Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τatoo

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 28 Μαρτίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Ευχαριστώ,δε θα παρω............ 
     
  2. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    View attachment 2061 Ο 1ος μου Δρακοντας  ...... (Το 2ο κατα σειρα τατουαζ μου)

    View attachment 2071 Ο 2ος Δρακοντας μου     ...... (δεξια ειναι το 1ο κατα σειρα τατουαζ, στα "πετρινα χρονια" καποιος... καπου.. καποτε... σε ενα υπογειο)  

    View attachment 2063 .... κ ο βενιαμιν της οικογενειας, ο 3ος Δρακοντας μου       που δυστυχως δεν τον εχω ακομα σε φωτο, καπου εκει δεξια στα πλευρα μου περιπλανιεται.

    Το κοπαδι συγκεντρωθηκε   ο κυκλος των τατουαζ για μενα εκλεισε, εκτος απο ενα μικρο κ πολυ σημαντικο που αφηνω για αργοτερα  
     
    Last edited: 30 Μαϊου 2009
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    LordDragonal μου ξυπνάς το πατρικό μου ένστικτο!!!
    Πότε θα γίνω εγώ πατέρας?  
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    @she_Dragon
    Μαμούν και δέρνουν τα tatoos σου.... Μαζί με το Ace of Spades των Motorhead  
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ενα ιαπωνέζικο ιδεόγραμμα στον αριστερό καρπό στην μέσα πλευρά που σημαίνει "Occult" ελληνιστί σκοτεινός,απόκρυφος,μυστικός
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Τatoo

    Υπάρχει ερωτηση στο ερωτηματολόγιο που σου δίνουν να συμπληρώσεις , αν εντός του χρονου έχεις κάνει τατοο.. τσεκάρεις... αλλά δίνεις αιμα.
    Εχω δώσει πολλές φορές αίμα και ποτέ δεν με ρωτησε κανεις τιποτα.. βεβαια εχουν περασει αρκετα χρονια απο τοτε που το εκανα.
     
  7. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    αυτό;
     
  8. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    she_Dragon έχεις αδυναμία στους δράκους ε? Φοβερά τα τατουάζ σου. Εγώ έχω ενα tribal λίγο πιο πάνω απο το δεξιό αστράγαλο.
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor


    ναι μέσα σε φλόγες όμως και μαύρο όχι κόκκινο
     
  10. anemsalok

    anemsalok New Member

    Απάντηση: Τatoo

    yeap! sthn plath xamhla, me lefko melani gia na to katalabainoun ligoi kai einai mia frash xarakthristikh gia na 8umamai oses blakeies exw kanei kai na mhn tis 3anakanw (h toulaxiston na tis kanw en gnwsh mou)
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Αν και μου αρεσουν δυσκολα θα το αποφασιζα γιατι 1)θελω να εχω πανω μου κατι που με αντιπροσωπευει 1000% συνεχεια και καθε στιγμη οπως κι αν ειμαι, πραγμα δυσκολο αν εχεις 100 προσωπικοτητες η αν βαριεσαι πολυ ευκολα και 2)με φρικαρει λιγο η ιδεα της μονιμοτητας, ακομα και αν δε θελησω να το βγαλω ποτε και μονο που θα ξερω οτι θα εχω κατι πανω μου για παντα τρελαινομαι.. 3)αν το κανω και μ'αρεσει ξερω οτι θα φαω κολλημα και θα θελω κι αλλο κι'αλλο κι'αλλο.. πως εχω κρατηθει και δεν εχω τρυπηθει παντου ακομα δεν ξερω.. ισως καποτε κανω μια γατα, εχω ψυχωση με τις γατες τις λατρευω.. γκρρρρρρρρρρρρρρρ...  
     
  12. Eri

    Eri

    Ρε συ lola τι θα γινει.....οπου διαβαζω ποστ σου ειναι σα να διαβαζω αυτα που σκεφτομαι......η εισαι χαμενη διδυμη αδερφη μου (πραγμα που δε νομιζω λογω διαφορας ηλικιας) η εισαι το αλλο μου μισο και ζουμε μεχρι τα βαθια γεραματα μας (τα χω και σιγουρα)εσυ εγω και οι γατες μας......τριτη επιλογη δεν εχει