Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. 1xristos

    1xristos Regular Member

    θα ξεχναγες και τα καλα ετσι δεν ειναι;;σιγουρα θα το ηθελες αυτο;
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλέ αφού λέει, ο πόνος ήταν μεγάλος   τς τς τς σας παρακαλώ πολύ, μην μου ταραζετε τον Αφεντημπικυς!!
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το ομολογώ.. Θέλω να κάνω φούσκες, από αυτές που φυσας, και αιωρούνται στον αέρα  
     
  4. 1xristos

    1xristos Regular Member

    εχω ενα παραξενο φετιχ μου αρεσει να κανουν τσιφλωφουσκες και εγω να τις σπαω με το χερι στα μουτρακια τους
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ανωμαλε   μετά μέχρι να ξεκολλήσει από τα μουτρακια... Χαχαχα
     
  6. katerina

    katerina Regular Member

    ναι
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κι όμως ναι, καμιά φορά, το ευχόμαστε ακόμη και αυτό... Μικρό το τίμημα... Αν τα άσχημα υπερτερούν  
     
  8. katerina

    katerina Regular Member

    Κι ομως δεν υπερτερουν τα ασχημα... αλλα επιμενω . Ναι.
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν μιλώ για την δική σου προσωπική περίπτωση   αλίμονο δεν μπορώ να το γνωρίζω χαχαχα στη δική μου αναφέρομαι, υποκειμενική μονάχα μπορεί να είναι η άποψη μου, εφόσον την εκφέρω με βάση προσωπικές εμπειρίες. Στη δίκη μου περίπτωση, ναι θα το ήθελα ειδικά εφόσον υπερτερούν τα άσχημα  
     
  10. katerina

    katerina Regular Member

    Ε τοτε συμφωνω απολυτα μαζι σου , ειδικα εαν υπερτερουν τα ασχημα... μολις βρω το χαπι, αντε θα σου δωσω το μισο κουτι!  
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ευχαριστώ   χαχαχ ναι το έχω ανάγκη, το ομολογώ!
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    Σε νιωθω!!! :*