Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γιατι?θελουν σοβατισμα οι τοιχοι?
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ειστε ανωριμοι  
     
  3. conner

    conner Contributor

    είμαστε
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

     γιατι το λες τωρα αυτο???
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το ομολογώ ηταν πολύ ωραίο το μπανακι μα απόλαυσα περισσότερο την βροχή και τις αστραπές όταν έπινα ποτάκι.. Έτοιμη για ύπνο τωρα
     
  6. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    σκάψτε το λάκκο, φέρτε μπύρες και μην ανησυχείτε....θα πάω και θα πέσω μέσα μόνος μου! με μερικές μπύρες πάντα βρίσκω τους λάκκους! αν τώρα δεν σας αρέσουν τα εύκολα εξαρτημένα αντανακλαστικά....υπόσχομαι ότι θα προβάλω μια τόση δα αντιστασουλίτσα (είδες...μπορώ και σαχλαμαρίτσες)
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Θα μου βγεις φθηνα δλδ...αααααυτα ειναι,μονο μπυριτσες θα χρειαστω ε  
    Με εξεπληξες παλι ακου σαχλαμαριτσες...χαχαχα 
     
  8. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    ναι, ναι...φτηνά (δεν θα φταίω όμως αν δεις μόνο το τυράκι και όχι την φάκα!!!!)
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Θα κανω το κοροιδο κανε το και εσυ!   
     
  10. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    οτι θελω να βρεξει στην Κρητη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  11. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    οκ...προσφέρω απλόχερα την αθωότητα μου σε συνδυασμό με μια βαθιά και απονήρευτη άγνοια....
     
  12. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Το ομολογω ..αυτο το αθωοτητα σε συνδιασμο με την απονηρευτη αγνοια ...καυλωσα