Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τυχαίες σκέψεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Stilvi, στις 17 Νοεμβρίου 2017.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εκτεθηκες.
    Ασκοπα.
    .
     
  2. Πόσα μελομακάρονα μπορώ να φάω χωρίς να πάθω ζάχαρο;   
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Καλά τα βυζιά, οι κώλοι και οι πίτες. Για κανένα αληθινό, μη στημένο για στιγμές, χαμόγελο υπάρχει καμιά προσφορά;
    Τίποτε άλλο, ούτε πως, ούτε μα. Μόνο αυτό. Δύσκολο;
     
  4. sigh

    sigh .

    το ΜυρΤώ το χρησιμοποιούσα πολύ νωρίς το φθινόπωρο του 2015 και λίγο αργότερα ζήτησα την διαγραφή του, οπότε δεν τίθεται θέμα άδειας.
    υ.γ το νήμα δεν έχει like
     
  5. Respect στην έμπνευση...
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Χειροκρότημα θέλω!!  
     
  7. Ένα χειροκρότημα το έριξα!!! Η αλήθεια να λέγεται....
     
  8. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Όλα είναι θέμα οπτικής...

     
     
  9. estarian

    estarian New Member

    Γιατί νυστάζω συνέχεια??
     
  10. max martinis

    max martinis Sui generis

    Θέλω να δοκιμάσεις να με πονέσεις και εσύ κάποια στιγμή μου είπε, νιώθω ασφαλής μαζί σου και ξέρω πως έχεις την εμπειρία να το κάνεις. Έκανα ότι ακριβώς μου ζήτησε, την ερωτεύτηκα παράφορα. Την πόνεσα
     
  11. max martinis

    max martinis Sui generis

    Ο μεγαλύτερος σαδιστής

    Του αρέσει το παιχνίδι με το καρότο και το μαστίγιο. Στην αρχή δίνει και παίρνει από εσένα, όσο περνάει ο χρόνος όμως και η εμπειρία μαζί του γίνεται μεγαλύτερη, τόσο λιγότερα σου δίνει και παίρνει περισσότερα. Από κάποιο σημείο και μετά είναι αμείλικτος. Σε ξεσκίζει και σε πετάει αφού του έχεις δώσει ό,τι έχεις και δεν έχεις. Χρόνος λέγεται
     
  12. max martinis

    max martinis Sui generis

    Υπάρχουν όλοι αυτοί που παινεύονται για την εμπειρία και πόσο καλοί είναι στο ρόλο που έχουν επιλέξει. Μια συνεχής διαφήμιση του εγώ τους. Φοβεροί εραστές, ακαταμάχητοι κυρίαρχοι, ιδανικοί υποτακτικοί. Είμαι και εγώ που δηλώνω ανεπαρκής και έτσι δεν υπάρχει περίπτωση να απογοητεύσω κανέναν.