Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχει αυτό το.μονοπάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Master_Apprentice, στις 9 Μαϊου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Παραδόξως γράφω μόνο δυο λόγια...
    Αποδέξου τη μοίρα σου...Μόνο σε φόρουμ του συγκεκριμένου περιεχόμενου θα βρεις το ταίρι σου...
    Πουθενά αλλού...
    Πριν το ίντερνετ, για να βουδουσουμιάσεις, έψαχνες στις εφημερίδες όπως φαίνεται...
    Και εννοείται ότι ειρωνεύομαι και μην με παρεξηγήσεις...

    Τουτέστιν, έχεις τα κότσια να μιλήσεις στην όποια παρτενέρ σου για τις "ιδιαιτερότητες" σου?
    Ποιος σου λέει, ότι αν το κάνεις με μια και καλά βανίλλα...
    Η αντίδραση της δεν θα σε εξέπληττε...

    Εγώ καλή ώρα, πιο πολλές βουδουσουμιάρες γνώρισα εκτός δικτύου...παρά εντός...
    Κάποιες φορές κερδίζεις, άλλες χάνεις...
    Κάποιες είχαν ήδη το "σαράκι", άλλες τις έβαλα στο τριπάκι εγώ, άλλες απλά έφριξαν και μ' έστειλαν στο διάολο αηδιασμένες...

    Βανίλλα? Λες και οι "βανίλλα" είναι κάτι εξωγήινα πλάσματα που ξέρουν μονάχα το ιεραποστολικό...

    Υ.Γ. Τρελά "ακραίο" να ρίχνεις μπουφλίτσες ( προσοχή μην χαλάσεις το μακιγιάζ της, η το μαλλί της ) σε κάποια, η να το παίζεις σκυλάκι η τραπέζι...
    Για να μην πούμε για τον "εξευτελισμό" του πρωκτικού σεξ...

    Υ.Γ. 2 Ειλικρίνεια, υπομονή και κότσια...Αυτά χρειάζονται για να βρεις κάποτε το κατάλληλο άτομο. για να ικανοποιήσεις τις "διαφορετικές" ορέξεις σου...Και για τον άντρα και για την γυναίκα...
    Τα λοιπά, απλά οδοντόκρεμες....

    Άποψη...Ντομάτες και λοιπά ζαρζαβατικά καλοδεχούμενα, γιατί μου αρέσουν οι σαλάτες...