Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρανσεξουαλ & γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος capeaway, στις 19 Αυγούστου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τρανσεξουαλ & γυναικες


    Προς ενημερωση σου, με καθε τιμη, οι τρανς ειναι περιζητητες και απο τις γυναικες!
    Πιστεψε με εχω ιδιαν πειραν.  
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απολαμβάνω την ερωτική συνεύρεση με τρανς όταν έχω την ευκαιρία.από σχετικές μου ερωτήσεις έχω καταλάβει ότι συνήθως οι trans δεν έλκονται από γυναίκες έστω κιαν με τους άνδρες απολαμβάνουν να έχουν και ενεργητικό ρόλο. σίγουρα οι τρανς ζηλεύουν τις γυναίκες ενώ ταυτόχρονα έχουν την βαθιά πεποίθηση ότι υπερτερούν αυτών(των γυναικών). μιλώ γενικά εκτιμώ ότι οι όποιες εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα