Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Photographer, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    και αυτά και άλλα... Οπότε την επόμενη φορά θα πρέπει να είσαι εκεί. Αλλά πάντα με κατάλληλο ντύσιμο. Να έχουμε μια ομοιομορφία. Τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει και η Sm_Art και η Mistress Vanda και οι Panacotta. Τον αισθησιασμό η lola, τον αισθησιασμό και το φεστιχ/SM η Afrodyte και εμείς ακολουθούμε. Τι άλλο θέλεις;
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Πραγματικα λυπαμαι που δεν συμετειχα.Δεν θελω τπτ στενοχωρηθηκα τωρα  
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μην στεναχωριέσαι, θα επανορθώσεις την επόμενη φορά. Που ελπίζω να είναι σύντομα.
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Εχμμ.. δε σου φταιω εγω που περιφερεις τις προκλητικα καυλωμενες ρωγες σου εκτεθιμενες! (αν και ομολογω δε θυμομουν πως σε δαγκωσα, xαxαxα.. αλλα σε πιστευω..) 
    Κι επισης να σε ενημερωσω οτι οταν ημουν μικρη δε μου εκαναν αντιλυσσικο γι'αυτο αν αρχισεις να εχεις περιεργα συμπτωματα να το κοιταξεις..!
     
  5. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07



    ...μπααα... ποιος μιλησε για παραπονα;;; (...και η αλλη σε περιμενει!!!   )

    (...θα σου δειξω το ...video   )

    ...περιεργα συμπτωματα αρχισα να εχω απο τοτε που σε πρωτοειδα στο 1ο παρτυ του

    Τhe Hall!

    meet U in the next event!   ( ... or sooner?   )
     
    Last edited: 13 Δεκεμβρίου 2007
  6. dckason

    dckason New Member

    καλημερα σε ολους , χρονια πολλα.

    βασικα δεν ξερω που επρεπε να τα γραψω αυτα , εννοω το subject , αν κανω λαθος διορθώστε με .

    σημερα στην κυριακατικη ελευθεροτυπια στο ενθετο περιοδικο Ε υπαρχει αφιερωμα για το tortune garden τις 01/12/07.

    ειναι αρκετα ενδιαφερον και θα.....συγκινήσει πολλους!!!.

    dimitris
     
  7. Kits

    Kits Contributor


    Το διαβασα και εχω πλανταξει απο το κλαμα... χρονιαρες μερες!    
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Tο διαβασα, τους φαινοντε ολα περιεργα καπου το χλευαζουν και λιγο, αν αυτοι καταλαβουν ποτε Ε/εμας εγω θα γινω αστροναυτης....... 
     
  9. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Τo άρθρο στο Ε για το Torture Garden.

    Διάβασα και γώ το άρθρο στο Ε. Πολύ καλά έκανες που το μετέφερες εδώ dckason.
    Αρκετά άσχετα σχόλια απο άνθρωπο που δεν είναι στην φάση και τα βλέπει με το μάτι κάποιου άσχετου παρατηρητή.
    Σας παραθέτω κάποια κομματάκια σχετικά.
    Ξέρετε εσείς για ποιούς γράφει  

    "Άν κρίνω δε από το φισκαρισμένο Gagarin, μάλλον πρέπει να υπάρχει ισχυρή κοινότητα φετιχιστών στη χώρα μας - ή απλώς περίεργων;
    Πάντως, απο τη σκηνή του κλάμπ αργότερα πέρασαν απο λάιτ περιπτώσεις, όπως προκλητικές νοσοκόμες - το μάτι μου πήρε τουλάχιστον δέκα, κατατάσσοντας τη medical περίπτωση ως μία απο τις τοπ φαντασιώσεις των εραστών του είδους"

    "Όπως εκείνον τον τύπο που ήταν δεμένος σ΄ έναν σταυρό, σαν αυτόν του αγίου Αντρέα (ξέρετε, ε; σε σχήμα Χ), και διάφοροι περνούσαν και τον μαστίγωναν.
    Με λογής λογής εργαλεία. Κι εκείνος το απολάμβανε."
    _______________________________________________________________________________________

    Noisuf -X - Orgasm
     
  10. AlucarD [s.m.]

    AlucarD [s.m.] New Member

    Να σας ρωτήσω κάτι αγαπητά μου παιδιά?Το αφιέρωμα ήταν μεγάλο?Πολυσέλιδο δηλαδή?Και αν ναι,αν λέω αν κάποιος έχει τη καλή διάθεση και την όρεξη,να επικοινωνήσει μαζί μου και είτε να πεταχτώ να μου το δανείσει είτε αν θέλει να μου το στείλει courier-έξοδα δικά μου και επιστροφή αυθημερόν.Γιατί αν είναι όντως μεγάλο πεθαίνω   για να το διαβάσω και να δω τον τρόπο σκέψης των άσχετων-ξενέρωτων-βανίλα δημοσιογράφων της Ε.  
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    ... ή ίσως θα μπορούσε να το σκανάρει κάποιος και να το κάνει ποστ σε μορφή .jpg;
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor