Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχουν αληθινές υ ή είναι ένας φτηνιάρικος τρόπος για εύκολο και γρήγορο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 30 Απριλίου 2016.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    @gaby εδω θα κανεις ανασταση! πανω απ το delete button  
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    φυσικα ! απλα θελει προσοχη, δεν ειναι παντα οτι φαινεται.
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    σας παρακαλω πολυ να μην κανετε νυξεις γι αυτο το θεμα, ειναι προσωπικο και καλο θα ηταν να ειχε μεινει εκει.
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    μαζί σου λοιπόν...χαχαχαχ
    απλά αντί για το κρασάκι θα προτιμούσα ουζάκι...χαχαχαχ
     
  5. gaby

    gaby Guest

    lol έφτιαχνα μαγειρίτσα και μετά μαρμελάδα φράουλα για να φύγει η μυρωδιά της συκωταριάς, έτσι είδα ό,τι πρόλαβα από δεύτερη προβολή μόνο  

    Καλή Ανάσταση σε όλους  

    @lizard_ τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται, βλέπεις κάποιος που λέει "ακολουθήστε το σάλιο" αφήνει και αυτός ίχνη…
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ό,τι θέλει ο λαός.  

    Να πω κι εγώ ένα χιουμοριστικό Καλό Πάσχα?

     

    Άντε guys and gilrs όλοι μας!  

    Καλή Ανάσταση και καλά να περνάτε!  

     
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Ευχαριστω ολες και ολους για την συμμετοχη.

    Ηταν ενα πολυ διδακτικο νημα.

    Καλη ανασταση και καλη συνεχεια.
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Μάλλον εγω έχω διαφορετικό ορισμό του και δεν καταλαβαίνω πως το brat μοιαζει σε καποιους να ειναι τιτλος τιμης και όχι:
    Πολύ ενδιαφέρον νήμα, αλλα επειδή δεν θέλω να γίνω πολύ καυστική και το συγκεκριμένο θέμα μου το βγάζει, θα περιμένω να είμαι στην καλύτερη των διαθέσεων πριν γράψω,
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Συμφωνώ 100%.

    Πού η τιμή και η αξιοπρέπεια του εαυτού σου το να είσαι ένα κακοήθες και αδιόρθωτο κωλόπαιδο ή ένας κομπλεξικός που άλλο δεν κάνεις παρά να ψάχνεις αφορμή να "τη λες" σε άλλους?
    Χωρίς να προσφέρεις κιόλας και τίποτα ως αντιστάθμισμα σε κανέναν και πουθενά?

    Για σφαλιάρες είναι ένα τέτοιο πλάσμα και όχι επειδή ξυπνά "ιδιαίτερα" ερωτικά συναισθήματα.

    Και μετά σπιτάκι της/του.

    Και η παιχνιδιάρες/σκανταλιάρες υποτακτικές δεν είναι brat ό,τι και αν λένε οι ίδιες/οι.

    Άλλο τι δηλώνει κανείς και άλλο πώς συμπεριφέρεται αληθινά.

    Το πρώτο είναι σάλτσες. Το δεύτερο μετράει.
     
    Last edited: 1 Μαϊου 2016
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αλλά δουλειά τους αυτών, δουλειά και των υπολοίπων.

    ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

    Θα έβαζα και κατάλληλη φώτο για την ωραία διάθεση εδώ που είμαι αλλά είμαι από κινητό.

    Γεια μας!
     
  11. Πως ξεκίνησε το νήμα από το αν υπάρχουν αληθινές υ και πως κατέληξε στο ότι δεν υπάρχουν αληθινές Brat..!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Με ξεπερνάει!!!
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Και να'ταν το μονο νημα που ξεκινησε για Λαμια για να καταληξει Γυθειο...