Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και εγω νομιζα:
     
  2. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Ομολογώ οτι έχω ξεμείνει από παιχνίδια . Και από ιδέες . Α ναι κι από όρεξη, λίγο (άτιμη ζέστη). Κι από λεφτά. Κι από τσιγάρα επίσης.
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  4. eteros

    eteros Regular Member

    Πέρασα από το φούρνο της γειτονιάς μου αγόρασα 4 κομμάτια ρεβανί, μισο κιλό παρφέ βανίλια και έφαγα και τα ρεβανί και το παγωτό με την μία   To ομολογώ  
     
  5. Τ' ομολογώ, δεν βλέπω την ώρα να έρθει στο σπίτι το καστανό τσουλάκι μου, για να την ξεσκίσω ανελέητα.
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το ομολογώ...είναι μια νύχτα ζόρικη...
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Ασε, άσε! Αυτά τα σουβλάκια της κούνιας είναι θάνατος! :/
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα αλλά σε συμπαθώ και σου χαρίζω απλόχερα το λαικ!
     
  9. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Το ομολογώ .. πριν χρόνια, το έκανα με γυναίκα παπά ..  
     
  10. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Όταν λένε Τραγοπαπας μάλλον αυτό εννοούν... γιου νοου... Τράγος.... Κέρατα.... Παπάς    
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Καλός είσαι εσύ.
    Εγώ αν το κάνω αυτό θα ξερασω στα μισά απο το σιρόπι
     
  12. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Η ώρα σηκώνει ένα μακρύ ομολογώ..
    Ομολογώ ώρες ώρες πως δεν ζω την ζωή που νόμιζα ότι ζω...το ομολογω.
    Ομολογώ πως νοιώθω ότι μερικές φορές απογοητευω τους ανθρώπους ...το ομολογω.
    Ομολογώ πως μερικές φορές φοβάμαι ότι θα λυγίσω...το ομολογω.
    Ομολογώ ότι φοβάμαι να χάσω τον έλεγχο...το ομολογω.
    Ομολογώ ότι υπάρχουν στιγμές που θα θελα να μπορω να αφεθω χωρίς να με νοιάζω να εκτεθώ..το ομολογω.
    Ομολογώ πως τα βράδια δεν κοιμάμαι...το ομολογω.
    Ομολογώ πως το μέλλον μερικές φορές με φοβίζει..το ομολογω.
    Ομολογώ ότι με τρομάζουν οι γκρίζοι μου κροτάφοι γιατι νοιωθω οτι μεγαλώνω πολυ γρήγορα...το ομολογω.
    Ομολογώ ότι τις πιο αμαρτωλες μου σκέψεις τις κρατάω φυλακισμενες σε ένα ξεχασμένο δωματιο του μυαλού μου..το ομολογω.
    Ομολογώ πως η αμαρτία και η ηθική παλευουν μέσα μου...το ομολογώ...
    Ομολογώ ότι έχω και σκοτείνή πλευρά...το ομολογώ
    Ομολογώ ότι μετανοιώνω για πολλά λάθη μου..το ομολογω.
    Μα ομολογώ ότι δεν θα το παραδεχτώ ποτέ γιατι δεν με αφήνει ο εγωισμός μου..το ομολογω.
    Ομολογώ πως παρότι 35 δεν ξεπέρασα πότε τον θάνατο μου μπαμπά μου..το ομολογω.

    Ομολογώ ότι θα μπορούσα να γράφω μέχρι το πρωί... το ομολογώ...