Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το fetish της μυρωδιας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Δηλαδή μας το προτείνεις?? χμ:crazy:
     
  2. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Φίλε το προτείνω, είναι πολύ καλό!
     
  3. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Syrah Μπράβο! κάποιος αντέγραψε το κείμενο σου στο erotic.gr. Τουλάχιστον έγραψαν ότι το πήραν από αυτό φόρουμ! 
     
  4. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Αλήθεια, πόσο σωστά είναι τα παραπάνω!
    Είναι ακριβώς αυτό που ο ανίδεος κι αφελής μέσος άνθρωπος αποκαλεί απλά ότι "υπάρχει χημεία μεταξύ μας".
     
  5. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    η μυρωδια ειναι κατι που μπορει να με τραβηξει η απομακρυνει σε χρονο ντε τε
    απο καποιον  
    ειναι αυτο το κατι το προσωπικο που βγαζει για τον καθενα μας,
    σε ελκυει η σε απωθει...
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο... Ασχέτως που το αντιλαμβάνομαι διαφορετικά...  
     
  7. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Έστειλα εμαιλ, στο erotic.gr και ζήτησα αν μπορούν να μου στείλουν άπλυτο ολόσωμο εσώρουχο κοπέλας.

    Αφού περίμενα 1-2 για να τσεκάρουν τι μπορούν να στείλουν, μου έστειλαν ένα απίστευτο εσώρουχο της Ελίζας (όπως μου είπαν), και φωτογραφία της κοπέλας φορώντας το εσώρουχο.

    Απίστευτα διεγερτική μουνίλα. Νομίζω ότι ακόμη μπόρεσα να μυρίσω την μυρωδιά από το δέρμα της κόπελας και από τα στήθη της κοπέλας.

    Νομίζεται ότι μπορείτε να ερωτευτείτε μόνο με την μυρωδιά? Εγώ νομίζω πως μπορώ.
     
  8. Boss_23

    Boss_23 New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Γενικως και προσωπικως η μυρωδια παιζει σημαντικο ρολο!Σε ολες τις ερωτικες σχεσεις παιζει ρολο.Κατα την διαρκεια αλλα και μετα το σεξ η μυρωδια και η αισθηση της ειναι καθοριστικη !!! Μυρωδια μεσα στα τοπ κριτηρια κατ'εμε.
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Θέλω εδώ και καιρό να ρωτήσω κάτι και νομίζω ότι εδώ είναι ο κατάλληλος τόπος. Λέει κάπου ο θείος Μαρκήσιος ότι οι κοκκινομάλες έχουν ωραίο αρωματικό ιδρώτα. Έχει κανείς προσωπική εμπειρία? 
     
  10. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Αγαπητέ Libertin, πολύ θα ήθελα να έχω προσωπική εμπειρία με φυσική κοκκινομάλα, αφού η φήμη αυτή τις κάνει ιδιαίτερα ελκυστικές!
    Δυστυχώς όμως σχεδόν όλες σήμερα που κυκλοφορούν στο δρόμο, στη δουλειά και γενικά ανάμεσά μας είναι βαμμένες. Ακόμα κι οι Ρωσσίδες! Μιας βαμμένης τελικά [όπως αποδείχθηκε- γοητευτικής κατά τα λοιπά βέβαια] κοκκινομάλας δασκάλας από τη Θεσ/νίκη που ήξερα, το σώμα δεν ανέδιδε τέτοιον αρωματικό ιδρώτα πάντως χαχα!
    Αυθεντικές κοκκινομάλες θεωρώ πως είναι οι κέλτισσες γυναίκες προερχόμενες κυρίως από την Ιρλανδία ή τη Σκοτία [με τις γνωστές φακίδες τους και το κοκκινοξασπρουλιάρικο δέρμα τους], αλλά ποτέ δεν είχα σχέση με τέτοια. [για να είμαι ειλικρινής, δεν τις θεωρώ και ιδιαίτερα όμορφες τελικά].  
     
  11. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    Δεν ξερω τι λεει ο μπαρμπα-Μαρκησιος αλλα αν υπαρχει ορμονικη διαταραχη ουτε το πυροξανθο roof garden δεν την σωζει.  
     
  12. BathoryJ

    BathoryJ New Member

    Απάντηση: Το fetish της μυρωδιας

    φυσικα και παιζει ρολο η μυρωδια...
    οσο κ αν γουσταρεις καποιον/οια αμα η μυρωδια δεν σε ελκυει κ τοσο κατι χανεται..για μενα τουλαχιστον