Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το fetish της μυρωδιας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Η όσφρηση, ως μια των αισθήσεων παίζει σημαντικό ρόλο σε όλα τα σεξοαυλικά παιχνίδια. Και κάθε άνθρωπος έχει και συγκεκριμένη μυρωδιά. Αρκεί όμως αυτλη η μυρωδιά να μην καλύπτεται 1) από απλυσιά και 2) Από όλα τα αφρόλουτρα του Χόνδου. Αλλιώς ερωτοτροπώ και με μια πλάκα σαπούνι. Μην παραξηγηθώ, ούτε βρώμα, αλλά ούτε και ένα τόνο αρώματα. Το σώμα έχει τη δική του οσμή που είναι πολύ διεγερτική.
     
  2. Osmolagnos

    Osmolagnos New Member

    Καλησπέρα. Ειμαι ο Κωστας 27 χρονών και είμαι καινούργιο μέλος στην κοινότητα. Ο τίτλος του thread καθώς και το περιεχόμενο με αφορά άμεσα λόγω των σεξουαλικών μου προτιμήσεων.
    Προσωπικά διεγείρομαι από τις οσμές του γυναικείου σώματος. Η μυρωδιά των ποδιών και των ιδρωμένων οπισθίων είναι κάτι που με τρελαίνει. Ξυπνάει κάτι πρωτόγονο μέσα μου και με κάνει να ξεπερνάω τα όρια μου. Πραγματικά μέχρι τώρα ντρεπόμουν για αυτό παραπολυ και είναι κάτι το οποίο για πρώτη φορά το μοιράζομαι με κάποιον ή με κάποιους. Μια γυναίκα ή οποία είναι ελαφρός απεριποίητη και διατηρεί τις φυσικές μυρωδιές του σώματος της είναι αυτό που στοιχειώνει τα όνειρα μου και με κανει πολλές φορές να μην κοιμάμαι απο την απογοήτευση που νιώθω. Νιώθω απογοήτευση μιας και γνωρίζω οτι είναι κάτι που δεν θα τολμούσα να ζητήσω από κοπέλα αφού μπορώ να φανταστώ την αντίδραση τησ εκ των προτέρων. Δεν θα ήθελα να γίνω αντικείμενο χλευασμού ή κακοπροαίρετων σχολίων. Άλλωστε διάλεξα την συγκεκριμένη κοινότητα για να ποστάρω τις ανησυχίες μου, κρίνοντας απο αυτά τα λίγα που μπόρεσα να διαβάσω, οτι αποτελείτε από άτομα open minded που δέχονται το διαφορετικό.


    Ευχαριστώ που μου δώσατε την ευκαιρία να σας εκμυστηρευτώ το μικρό μου βάσανο!
     
  3. megaleskables

    megaleskables New Member

    Οι μυρωδιες εχουν την ιδιοτητα να δρουν σε αρχεγονα κεντρα του εγκεφαλου μας, και να διεγειρουν τα σεξουαλικα μας ενστικτα με μεγαλη ενταση. Με ελκουν οι αντρικες μυρωδιές, ο ιδρωτας, η χαρακτηριστική μυρωδιά των γεννητικών οργάνων, της μασχάλης, των ποδιών. Οι τριχωτοί αντρες μυρίζουν εντονότερα και αυτό με τρελάινει. Αν καποιος αντρας-μελος του site θέλει να μου επιτρέψει να απολαύσω τις μυρωδιές του, θα ημουν ευτυχής...
     
  4. wanderinglad

    wanderinglad New Member

    απορω γιατι καποιοι ταυτιζουν τις οσμες με την βρωμια...
    τι πιο ωραιο απ την οσμη των γεννητικων οργανων και σε ηρεμια και σε διεγερση, απ την οσμη του πρωκτου (οχι του βρωμικου....      ). και φυσικα παντα μαζι με την οσμη παει και η γευση...
    συμφωνω ομως οτι αμα δεν σου παει η μυρωδια του αλλου δυσκολα τα βγαζεις περα... βεβαια μετα απο λιγο καιρο την συνηθιζεις και μπορει σε καποιο σημειο να αρχισεις να εθιζεσαι και σε αυτη...
     
  5. melt4U

    melt4U Guest

    Η μυρωδια σε εναν ανθρωπο ειναι βασικο οχι μονο
    στο θεμα του sex, bdsm, αλλα στην καθημερινη ζωη.
    Γι’ αυτο πλενομαστε και αγοραζουμε αρωματα.
    Τωρα σε επιπεδο fetish ο καθενας μπορει να εχει διαφορα.
    Εγω εχω κολημα με τα ρουχα της Αφεντρας μου.
    Οτι και να φορα απο το κασκόλ Της, το παλτο Της ,
    τα παπουτσια Της , οτι φορα επανω Της. Καθε ενα εχει
    διαφορετικη μυρωδια και ομορφια. Εκτος απο τα ρουχα ,
    υπεροχα μυριζει και το σωμα Της, τα μαλλια Της ,
    ακομα και τα ποδια Της.

    Πριν να Την γνωρισω το κολλημα μου ηταν η μυρωδια
    απο τα γυναικεια ποδια. Τοσο εντονο fetish , η μυρωδια
    απο τα ποδια μιας γυναικας που μπορει να με εφερναν
    κοντα σε ερωτικη απολαυση . Τωρα ομως μαζι Της ,
    το καθε τι δικό Της εγινε fetish μυρωδιας.
     
  6. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Εξαιρετικό Γράψιμο Κυρία!!       Δεν τα ήξερα τα όσα γράφεται. Σας ευχαριστώ πολύ Κυρία    
     
  7. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Oλα καλά αρκεί να μην έχει φάει σκόρδο κρεμύδι παστουρμά
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Το fetish της μυρωδιας

    Ρατσιστη! 
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. Miss D

    Miss D New Member

    Σε μια αρωματισμένη Κυρία, σ’ ένα κονσέρτο

    Κυρία που ζέχνεις ρόδο,
    Με κόκκινα μαλλιά και πέρλα στ’ αυτιά
    Δεν ήλθα τη μύτη μου να δοκιμάσω
    Να δοκιμάσω ήθελα εκεί την ακοή μου.
    Έχασα διάολε όλο το κονσέρτο.
    W.B White, The Fox of Peapack and Other Poems,
    New York, Harper & Brothers, 1938, p. 63.

    Ατιμο πράγμα η όσφρηση, απόλυτα σαρκικο. Γι αυτό κατα τον Πόε και εκπτωτο. Διεισδύει μέσα μας, δεν σεβεται τα όρια, μένει στη μνήμη και επαναφέρει το παρελθον στο παρόν.

    Με τη μυρωδιά του Αλλου, συνδέεσαι θεωρω με ένα τρόπο αιώνιο. Ακόμη και μετα την απελευθέρωση σου
    η μυρωδιά Του είναι εκεί, για πάντα αιώνια σκλάβα της.
     
  11. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Εξαιρετική περιγραφή!

    Είμαι λάτρης της μυρωδιάς από την εφηβική μου ηλικία.

    Φαίνεται ότι το sniffing άρχισε να ακούγεται πιο πολύ. Φίλος μου έστειλε Link στην Ελλάδα όπου πωλούν επισήμως μυρωδάτα βρακάκια (www.erotic.gr):cautious:

     
  12. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Εξαιρετικό άρωμα γυναικείου κόλπου, το δοκίμασα και είναι καταπληκτικό. Δημιουργεί συνειρμούς και εξιτάρει:άρωμα αιδοίου Vulva