Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τatoo

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 28 Μαρτίου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τatoo

    Ρεεε... Λες να βρηκαμε το αλλο μας μισο?          
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Nice!
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Κάποια στιγμή θα ήθελα να κάνω...είτε στην ωμοπλάτη είτε στη γάμπα και θα έκανα είτε ένα Puma είτε το Blood Elf μου (όσοι έχουν παίξει World of Warcraft ξέρουν)  
     
  4. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Re: Τatoo

    Πολύ ωραίο ακούγετε και πρωτότυπο
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor


    Η περίοδος που απαγορεύεται η αιμοδοσία μετά από tattoo είναι σίγουρα 6 μήνες Κωνσταντίνε.
    Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και άλλος λόγος αλλά το τμήμα αιμοδοσίας κάθε Νοσοκομείου δεν μπορεί να γνωρίζει πόσο κρατάει τους κανόνες ασφάλειας και υγιεινής το κάθε tattoo studio. Το μέτρο είναι προληπτικό.
     
  6. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Μια γυναίκα πηγαίνει σε ένα μαγαζί που κάνουν τατουάζ. Ζητάει να της
    κάνει ο σχεδιαστής μία γαλοπούλα(!!!) στον αριστερό μηρό της εσωτερικά.
    Ξαναπηγαίνει μετά από μιά εβδομάδα και ζητά να της κάνουν ένα
    τσουρέκι(!!!) αλλά τώρα στο δεξί μηρό της εσωτερικά.
    Παραξενεμένος ο σχεδιαστής των τατουάζ την ρωτά τι ρόλο παίζουν αυτά τα
    τατουάζ. Και αυτή του λέει:
    "Δεν σημαίνουν τίποτα παρά είναι απάντηση στον σύζυγό μου που πάντα μου
    παραπονιέται ότι δεν υπάρχει τίποτα "φαγώσιμο" μεταξύ Χριστουγέννων και
    Πρωτοχρονιάς!!!"
     
  7. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

     
     
  8. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    λασια βλέπω βανίλια δηλώνεις αλλα εκτώς από υπέροχα μάτια και καταγωγή από πανέμορφο νησί έχεις και περίεργα γούστα....μιλάω για τισ 3 τελευταίες.Τόσο περίεργα που με κάνουν πραγματικά ευτυχισμένο να τα βλέπω από εσένα που δηλώνεις βανίλια.
    Μπράβο Μπράβο Μπράβο πραγματικά και για τα γούστα και για την εμφανιση σου.
    Στη διάθεση σου πάντα για μια καλή κουβέντα.
     
  9. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Πίσω απ το βανιλια κανείς δεν γνωρίζει τι κρύβετε.
    Όσο για τα γούστα μου ποικίλουν , χωρίς να σημαίνει αυτό από τις φώτο, ότι είμαι σκλάβα,
    είμαι παντός καιρού φίλτατε.
     
  10. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Παντώς καιρου!!!! αυτή είναι η πιο καλή περιγραφή εσωτερικής κατάστασης. Το χρησιμοποιώ κι εγώ!!
    Δεν είπα πως είσαι σκλάβα, ούτε και το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια.Απλά χάρηκα βλέποντας τις φωτό και εξέφρασα χωρίς καμία σκέψη τη χαρά μου.
    Είμαι αυθόρμητος είναι αλήθεια.
    Πάντως για να διευκρινήσω τη θέση μου, δεν μου αρέσουν οι ταμπέλες, αλλά τις αποδέχομαι σαν ένα καλό εργαλείο που βοηθάει σε γρήγορες συνενοήσεις, αλλά και στο ψάξιμο(για την περίπτωση που κάποιος θέλει να βρεί κάτι πολύ συγκεκριμένο)
    Έτσι πιστεύω πως όλοι είμαστε άνθρωποι πριν απο οτιδήποτε άλλο αφενός και αφετέρου είναι καλό κανείσ να είναι ανοιχτός σε όλα ακόμη και αν κάτι δεν το δοκιμάσει ποτέ τελικα.
    Φιλιά πολλά όμορφη και παντώσ καιρού Lasia
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα κανω τωρα τον Οκτωβριο.
    Ενα φιδι που τυλιγεται γυρω απο τον αστραγαλο μου, και ενα ιδιο γυρω απο το μπρατσο μου!
     
  12. Hil

    Hil Regular Member

    Κάτι παρόμοιο θα ήθελα να κάνω στην πλάτη, ο καθένας
    εκφράζει την θρησκεία του με τον δικό του τρόπο!! 
    Και αυτό που έχω στο αβατάρ μου!!!