Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το τραγούδι της Βιολέτας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 2 Μαρτίου 2022.

  1. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Σοφός κοκοβιός να μην γίνει μόνο και στεναχωρηθουμε  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτός είναι σήμα κατατεθέν, το γράφει και η ούγια  
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Είναι ωραίο αλλά πολύ ροζ, για τις δικές μου εμπειρίες  . Την πρώτη φορά που μου είπαν για Bdsm ήμουν «καλά κρασιά κι αντίο». Και μετά, λίγο το λίγο, άντε να δω κι αυτό…άντε να διαβάσω κι εκείνο. Και μετά πάλι «καλά κρασιά κι αντίο». Και βέβαια στο πρώτο σεσιον ήταν «αντίο για πάντα, άντε και πνίξου». Ωραία χρόνια…γεμάτα ναυτίες, κλάμα και καυλα.

    μπούφο με εχουν πει κι εμένα  
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα ήταν πολύ σύντομη ιστορία αν με το που ξεκινούσε σφύραγε λήξις!

    Εσένα είπαμε να φυτέψουμε στις τριανταφυλιές πσυχούλα μου, όχι την ιστορία  

     
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

      Σιγά και μην τελείωνε. Έχεις προσπαθήσει να μιλήσεις για bdsm σε κάποια που δεν το έχει ξανακούσει αλλά το έχει μέσα της; Έτσι αρχίζουν οι καλές ιστορίες  
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το έχω κάνει περίπου με τον τρόπο που το περιγράφω σε αυτή την ιστορία και στις αρχές πήγαινε όπως περίπου πάει αυτή η ιστορία. Περιέργεια, φόβος, ενθουσιασμός, αμφιβολίες, ενθουσιασμός, νταουνιάσματα (ποια είμαι που πάω τι κάνω με δαύτον, πώς είναι δυνατόν να τον αφήνω να μου τα κάνει) και μετά πάλι ενθουσιασμός και μετά πάλι αμφιβολίες...

    Η αλήθεια είναι -στα πλαίσια της ιστορίας πάντα- ότι ο Στέργιος είναι εξίσου άπειρος με τη Βιολέτα, νομίζει ότι ξέρει τι θέλει αλλά στην πορεία θα αρχίσει να έχει και αυτός τις δικές του αμφιβολίες. Έχει τον ενθουσιασμό του αρχάριου που νομίζει ότι βρήκε το φως but for some of us it's a long and winding road... Ο Στέργιος είμαι εγώ στα 25-27 μου και η Βιολέτα μείγμα της Μ. της Κ. (κυρίως της Κ.) και της τρίτης μου Χ.

    Δε θέλω να γράψω περισσότερα γιατί θα το spolier-ιάσω... Plz, be patient  
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2022
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Τι να spolier-ιάσεις;
    Το ξέρουμε το φινάλε, ο Στέργιος θα γράφει ιστορίες στο φόρουμ πιο γρήγορα από όσο προλαβαίνουμε να διαβάσουμε  
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2022
  8. Anel

    Anel Regular Member

    Είναι γλυκό ..
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    According to my experience οι ακόμα καλύτερες -πλην όμως μάλλον σύντομες- ιστορίες είναι αυτές στις οποίες προσπαθείς να εξηγήσεις το BDSM σε αυτές που δεν το έχουν μέσα τους... Καλά είχε πάει αυτό in real life...
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ε γράψε το στις εμπειριες. Όπως κ η ιστορία, αν είναι εμπειριες βάλε το εκεί. Έτσι κι αλλιώς όντως η βιολέτα είναι πολύ familiar στις αντιδράσεις της πχ όταν ρωτάει αν είναι καλή. Άντε περιμένουμε κι ας άφησες τις άλλες ιστορίες.  
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Brt Βλέπω να σε λιντσάρει το φιλοθεάμον κοινό και να μην προλαβαίνω να σε φυτέψω εγώ στις τριανταφυλιές  
     
  12. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Τι θα γίνει με τα παιδιά @Arioch ; Τα έχεις αφήσει στο έλεος του θεού!