Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Photographer, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Περαστικά Πέρι και στο επόμενο σώου θα είσαι καλά για να κάνεις και εσύ κάτι.
     
  2. Nireus

    Nireus Regular Member

  3. wanderer

    wanderer Regular Member

  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     
    Tο άσχετο του θέματος, να το εκλάβουμε ως απολογία για κάποια δεδομένη αδικαιολόγητη συμπεριφορά?
     
  5. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    ΑΑΑΑ είναι όντως άσχετο τελικα..... γιατί άρχισα να αμφιβάλλω για την όποια νοημοσύνη μου και μπερδεύτηκα!!!
     
  6. Nireus

    Nireus Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Παιδιά αν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα μαζί μου μιλήστε ανοικτά.
     
  7. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Δεν είναι θέμα προβλήματος, όσον αφορά εμένα μιλάω.
    Απλά, δεν βρίσκω το σχετικό του link με το θέμα του νήματος.
    Μια επεξήγηση μαζί με το link, θα ήταν χρήσιμη.
     
  8. Nireus

    Nireus Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Είναι μια πολύ οραία ταινία για ένα ναύτη.
    Μπορείτε να τη δείτε και φυσικά να την εκλάβετε όπως θέλετε.
    Τώρα σχετικά με οποιοδήποτε προβλημα η προβληματισμό μπορείτε να μου πείτε ελεύθερα τις σκέψεις σας.
    Ο ναύτης του torture garden είμαι και διαβάζω κάποιες αναφορές σε 'μένα.
    Πείτε μου τι σας προβλημάτισε να το συζητήσουμε.
     
  9. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Πάσο. Ο,τι πεις.
    Αν ποτέ δω την ταινία και μου γεννηθούν ερωτήματα, θα σε ρωτήσω.
     
  10. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Και perv-οτσουλο και goth. Χαθηκε να ακούει μέταλ? Αν ήταν σωστη θα πηγαινε στο texas, αντε στο underground που είναι και κοντα στο underworld.
     
  11. sw

    sw

    Μετα απο 15θημερη... νομαδικη ζωη (εξ αιτιας του Μαλ...*&^%>#*&^< του ΟΤΕ που

    με αφησε χωρις τηλ. και ΝΕΤ, και γυρνουσα με το λαπτοπ και το αυτοκινητο γυρευοντας

    κανενα ξεκλειδωτο ασυρματο δικτυο στις γειτονιες...) να 'μαι και 'γω παλι πισω στο

    φορουμ, μεσα απο τη θαλπωρη του Dung...ε... του σπιτιου μου.

    Καθυστερημενα (αναγκαστικα), θελω και 'γω να ευχαριστησω, ολους οσους συντελεσαν

    στην επιτυχια του πρωτoυ (αν δεν κανω λαθος) ανοιχτoυ (public) meeting-show-play, με

    ελευθερες συμμετοχες στα plays. Aνφερομαι στο Cage Room, γιατι (οπως και Τ/τους

    περισσοτερους ισως) απο τα ελλαχιστα που ειδα στο stage του TG. καθολου δεν με

    τραβηξαν!

    Πρωτα απ' ολους ,δικαιωματικα, Την Υπεροχη SM Art Lady, που με την εμπειρια και τον

    δυναμισμο Της δημιουργησε, εξασφαλισε και (δυστυχως ) χρειαστηκε να προφυλαξει απο

    καποια, λιγα, φαιδρα εσταντανε, το Live and Hot κομματι του evend.

    Την εξαιρετικη Mistress Vanda, που με τον dormouse, εδωσαν ρεσιταλ εμφανισης,

    καλαισθησιας, ακριβειας, τεχνικης, ευγενειας και attitude.

    Την Veevee, για τις υπηρεσιες που αδιακοπα προσεφερε, με προθυμια για ολους τους

    συμετεχοντες στα plays του "dungeon".

    Ιδιαιτερα (και μαλιστα προσωπικα!) τον φιλικοτατο και παρακινητικοτατο hermis που

    προετρεψε τοσους "dresscoders" να περασουμε για το "μασαζακι"* μας.

    Τους φιλους/ες, που μοιραστηκαμε τις "συγκινησεις" του event, smari, blindfold,

    capeaway, isnogood (δε γνωρισα τη Χριστινα; ).

    Τους νεους (για 'μενα) φιλους/ες Κts,naida (σ' ευχαριστω για την τονωτικη αναφορα σου

    στο ποστ σου και τον τιμητικο χαρακτηρισμο σου , σε επομενο meeting θα πουμε

    περισσοτερα ), Eri (χυμωδες σκανδαλιστικο κουκλακι), thanks που μοιραστηκες μαζι μου

    τη διαδρομη προς το UNDERWORLD, keep in touch.

    Panacotta of Doom! Eπιτελους απο κοντα. Δηλαδη τι κοντα... εξ επαφης... μετα την

    καταλυτικη επιρροη του hermis, και τη βοηθεια του, παρεδωσα το κορμι μου, αναρτημενο

    στο Snt Andrews Cross, στα αεικινητα flogers του Αλεξιου, για το...* "μασαζακι" (που

    λεγαμε . Ναιιιιιιιιιι!!!!;;;;;; ... Στην αρχη... στην... προθερμανση! Γιατι στην συνεχεια

    ο ρυθμος, η ενταση, η συχνοτητα, το ευρος της επαφης, η ποικιλια στην υφη των

    διαφορετικων υλικων τους, το απροσμενο , αναπαντεχο, καταιγιστικο

    επαναλαμβανομενο "αγκιγμα" τους , στην ασταματητα παλωμενη επιδερμιδα

    του...ακαλυπτου μου... (ειχε φροντισει γι' αυτο ο hermis), μετουσιωσαν αυτο

    το "μασαζακι" σε play, που με το χρονο, η αισθηση τους με εκανε να "φυγω" απο το χωρο

    να συγκεντρωθω, για να "μετατρεψω" το καψιμο, το τσιμπημα, το απλωμα της δονησης

    σε κυμματα ευφοριας (οι maso με καταλαβαινουν...), και να νοιωθω την αμειωτη ενταση

    και τη διαρκεια, σαν μια ευπροσδεκτη προσμονη! Και η ευχαριστη εκπληξη δεν

    αργησε ,καποτε ,να εμφανιστει, καθως ανοιγαν, χαλαρωνοντας τα ματια μου, ενω ο νεος

    ρυθμος και η ενταση του εμπειρου Αλεξιου, εδινε στα flogers του, τον ρολο ενος

    μηχανισμου "ανανυψης" απο τα βαθη του "σκοτους" (που θα ελεγε η πνευματωδης,

    γλυκεια και αγαπημενη, gwendolin μου).

    Τις στιγμες , (ακριβως αυτες), ειδα , σαν σε καθρεφτη , και ενοιωσα τις εκφρασεις,

    τις δυσερμηνευτες, (του πονου; της ευχαριστησης; της ηδονης; της ολοκληρωσης; της

    επιβεβαιωσης μιας επικοινωνιας, που μονο τα ματια ξερουν να... μιλουν), απο το

    προσωπο μου, να γυρνουν πισω στα ματια μου εκφρασμενες στο ακαιρεο, απ' ολα τα

    προσωπα εμπρος μου!!! Πιστεψτε με η ανταμοιβη ειναι απεριγραπτη, απ' τη συμμετοχη

    τους! Η αισθηση πως , οταν "ελειπες" αυτοι σ'ακολουθησανε, κι ερημην σου, ολ' ητανε

    μαζι σου, με μια αταραχτη συγκεντρωση, προσηλωση στη δικη σου! Αυτα τα λαγνα

    προσωπα που "δειχνανε" το δικο σου! Και εδω, σε 'μενανε , διπλη χαρα μου δωσαν,

    γιατι ητανε προσωπα αγνωστα (κοριτσια, με τ'αγορια τους) στην αναζητηση τους, απ'

    τα παιδια που ανεβηκαν καθως χαλαρωνε το "dresscode" controll της σκαλας

    της "ανοδου". Με υφος ηθος και εκφραση καλοδεχουμενα, που καποτε μαζι μας

    ισως θα 'ναι ( το πιστευουν κι αλλοι "dresscoders" , το διαβασα, και χαιρομαι αν

    συμφωνητε   ).

    Σ' ευχαριστω , γι αυτο Αλεξιε, γι αυτη την εμπειρια! ... α ξερεις;... κρατησα και

    αναμνηστικο.   Ενθυμιο. Το 'χω φωτογραφια (...μετα στο σπιτι μου) my first whipmarks

    in public play!!!   (Σημερα χανονται τα τελευταια ιχνη τους  ).

    Αγαπητη SM Art Lady ευχαριστω και για τις "δια ζωσης" αλλα και "μεσω των ποστ" Σας,

    επιδοκιμασιες και τα επαινετικα σχολια Σας!  

    lola που ειναι η ... ρογα μου ...οεο; (...ναι η αριστερη!) ...εκεινη που ηταν σκληρη και...

    σηκωμενη σαν... Την εχεις ακομα στα δοντια σου; ... μαζι με εκεινο το κομματι απο τον

    καρπο μου; η σφραγιδα εσβησε...παει... τα ιχνη -τις ουλες μαλλον- (παλι) απ' τα δοντια σου, στο χερι μου,τα εχω ακομα!

    Εσυ επρεπε να κανεις "τσεκ ιν" στην εισοδο!!! Λοιπον να βρεθουμε η να μου την

    ξαναδωσεις, η να σου δωσω και τη δεξια (με χαλανε οι ασυμμετριες...   )

    Αfrodyte, δεν μπορω να συγχωρησω τον εαυτο μου, που για τριτο, συνεχομενο event,

    παραλειπει να μας συστησει!!! Την επομενη φορα που θα τον δεις ,να επιμεινεις σε

    παρακαλω! Θα τον στριμωξω και 'γω!  




    Και εις ανωτερα, και του χρονου !!! ( ... και συντομοτερα!   )






    την αγαπη μου σ' ολους sw Γιωργος  
     
    Last edited: 9 Δεκεμβρίου 2007
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ολα αυτα εχασα ?