Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo BDSM, είναι - εμπεριέχει ηδονή ή είναι λογιστική πράξη;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 25 Αυγούστου 2020.

  1. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Σου είπα (κάτσε θα κάνω το αγαπημένο σου σπορ!)

    δεν σου ταιριάζουν. Μείνε στην οδήγηση...και κράτα 56 μέτρα απόσταση από τον μπροστινό σου.

    Επίσης σου είπα

    Και δεν είναι καν sex pistols...γκεγκε; Πιάνεις το νόημα;
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    εμφανώς άλλο φορουμ, ξεκάθαρα άλλο φορουμ, απαραιτήτως άλλο φορουμ.  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν ξέρω σε ποιον απαντάς δεδομένου ότι έχεις quote και εμένα και την @iolanda ωστόσο το παρακάτω έχει ήδη απαντηθεί

     
  4. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Μήπως τελικά το πρόβλημα είναι τα like που δεν παίρνουν οι απαντήσεις /νήματα του;
     
  5. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Έχω γνωρίσει Κ που έχει γαμησει πατόκορφα τα πάντα όλα πάνω μου πριν το μουνί! Το μουνί είναι το εύκολο κομμάτι. Γενικά το σώμα ακολουθεί το μυαλό, όταν ο Άλλος κατοικοεδρευει εκεί, το μουνί, ο κωλος και τα πάντα όλα είναι δικά Του!
    Και αυτό είναι Κ/υ, γενικά, όχι το δικό Του ή το δικό μου.
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εσένα σου αρέσει το τζέρτζελο.  
    Γιες! Να κάνουμε λαικ; Γιατί στο άλλο μέλος που δεν κάναμε, δεν πήγε καλά...τα θυμάστε.

    Βρε @Discerning αν εμάς μας αρέσει να τα λέμε, να τα συμφωναμε, εσένα τι σε πειράζει; εμένα ας πούμε σε διαπραγμάτευση για σκηνή, σπάω κοχονες κανονικά! Με την μεγαλύτερη να έχει διαρκέσει από Ιούλιο για Νοέμβριο! Το βλέπω και σαν φετίχ, φαντασιωνομαι τι θα γίνει, και το λέμε και το ξαναλέμε και δώσε ξανά. Εσένα σε ξενερώνει. Ε γούστα είναι αυτά!
     
  7. iolanda

    iolanda Contributor

    Μπορείτε πάντα να βρείτε άτομα να κάνετε το δικό σας bdsm, δε χρειάζεται να χαλιέστε σε επαναλαμβανόμενες συζητήσεις.
     
  8. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Εγώ το καθήκον μου το έκανα!
     
  9. Discerning

    Discerning Contributor

    Αν η δήλωση πρόθεσης δεν είναι από μόνη της αρκετή,

    Bρε @Arioch , για γαμήσι μιλάμε. Ποια δήλωση πρόθεσης; Η ερωτική/σεξουαλική έλξη οδηγεί στο γαμήσι. Ακόμα και χωρίς ούτε μια λέξη πριν!

    Κάποτε η Πωλίνα, είχε κάνει "σουξέ" με το πολύ μιλάς - λίγο φιλάς. Λες με το φιλάς, να εννοούσε φιλάς;!

    Πολύ μιλάς, λίγο φιλάς.
    Πολύ μιλάς, λίγο φιλάς.
    και πιο λίγο, και πιο λίγο…
    σαμπανταμπαντα.

    Μη μιλάς συνέχεια, είναι σπαστικό
    περιμένω κάτι συναρπαστικό.
    Φίλησε με λίγο, κάνε μιαν αρχή
    έλα πιο κοντά μου, έλα κι όπου βγει.
     
  10. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Οκ, τώρα γίνεσαι τέρμα επικίνδυνος, αλλά ...Scripta Manent  
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Νομίζω ότι δεδομένης της ροής του νήματος η κομβική ερώτηση είναι:
    Το BDSM είναι μόνο γαμήσι;
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,
    χαχαχαχα, αχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα