Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος vanessapret, στις 15 Μαϊου 2008.

  1. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    Καλησπέρα σε όλους/όλες
    Θέλω να θίξω το θέμα το πως μπορείς να είσαι καθαρή εσωτερικα ?έχω ακούσει για το κλύσμα αλλά με ποιόν τρόπο?και αν κατά την γνώμη σας συνδέεται με την υποταγή ή είναι απλά θέμα υγιεινής??

    Πιστέυ ότι κάποια άτομα είναι προορισμένα να κάνουν κάτι συγκεκριμένο στη ζωή τους που όσο περισσότερο το κρύβεις μέσα σου κάποια στιγμή θα βγεί στην επιφάνεια πολύ έντονα εγώ κατάλαβα μετά απο αρκετά χρόνια ότι αν και έχω γεννηθεί αγόρι μέσα μου νιώθω γυναίκα με έντονα υποτακτική συμπεριφορα προς τις γυναίκες και επειδή δεν νιώθω gay ούτε αισθάνομαι έλξη για άντρες.
    Το ξέρω ότι για πολλούς ή πολλές είναι αδόκιμος αυτο που θα πω και ότι πολλοι θα με ειρωνευτουν αλλά δεν με νοιάζει θεωρώ ότι είμαι μια υποτακτική λεσβία γεννημένη σε λάθος σώμα.
    Δεν θέλω να κουράσω άλλο όποιος/όποια γνωρίζει ας στείλει

    Ευχαριστώ
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    θα σου συνιστούσα να ψάζεις στο Training Techniques  
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    το κλυσμα ειναι καθαριοτητα αφου απομακρυνει ο,τι απομειναρια ακαθαρσιων εχουν μεινει στο εντερο. αν επαναλαμβανεται συχνα ομως καταστρεφει σιγα σιγα το περιβαλλον του εντερου.
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor