Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρελαίνομαι με ….

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 16 Μαρτίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    lol cara mia riguarda soltanto schiavi uomini!!!!!  
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    si si!!!!
    io ti adoro comunque.... 
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πάνω μου..κατάσαρκα...αυτός και το σώμα μου,η καρδιά μου,το μυαλό μου,η ψυχή μου..εγω...
    γύρω μου..με τυλίγει..αφήνομαι και νιώθω..ονειρεύομαι..ξαναζώ..η παρουσία του,το άρωμά του,το άγγιγμά του
    μέσα μου..
    τα λόγια,οι λέξεις,τα νοήματα,η ανάγκη,η αλήθεια
    οι ματιές
    οι σκέψεις
    η εκπλήρωση
    ο πόνος
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    Τρελαινομαι να νιωθω το βλεμμα του πανω στο ημιγυμνο κορμι μου... Καθε φορα που με κοιτα μ αυτο το επιμονο αυστηρο βλεμα και εγω προσπαθω να κρυφτω απο τι.. απο τα ματια του... Καθε φορα που με κανει να σηκωνω την πολυκατοικια στο ποδι απο τις φωνες.... Καθε φορα που του κανω "θλουρπ" στο λαιμο του... και του λεω με αυτο το ναζιαρικο παιδικο υφος (σχεδον 5χρονου) "Θα σε κανω βατραχο..." και τον κανω να γελαει με την καρδια του! Καθε φορα που ακουω αυτο το Σ'αγαπω στο αυτι μου!

    Με τρελαινει Αυτος!!!!
     
  5. magda37

    magda37 Regular Member

    Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    Τρελλαίνομαι με...

    1>Το ηλιοβασίλεμα της Αμοργού.
    2>Το μουσακά της μαμάς μου.
    3>Τις ερωτήσεις του γιού μου.
    4>Όταν μιλάω με τη naida.
    ** Τέλος , και πάνω απ' όλα, τρελλαίνομαι που είμαι δούλα Του.
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2008
  6. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    εσυ θα με κανεις να σπαραξω στο κλαμα..... 
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    τωρα καταλαβα γιατι δεν μου δινει σημασια ... 
     
  8. magda37

    magda37 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    ... Ωχ, χίλια συγγνώμη...:surprised:Τότε είναι μάλλον που τρελλαίνεσαι εσύ...  
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον, αληθινα με τρελλαινει απιστευτα ο αντρας που ξαπλωνει ανασκελα με πονηρους σκοπους και με κοιταζει!
    Η αισθηση πως το τακουνι στιλετο 12 cm της μποττας μου θα βρεθει σε λιγο πανω στο στηθος του, και η λαβη του καμουτσικοιυ ιππασιας κατω απο το σαγονι του, σε φαση ανακρισης και την ερωτηση, "ρε αχρηστο ανικανο σκουπιδι, παιχνιδακια μου θελεις?" με αναβει ασυστολα!
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    με τρελαίνει η φράντζα μου που μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς 
    με τρελαίνει το άρωμα του καινούριου μου liposan!!!! 
    με τρελαίνει το γεγονός οτι πάντα πρέπει να καταπιέζω τις πραγματικές μου αντιδράσεις, επειδή κάποιοι παρεξηγούν καταστάσεις, συζητήσεις, εικόνες κλπ. μα να μην έχω βρει ούτε έναν που να έχει τον ίδιο τρόπο και την ίδια δομή σκέψης με εμένα...?wtf:zombie:
    επίσης με τρελαίνουν οι συνομιλίες μας:condom:
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    εμενα εαν με τρελαινει τελευταια και με βλεπω στο δαφνι με ζουρλομανδυα....
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τρελαίνομαι με ….

    καντε τωρα συγκριση με αυτο που ακολουθει ...ετσι ...δειτε το ατμοσφαιρικα

    δεν ειναι υπεροχο?

    ετσι τρελαινομαι εγω γι αυτο εχω φαει κολλημα με αυτα τα φορουμ και τσακωνομαι με τη γυναικα μου μετα.... Γεια σου ρε Μιρελακι......

    (εχουν και τα δυο ποστ ενα ρομαντισμο παντως)
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2008