Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το fetish της μυρωδιας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Re: Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας


    θεϊκό! με έκανες και γέλασα , να σαι καλά!

    Έχω κόλλημα με τις μυρωδιές, κάνω έρωτα με την μυρωδιά του άλλου πριν από αυτόν. Πριν πιω, φάω, μυρίζω. Κατά την διάρκεια του έρωτα, χώνομαι στον λαιμό του άλλου και αναπνέω μέσα από τις μυρωδιές της ύπαρξής του...το στήθος του,τα μαλλιά του...
    Με τις ανθρώπινες μυρωδιές, απαιτώ ο άλλος να είναι πάντα πεντακάθαρος και να μυρίζει σαπούνι ή/και κολόνια. Με ερεθίζει απίστευτα η καθαρή μυρωδιά.

    Υπάρχει ένα άρωμα όμως, που όταν το μυρίσω -για άγνωστο λόγο- ερεθίζομαι αυτομάτως, δεν πάει ο άλλος να είναι και κακάσχημος. Τι έχουν βάλει στο άρωμα και μου το κάνει αυτό, δεν ξέρω : Cool Water- Davidoff , έτσι μυρίζει ο Άντρας για μένα... δεν μπορώ να το εξηγήσω...απλά όποτε το μυρίζω ,υγραίνομαι αυτομάτως...
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Ε, ρε, και να 'μουν αρωματοπώλης... Θα στοκάριζα άμεσα κάμποσες ντουζίνες Cool Water- Davidoff, και θα 'χα εγγυημένα κέρδη. Κάτι μου λέει ότι ξαφνικά από σήμερα, οι πωλήσεις του θα ανέβουν κατακόρυφα...
     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Κάποιοι άντρες έχουν το χάρισμα να καταλαβαίνουν ότι μια γυναίκα έχει περίοδο μόνο από την μυρωδιά του σώματός της. Δεν μιλάω για την μυρωδιά της ίδιας της περιόδου - ίσως να είναι φερομόνες, δεν ξέρω   Μάλιστα κάποια στιγμή που μου είχα καθυστέρηση και είχα αγχωθεί, ο φίλος μου μυρίζοντάς με μου είπε ότι θα μου έρθει την ίδια ή την επόμενη μερα (όπως και έγινε). Και με κάτι τέτοια κατεβαίνουν οι πωλήσεις των Predictor Test.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αυτό το έχω και εγώ.αλλά δυστυχώς μόνο όσο αφορά σε άλλες γυναίκες.εγώ κάθε μήνα είμαι με ηρεμιστικά:icon_no2:
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Απαντώ σ'αυτό που έχω υπογραμμίσει,διευκρινίζοντας πως:

    Δεν αναφερόμουν στις διάφορες άλλες μυρωδιές όπως αυτές που αναφέρετε,αλλά στα πεντακάθαρα πόδια (σκέτο)!   ​
     
  6. O Nαπολέοντας είχε αδυναμία στον ερωτικό... ιδρώτα, αναφέρει η ανθρωπολόγος Έλεν Φίσερ. Kάποτε, ο Bοναπάρτης έγραψε στην πολυαγαπημένη του Zοζεφίνα: «Θα έλθω στο Παρίσι αύριο το απόγευμα. Mην πλυθείς».
     
  7. MiB

    MiB Regular Member

    Πως γίνονται τα πόδια πεντακάθαρα για σένα; αν εννοείς μόνο με σκέτο νεράκι.. πάω πάσο..
     
  8. sismicx

    sismicx New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Υπάρχει ένα άρωμα όμως, που όταν το μυρίσω -για άγνωστο λόγο- ερεθίζομαι αυτομάτως, δεν πάει ο άλλος να είναι και κακάσχημος. Τι έχουν βάλει στο άρωμα και μου το κάνει αυτό, δεν ξέρω : Cool Water- Davidoff -----θα σε παω ασσασσινα στο νησι της σαντορινης,πανω σ ενα εξωστη,να βλεπουμε στη καλντερα.....θα κλεισουμε μια πισινα private,απο αυτες που καθεσαι και τις κοιτας και ειναι ενα με τον οριζοντα...θα γεμισουμε τι μιση με cool water και την αλλη μιση με initial,με το δικο μου αγαπημενο...και μετα μπλουμ!το επομενο καλοκαιρι.το φετινο το αφησαμε πισω. 
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Υπάρχουν σαπούνια ξέρετε -αρκετά θα έλεγα- που αφήνουν το άρωμά τους για πολύ λίγο χρόνο επάνω στο δέρμα.. μετά από λίγο η φυσική μυρωδιά,επανέρχεται..​


    Δεν πιστεύω να σπεύσατε και σεις!..ή μήπως σεις την "φορούσατε" ήδη?  ​
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Το fetish της μυρωδιας

    Όχι, εγώ "φορώ" άλλη...  

    Ούτως ή άλλως, εγώ μόνο μιά καθαρά εμπορική φαντασίωση είχα...

    Όσο γιά κολώνιες, άλλη μυρίζω αυτό τον καιρό, αποκλειστικά, και ελπίζω να "κρατήσει χρόνια αυτή η κολώνια...  
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Το fetish της μυρωδιας

    Ναι. Τους έρχεται μια μεταλλική μυρωδιά. Πράγματι. η περιόδος ακολουθεί 2-3 μέρες αργότερα. Έχουν ίσως πιο ανεπτυγμένη την αίσθηση της όσφρησης
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Μια μυρωδιά μεχει απωθήσει κάποια άλλη μούχει πάρει τα μυαλά! έτσι γίνεται με τα πάντα-πράγματα όμοια & όμως τόσο διαφορετικά!