Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Photographer, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Τη μακιγιεζ σου δε θα την ευχαριστησεις?   Πραγματι το κοκκινο υγρο latex με τα μαυρα χ απο ταινια στα βυζακια ηταν ακρως εντυπωσιακο και sexy, slut 
    Και να προσθεσω του χρονου με λιγοτερο αλκοολ:conf: Τουλαχιστον περασαμε καλα (παραπονο δεν εχω)..
    Ωπα, αυτο το ανιψια στην τυχη το 'πες? μεσα επεσες παντως, λολ..
    (Mistress Kits σ'ευχαριστω κι εγω που μ'αφησες να παιξω με τη μικρη σου )
    Εγω να δεις χαρα! και νομιζα οτι θα μου θυμωσεις που σε γεμισα σαλια, χα..  
     
  2. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    μωρο μου!!!!!!!παραπονιαρικο νιαρρρ...εισαι η καλυτερη στο μακιγιαζ μακραν...
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

       
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι ?  

    εχω εμπνευσθει απο την διαφημιση στην TV ... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα .... ωραια ηταν .... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα .....

    ... κραταμε μονο την ουσια !!....
     
  5. Kits

    Kits Contributor



          


    για σπαστο σε πενηνταρικα.....
     
  6. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Απο που να πρωτοαρχίσω και τι να πρωτογράψω.
    Κατ' αρχήν να γράψω ευχαριστίες σε όλους όσους βοήθησαν με οποιονδήποτε τρόπο την όλη οργάνωση.
    Κάποιοι με δικά τους έξοδα κατασκεύασαν το pilori και τον σταυρό και τον κουβάλησαν μέχρι το Gagarin.
    Κάποιοι και κάποιες βοήθησαν ντύνοντας ή μακιγιάροντας άλλους, κάποιοι διευκολύναν αγοράζοντας εισιτήρια σε άλλους που μέναν μακρυά, κάποιοι κανόνισαν δημόσιες σχέσεις με τους υπεύθυνους και γενικά υπήρξε μια καλή και συλλογική προσπάθεια η οποία απέδωσε θετικά.

    Ευχαριστήρια στην SM_Art Lady, τον hermis, τους Panacotta of doom, την maid Vee vee, και τα προσωπικά μου ευχαριστήρια στην Mistress Vanda που παρά την κούραση της μου έδειξε τρόπους κarada bondage πάνω στον doormouse και κάποιον εθελοντή.
    Σας ευχαριστώ και τους δυό.

    Στην αρχή ήμουν στη σκηνή όπου φωτογράφιζα τα πρώτα show μέχρι και το latex fashion show και μετά έδωσα την τσάντα στο βεστιάριο και ανέβηκα κι εγώ στο dungeon. Δυστυχώς κάποιοι φύγατε νωρίς και δεν σας είδα, κάποιοι που περίμενα δεν ήρθατε καθόλου και χάρηκα που είδα και άλλους που δεν περίμενα να δώ.
    Είμαι σίγουρος ότι δεν το μετανιώσατε.  

    Μου άρεσε που είχαμε μια θετική και "παιχνιδιάρικη" διάθεση και τίποτα τελικά δεν κατάφερε να μας την χαλάσει.
    Δυστυχώς παρόλο που προσπάθησα να ανεβάσω μια συμπαθή μέλος την κοινότητας στο dungeon, της απαγόρεψαν την είσοδο δήθεν γιατί τελείωσαν τα βραχιολάκια αν και ο πραγματικός λόγος ήταν ότι ήταν πολύ γεμάτο το dungeon.
    Άλλη φορά θα βάλω τα μεγάλα μέσα. Κρίμα γιατί απ' ότι διαβάζω μπήκαν και αρκετοί άσχετοι.
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

       
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Το πρώτο δημόσιο Dungeon Room στο πατάρι του Gagarin Club είναι γεγονός.
    Ίσως λάθη μπορεί να υπήρχαν σε άτομα στο Dungeon με λάθος Dress Code , μπορεί να υπήρξε και μια κακοφωνία με έναν νεαρό που ανέβηκε στην σκηνή να παίξει με την maid VeeVee αδιαφορώντας τους κανόνες, όμως αυτή η τελετουργία έγινε.
    Από την άλλη στο TG δεν υπήρχε η ποιότητα των show που περιμέναμε όλοι
    Αλλά τελικά όλα αυτά δεν λένε και κάτι…
    Προσωπικά πέρασα καλά και με τους δικούς μου ανθρώπους αλλά και με τους φίλους που είδα.
    Μαζί με την maid VeeVee , εδώ και 2 εβδομάδες ετοιμάσαμε τα Dungeon Furniture’s για να γίνει αυτή η βραδιά ομορφότερη.
    Άγχος και κούραση μέσα στην χαρά μας ώστε να λειτουργήσουν όλα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
    Η Αγαπητή “Dungeon Mistress“ Mistress Vanda με τον υποτακτικό της doormouse , η SM Art Lady ήταν οι διαχειριστές του Dungeon Room αλλά και εκείνοι που έκαναν ζωντανό αυτό το δημόσιο Dungeon Room δίνοντας με αγάπη, τον καλό τους εαυτό.
    Μαζί με τους παραπάνω οι Panacotta of Doom και όλοι όσοι ανέβηκαν στην σκηνή και έγιναν μέρος αυτής της BDSM τελετουργίας !
    Κι όμως αυτή η τελετουργία δεν χάλασε!

    Χάρηκα ιδιαίτερα με όλους του φίλους που είδα εκεί, αλλά και με όσους γνώρισα εκεί.
    Κλείνοντας να πω, πως αυτό ας είναι μια αρχή, για πιο ευχάριστες και έντονες βραδιές.
     
  9. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Δεν εχω να προσθεσω πολλα πανω σε οσα ειπωθηκαν. Απο το show ειδα ολοκληρη μονο την πρωτη παρασταση και καποιες απο τις υπολοιπες αποσπασματικα.

    Δε χαρηκα καθολου που η αυστηροτητα του dresscode αρχισε σιγα σιγα να αμβλυνει, αλλα χαρηκα που ειδα ξανα ολους εσας!!!  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ααα

    ήταν όμορφα
    θα διαφωνήσω με τον hermis καθώς 2 από τα 3 show που έτυχε να παρακολουθήσω μου ήταν ιδιαιτερώς αρεστά
    αναφέρομε στην κοπελία που χόρευε κρεμασμένι σε ένα σχοινί ,και σε ένα παλικάρι που κρεμίοταν από κάτι γάτζους κρεμασμένους ,στο κορμί του ,αν και στην αρχή ήταν βαρετός είχε εξαίσιο τελείωμα και η κοπελία που τον συνόδευε ,ΘΕΑ συγνώμη αλλά αυτή η γνώμη είναι αποτέλεσμα 3ήμερων αναλύσεων..!

    όσο αφορά για το cageroom άργησα να έρθω(δεν φταίω εγώ με παρέσυραν κάτι θυληκά...) ,οπότε το dresscode μου ήταν ιδιαιτέρως φτωχό αλλά ευτηχώς κάτι νοσοκόμες (lola & madamA ) ενδιαφέρθηκαν και με καθοριστική την ορμή της 2ης νοσοκόμας βρέθηκα αναμεσά σας ,αν και εκεί πρόσεξα ότι δεν είμουν ο μόνος "κακοντυμένος" αλλά ευτηχώς μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού είμασταν ..  

    @Panacotta of Doom μην απολογήστε χωρίς λόγο ,αναμένομενα ήταν όλα ,οπότε δεν μπορώ να πω ότι απογοητεύτικα ,το αντίθετο θα έλεγα  
     
  11. AlucarD [s.m.]

    AlucarD [s.m.] New Member

    Και τα δικά μου συγχαρητηρια σε όσους προσπάθησαν γι΄αυτή τη καταπληκτική βραδυά ,σχεδόν όλα ήταν υπέροχα!
    Να εκφράσω κι εγώ το παράπονο μου όμως?
    Πήγα στο πάρτυ μια χαρά εναρμονισμένος με το dresscode,δε θα αναλύσω τι φορούσα.Συνοδευόμουν από μια φιλη μου, εκείνη se υφος domme και εγώ ως sub της.Μη μακρυγορώ στο cage room έφαγα πόρτα,απαντώντας μου ειρωνικά και με γελακια οτι το παντελόνι μου έμοιαζε με τζιν λεει...και ενώ την ίδια ώρα ανέβαιναν αρκετοί άσχετοι και μη ντυμένοι...
    Γιατί συνέβη αυτό?Επειδή αυτοί είχαν γνωριμίες ενω εμεις δεν ξέραμε κανέναν?

    Το αποτέλεσμα ήταν στο πάρτυ που περιμέναμε όλο το χρόνο, δύο άτομα του χώρου,εναρμονισμένα με το χώρο και το dresscode να μείνουν απ'έξω απο το ουσιαστικό πάρτυ και να περάσουν τη βραδυά κοιτάζοντας τα shows στο main stage, παρέα με πολλούς άσχετους με το χώρο,που είτε κοιτάζαν τα shows σαν να έίναι σινεμά, είτε κοιτάζαν τους άλλους που ήταν ντυμένοι και σχολιάζαν.
    Δεν ρίχνω ευθύνες σε κανέναν απο εσάς, αλλά οφείλω να το πω αυτο διοτι στεναχωρηθηκα ιδιαιτέρως.Και πάλι συγχαρητήρια για όλα!
     
  12. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Σειρά μας (κάπως καθυστερημένα) να ευχαριστήσουμε όλους τους BDSMικούς οργανωτές της βραδιάς για την εξαιρετική δουλειά που έκαναν. Δεν είναι μικρό πράγμα: είδαμε το πρώτο public play event στην Ελλάδα! (ενδέχεται να κάνουμε λάθος, δεν ξέρουμε τι είχε γίνει στο/-α events του Pet_me_arxes τότε παλιά, και ξεχάσαμε να τον ρωτήσουμε όταν τον είδαμε στο Cage Room). Όπως και να'χει, δεν περιμέναμε να δούμε εύκολα την ημέρα που θα βλέπαμε St Andrew's Cross σε δημόσιο event.  

    Παρά τα όποια μικροπροβλήματα (και ήταν μικρά), η βραδιά ήταν εξαιρετική και μας άφησε πολύ ευχαριστημένους.

    Οι συνήθεις ύποπτοι, SM_Art_Lady, hermis, VeeVee (την οποία απολαύσαμε εξαιρετικά στο σταυρό), και φυσικά οι γνωστοί μας συνένοχοι στην ακολασία Mistress Vanda (σου αξίζει παράσημο που μπορούσες να σταθείς όρθια μετά από μετακόμιση — εγώ ήμουν σα νεκροζωντανός για μια βδομάδα) και doormouse (señor El Ratto Grande: next time, we'll have an actual chat, when you aren't as busy and in character and we're not as overwhelmed by the crowds — cheers for helping L~ with the crop-grabbing guy).

    Πρέπει να ευχαριστήσουμε και όλους όσους μας εμπιστεύτηκαν να τους δέσουμε στο σταυρό και να τους πονέσουμε δημόσια. Ξέρουμε πολύ καλά ότι εκείνο το πρώτο βήμα προς τους τρελούς με τα μαστίγια δεν είναι καθόλου εύκολο. Ευχαριστούμε και τα διάφορα τσουλιά του χώρου (ξέρετε ποια είστε) που βοήθησαν εξαιρετικά στην, χμ, χαλάρωση των ηθών. Ελπίζουμε να είχατε αρκετό ανταγωνισμό, ξεδιάντροπα!