Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Antzi26, στις 26 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Φίλε μου με απογοητεύεις, γιατί πρέπει να υπάρχει πρωτόκολλο σεξουαλικής συμπεριφοράς; Υποτίθεται οτι όλοι μας εδώ είμαστε γιατί νοιώθουμε περισσότερο απελευθερωμένοι απ'τους vanilla και τους λοιπούς άλλους ενδιαφερόμενους πάνω στα σεξουαλικά. Αν συμβαίνει το αντίθετο, τότε δυστυχώς την έχουμε πατήσει πολύ άσχημα και ουδέποτε θα πάμε μπροστά. Θα σου πρότεινα να αναθεωρήσεις τον συλλογισμό σου, γιατί πολύ απλά ξεχνάς ακόμα και το γεγονός οτι υπάρχουν γυναίκες κυρίαρχες που τους αρέσει το να κάνουν κολπικό σεξ με τον υποτακτικό τους. Μήπως αυτό τις κάνει λιγότερο κυρίαρχες; Ο ίδιος συλλογισμός ισχύει και στους άντρες κυρίαρχος που θέλουν να κάνουν πρωκτικό σεξ (με αυτούς αποδέκτες).
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    με την λεξη πρωτοκολλο δεν μιλω για περιορισμο η για απαγορευση σε καποια πρακτικη ... μιλαω για ερωτικη/σεξουαλικη συμπεριφορα που θα αποδιδει το αναλογο κυρος στον/στην Κυριαρχο .
    Σαφως και οτιδηποτε αρεσει ειναι θεμιτο και μακαρι εφικτο απο καθε πλασμα της γης ... αλλα ... ο τιτλος (στατους) εκτος απο δικαιωματα εχει και υποχρεωσεις αλλιως κινδυνευει (το στατους) να ειναι μοναχα μια ταμπελα που αναλογα θα μπαινει κατα περισταση ....
    Για να μην μπω σε λεπτομεριες .... μια Κυρια μπορει να απολαυσει τον ερωτα .... ως κυρια ... αν θελει μπινελικια και χαστουκια θα πρεπει να διαλεξει ενα αλλο στατους και να μου στειλει και το τηλεφωνο της ... (αστειευομαι....  ) .... το ιδιο ισχυει και για τον Κυριο ....
    Ειτε το θελουμε ειτε οχι .. πρωτοκολλο υπαρχει εφοσον υπαρχει και στατους ...

    Σχετικα με τους αντρες κυριαρχους και το πρωκτικο σεξ .... δεν εχω την εμπειρια για να ξερω ποσο πολυ μπορει να αρεσει ... μου φαινεται τοσο ... ακομψη η εικονα του στραπον σε ενα αντρα Κυριαρχο που θα μου αφαιρουσε καθε δυνατοτητα να νιωσω την οποιαδηποτε ευχαριστηση αν το δοκιμαζα .... αν αυτο λεγεται ταμπου ή καπως αλλιως .. δεν ξερω ...
    Περα ομως απο την ελειψη αυτης της γνωσης , νομιζω οτι η δυεισδηση εχει στο δικο μου υποσυνειδητο την εννοια της επικρατησης ... Κρατας το αλλο σωμα καρφωμενο (κυριολεκτικα) και επιβαλεις τον ρυθμο σου , την ενταση σου και το ποσο του ηδονικου πονου... ειναι η μονη στιγμη που σου γινεται επιτρεπτο να βγαλεις ολη σου την μυικη δυναμη ισχωροντας βαθυτερα στο αλλο σωμα ... .... απλα μου ειναι αδυνατο να δω οποιαδηποτε εννοια Κυριαρχειας μεσα στο αλλο σωμα εκεινη την στιγμη πλην αυτης που μπορει να πει ΣΤΟΠ ...
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2007
  3. sofos11

    sofos11 New Member

    Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    σημασια εχει τι νιωθει ο καθενας και οχι αν ειναι τρανσεξουαλ η "νορμαλ".θεωρω οτι δεν παιζει ρολο το φυλλο αλλα η εσωτερικη διαθεση του καθενος.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν εχεις παρα να δοκιμασεις. Ισως και να σου αρεσει.  
    Τωρα το ποσο ακομψη ειναι η εικονα, ειναι και αυτο σχετικο.
    Γουστα ειναι αυτα και σε πληροφορω, το διασκεδαζουν τοσο οι "Κυριαρχοι", οσο και οι υποτακτικοι...
    Εδω συμφωνουμε φιλε isnogood και ετσι ειναι.
    Και στο δικο Μου υποσυνειδητο η δυεισδηση, εχει την ενοια της Κυριαρχιας και γενικα της δυναμης της ισχυος και της επικρατησης.
    Οσο για το αρχικο ερωτημα σου Antzi26, στο αν υπαρχει ρατσισμος στο χωρο γενικοτερα του ΒDSM, θα πω… OXI ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ. Και φυσικα δεν πρεπει να υπαρχει, όχι μονο στο χωρο του BDSM, αλλα πουθενα και σε κανενα χωρο.
    Αλλα Antzi Μου, εδω που γραφεις Ε/ειμαστε στην Ψωροκωσταινα και το ξερεις.
    Σιγουρα υπαρχει ρατσισμος αλλα και ταμπου. Ακομα ακομα, κρυβομαστε και από τον ιδιο Μ/μας τον εαυτο γι αυτά που επιθυμουμε η και κανουμε. Ντρεπομαστε για τις επιλογες Μ/μας. Οταν ακομα Μ/μας δοθει δημοσια και η ευκαιρια, τις καταδικαζουμε κιολας.
    Επειδή Ε/ειμαστε τοσο υποκριτες.

    Στη Συγγρου και στα Περιξ αυτης σοκακια, οταν πεφτει το σκοταδι, γινετε πανικος απο αυτοκινητα. Μεσα σε αυτά είναι κατι Αντρακλες μουστακαλιδες που ψωνιζουν Τranss.
    Εδω είναι και το αναθεμα.... Οχι μονο για να πηδηξουν, αλλα οι περισσοτεροι για να πηδηχτουν.
    Και δεν το λεω αυτο απο κανενος ειδους εμπαθεια. Καλα κανουν αφου αυτό γουσταρουν και ετσι την βρισκουν και αυτο ποσως με απαχολει. Απλα εκφραζω μια διπιστωση και ενα γεγονος που με χαλαει. Το μεγαλυτερο ποσοστο απο αυτους τους "Αντρακλες" που κατεβαινουν στη Συγγρου, ειτε για να πηδηξουν, ειτε για να πηδηχτουν...ειναι και αυτοι οι ιδιοι που βριζουν τις Τραβεστι -Τρανσεξουαλ και τις στελνουν με ελαφρα τη καρδια, οποτε τους δωθει η ευκαιρια στον Καιαδα.
    Αυτος ειναι ο κοσμος Μ/μας μικρη Μου Antzi.
    Aυτος είναι o ρατσισμος μας.
    Αυτη ειναι η (κωλο)Κοινωνια Μας.

    Σαφως Anzi υπαχρουν και ειχα την ευκαιρια και να γνωρισω Κυριαρχες Τρανσεξουαλ που τυφλα ναχουν οι Κυριαρχες "Μουτζες". Οπως υπαρχουν και υποτακτικες (δεν ειχα ομως την τυχη να γνωρισω)
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2007
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    "Δεν εχεις παρα να δοκιμασεις. Ισως και να σου αρεσει. "

    θα δοκιμαζα μια νεα γευση παγωτου στα "δωδωνη" για να δω αν θα μου αρεσει ή οχι ... ή τον γυρο απο ενα νεο ψητοπωλειο .... αλλα δεν θα εκανα και τον κω... μου πειραματοζωο στον βωμο της σεξουαλικης εμπειριας .... παντως δεν θα μου αρεσε και ειμαι σιγουρος γι'αυτο ...  

    "Τωρα το ποσο ακομψη ειναι η εικονα, ειναι και αυτο σχετικο."

    Για παρα πολλους αλλους μπορει .... για μενα ειναι σαφεστατα ακομψη ...


    παντως τον μεγαλυτερο ρολο τον παιζει εκεινος/νη που εχεις απεναντι σου ... τι σου βγαζει και ποσο θελεις να προχωρησεις μαζι του ...
     
  6. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Δεν ξέρω τι συμβαίνει γενικα, αλλά προσωπικα έχω να πω οτι εκτιμω ιδιαιτέρως τις Trans.
    Θεωρώ οτι έχουν πολύ θάρρος και πολλά κιλά αρχίδια τη στιγμή που πραγματικά παλεύουν ενάντια στα κοινωνικά status και τα αγνοούν ασχέτως από το τίμημα που πληρώνουν.
    Πρέπει κάποιος να είναι ΠΟΛΥ άνδρας για να μπορέσει να νοιώσει Γυναίκα.
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    θα συμφωνήσω με τον νεαρό όσο αφορά τα θέματα ρατσισμού ...

    όσο αφορά το χώρο εδώ μέσα απλά διαγωνισμό εριστικότητας κάνουμε ,οπότε Antzi26 μην αγχώνεσε, η κακία στις μέρες μας περνάει  
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
     
  9. Antzi26

    Antzi26 New Member

    Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    Το γνωριζω πολυ καλα το τι συμβαινει στη συγγρου και το πως λειτουργουν αυτοι οι <αντρακλες>.Γνωριζω αρκετα καλα το που ζω σε ποια χωρα και τους ανθρωπους.Ηθελα απλα να διευκρινισω τι παιζει στο σαιτ,και πιστεψε με με χαλανε πολυ αυτοι οι τυπαδες που ψαχνουν τα βραδια σε δρομους οπως η συγγρου για να γαμηθουν κυριος!Απλα δεν δεχομαι σε ενα χωρο οπως του bdsm που αντιμετωπιζεται ρατσιστικα απο τους αδαεις να υπαρχει και μεταξυ μας αντιμετωπιση αυτου του ειδους.Παλευω και θα παλευω μια ζωη για τα δικαιωματα που εχουμε ως ανθρωποι και το δικαιωμα των επιλογων που εχουμε εφοσον δεν βλαπτουν οι επιλογες μας αυτες κανεναν.
     
  10. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Παλευω και θα παλευω μια ζωη για τα δικαιωματα που εχουμε ως ανθρωποι και το δικαιωμα των επιλογων που εχουμε εφοσον δεν βλαπτουν οι επιλογες μας αυτες κανεναν..........................................................................................................
    συμφωνω απολυτως οπως κ με τα παραπανω ποστ
     
  11. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Απορία (αν και σχετικά άασχετη με το νήμα, μπορούμε αν υπάρξουν να μεταφέρουμε τις απαντήσεις αλλού), καθώς και στο δικό μου υποσυνείδητο η δυείσδηση έχει την ίδια ένοια

    Ο υποτακτικός δεμένος ανάσκελα (ακόμη χειρότερα λυτός)
    Η Κυρία του από πάνω του με γυρισμένη την πλάτη (έχει σημασία)
    Κυρία: "Αν σου πέσει θα τιμωρηθείς, το ίδιο και αν χύσεις"
    Η Κυρία χρησιμοποιεί τον υποτακτικό δίνοντας τον δικό της ρυθμό και παίρναντας αυτό που θέλει όπως το θέλει.
    Η Κυρία χύνει, ικανοποιείται και ... ξεκαβαλάει χωρίς να επιτρέψει στον υποτακτικό να χύσει.
    Κυρία: "Ησουν καλό αλογάκι, αν συνεχίσεις μπορεί να σου επιτρέψω κάποια στιγμή να χύσεις στα πέλματά μου".

    Ερωτήσεις:
    1/ Πρόκειται για δυείσδηση;
    2/ Εχει ικανοποιηθεί η Κυρία;
    3/ Έχει ικανοποιηθεί ο υποτακτικός
    4/ Ποιός νοιώθει υποταγμένος;
     
  12. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    ΧΜ Εδω σε 8ελο μαστορα να περπατας στα καρβουνα   περιμενο με αγονια