Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Από την μεγάλη βίβλο των αμαρτιών παραθέτω :
    Κεφάλαιο 4 εδάφιο 23 σελίδα 895.
    Ομολογώ πως όταν δεν μου αρέσει ένα φαγητό δηλώνω ότι είμαι αλλεργικός τους δημιουργώ τύψεις και μου φτιάχνουν ότι ζητήσω....
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    εύχομαι να σου συμβεί το ίδιο ακριβώς  
     
  3. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Γενικά η φιλοσοφία μου περί ζωής είναι μην κρίνεις για να μην κριθείς.Μερικά πράγματα όμως ομολογώ ότι παίζουν με τς χορδες του νευρικού μου συστήματος.Η ιστορία που έγραψες να υποθέσω ότι είναι απλά μια καταπιεσμένη σου φαντασίωση?
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    δυστηχως οχι.ειμασταν σε ξενοδοχειο ΧΧΧ και στο διπλανο δωματιο γινοταν βδσμ παιχνιδι.αυτο με εκανε κ εχασα τον ελεχο.με την κοπελα συνεχισαμε αλλο ενα χρονο μετα απο αυτο
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μετα απο λιγο καιρο μου ειπε οτι θελει να της το κανω σαν βιασμο .
     
  6. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Τώρα ή έχασα την ικανότητα μου να διαβάζω και να κατανοώ την ελληνική γλώσσα η κάτι έχεις μπερδέψει.Λες δυστυχώς.Άρα είναι κάτι που έχεις μετανοιώσει?Μετά γράφεις ότι μετά από λίγο καιρό ζήτησε να ξαναγίνει το ίδιο πράγμα?Καταρχάς το γεγόνος ότι το αναφέρεις είναι σαν να προσπαθήσεις να αιτιολογήσεις την αρχικλη σου πράξη.Κατα δευτερον αν αυτό ήταν κάτι που έγινε με κοινη θέλήση και των δύο αν δεν με γελάνε οι λίγες ομολογώ γνώσεις που έχω για το άθλημα που λέγεται bdsm λέγεται role play.
     
  7. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Ομολογώ πως δεν ήξερα πως ξεχωρίζει το bdsm sexual activity ακόμη και από τον ήχο.
     
  8. Μπορεί να άκουσε από το διπλανό δωμάτιο
    "Που είναι ο βούρδουλας μωρή"
    "Εκεί αφέντη"
    Χτααααπ
    "Αχ."
    Και επειδή έχει μεγάλη εμπειρία το αντιλήφθηκε αμέσως.
     
  9. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Μεταξύ μας τώρα .. μετά από αυτή την απάντηση, πραγματικά πιστεύεις ότι υπάρχει έστω και ένας να πιστέψει το όλο story ? ? ?
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το ομολογώ βαρέθηκα να με τρυπάνε βελόνες αυτές τις μέρες.
    Ή εγώ ξαφνικά αποκτησα πρόβλημα και μελανιαζουν εύκολα οι φλέβες μου και με πονανε, ή αυτοι είναι άχρηστοι και μου γαμανε τα χέρια.
    Όπως και να χει, βαρέθηκα.
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εννοείται, εγώ τον πιστεύω  
     
  12. 1xristos

    1xristos Regular Member

    δηλαδη παραδεχεσαι οτι εχεις μικρο πουλι...γιατι μονο ενα τετοιο θα εμπαινε εκει τοσο ευκολα. για να μην παρεξηγηθεις δηλωνω δημοσια οτι και εγω μικρο το εχω