Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκα

    τι ειναι το infraction?????

    χαιρομαι για τα λατινικα .. αλλοστε ο τιτλος που έμεσα μου αποδιδεται ... Imperator .. ειναι και αυτό μια έμμεση αναγνώριση ... να σαι καλαα .... με εκανες και χαμογέλασα πάλι!
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το 'De Profundis' τ

    Διάβασε λίγο τους κανονισμούς του φόρουμ και τα σχετικά, βρε παιδί μου... Εμένα θα ρωτάς γιά κάτι τέτοια; Εδώ υποτίθεται ότι είμαστε στα μαχαίρια και σε δύο μέρες θα προκαλέσεις τον πρόωρο χαμό μου. Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να είμαστε όλο "πίτσι-πίτσι";
    Είσαι και Imperator... Γραφείς, δεν έχεις να σε ενημερώνουν γιά κάτι τέτοια;
     
  3. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το 'De Profundi

    χεχε εγώ θα προκαλέσω τον χαμό σου; εγώ; εγώώώώώώώώ΄; δεν μας τα λες καλά! εγώ είμαι αθώος!

    δεύτερον ... το πίτσι πίτσι κάνει καλό ... επί παντός επιστητού
    τρίτον ... εσύ με εβαλες ως imerator .. εγώ μέχρι υμέτερος έφτασα
    τεταρτο ... αν είναι να διαβάζω ruls και τα παρόμοια δεν κάναμε τίποτα ... άλλωστε αν διάβασα καλά οσα λες δεν βρίσκεις τίποτα σχετικό

    επιφυλάσσομαι
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το 'D

    Περί του τί είναι infraction, υπάρχει ειδικό νήμα (εδώ και καιρό). Το πώς μετράνε οι πόντοι, δεν ήταν σαφές πριν από σήμερα το μεσημέρι.

    Μήπως έχεις μπερδέψει ελαφρώς την έννοια του Imperator; Γιά ψαξ' το λίγο...
     
  5. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τ

    όλα στην ώρα τους ... τώρα ψάχνω το infraction
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Α

    Δεν σε προλαβαίνω σήμερα... Κοντεύω να λειώσω το πληκτρολόγιο... Και μετά δυό μέρες δηλαδή, θα μου κάνεις χειρότερα;  
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: R

    τι νομίζεις? ετσι εύκολα γλυτώνεις????????????

    κοίτα να πάρεις επαγγελματικό γιατί έχασες!
    βαραίος τίπου

    το 'βαραίος' από το βαράω (τα πλήκτρα εν προκειμένω)
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2008
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Μιλώντας για κότες... παρατήρησα και άλλη μια κατηγορία κότας. Είναι αυτή που η κότα (ή ο κότος) κοτκοτίζει συνέχεια, ακατάπαυστα, χωρίς νόημα, κάτι μεταξύ της κουτσομπόλας Κυρα-Κατίνας της γειτονιάς και της κομπλεξικιάς και ανέραστης γεροντοκόρης που ζει στο παραδίπλα τετράγωνο. Άγνωστο να πει κανείς τι υπερτερεί στη μοναδική αυτή προσωπικότητα: τα τεράστια συμπλέγματα (αποφεύγω τη λέξη κόμπλεξ)? η αγαμοκακογαμοσύνη του/της? η εκ φύσεως πικροχολίαση και η ξεροστενοκεφαλιά? οι εχθροί που βλέπει παντου?? ο κόσμος ο κακός που τον/την έριξε στη μαύρη μιζέρια της θέσης του/της και κανείς κανείς κανείς δε τον/την αγαπάει και δε τον/την καταλαβαίνει??? Είναι τόσα πολλά, που χάνεται κι ο ίδιος /η ίδια στα πολλά του/της "ταλέντα"...
    Εν ολίγοις, η κατηγορία της κακιασμένης "φτερούς", που είτε με φυσικούς είτε με επιτηδευμένους κοτισμούς τραβάει πάντα την προσοχή.
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2008
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Α

    Και το "τίπου"; Από το "τιπούκειτος";

    (αυτό, γιά να έχεις να ψάχνεις, μπας και σταματήσουμε το πιγκ-πογκ...).
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Ναι αλλα ζουμι πινουν μονο οι αρρωστοι...... 
     
  11. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: R

    Ω πανιερότατε! με σοκάρετε! (ευχάριστα!)

    γνωρίζετε και τον τιπούκειτο? αμφοτέρους ή τον ένα μόνο;
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Α

    Εγώ ξέρω τον ένα. Εσύ, ποιόν απ' τους δύο ξέρεις;