Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Μου περασε κι εμενα απο το μυαλο,
    γιατι εμφανως την "επεσε" σε μενα, χωρις λογο.
    Mε προβληματισε ΠΟΙΟΣ ή ΠΟΙΑ μου κανει τεστακια...

    Εισαι οξυδερκης @espimain. RESPECT !
     
  2. espimain

    espimain Contributor

     
     
  3. Όπως νομιζετε... δεν χρειάζεται να σας αποδειξω τιποτα... ο Κ μου με εχει δει κ ετσι τα υπόλοιπα ειναι περιττα.. καλημέρα
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    χμ... ειδες @espimain για πότε βρεθηκε Κ,
    που ειναι και 100% αληθινος,
    και την εχει δει κιολας την υποτακτικη μας,
    που ναι μεν ειναι απειρη, αλλα υπαρκτη,
    που ψαχνει Κ και δεν ξερει που και πως,
    αλλα και εχει ηδη Κ ...

    Μπερδεμενα τα πραγματα. Παω για καφε.

    Υ.Γ. Τα ετοιμοπολεμα κατεβατα-σεντονια με παραξενεψαν λιγο,
    Λες να τα ειχαν ετοιμασει απο πριν ?
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2016
  5. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Ανάγκη είναι η υποταγή. Η Κυριαρχία είναι ευθύνη!
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    συγνώμη που επεμβαίνω αλλα ισχύει και το αντίθετο. Και η υποταγή ειναι ευθύνη αλλα και η κυριαρχία ανάγκη.  
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Προς νεούδια του ανταλλάσσειν γραπτά κείμενα, ενδεχομένως με κάποιο συναισθηματικό φόρτο κλαπ κλπ...
    Προς νεούδια γενικότερα (το νεούδια άνευ προσήμου περικαλώ, τα πρόσημα μπορεί να τα βάζουν τα νεούδια) προσωπικώς ελάχιστα με μέλλουν...

    Οι (επικοινωνιακώς) πλέον πεπειραμένοι μπορούν να:
    1. Διαβάζουν πολύ καλύτερα πίσω από τις γραμμές, καλύτερα απ' ό,τι ίσως καν φαντάζεστε...
    2. Δεν προσβάλλουν, ό,τι έχουν να πούν το λένε, ενίοτε ελλειπτικώς -όπου χρειάζεται, αρκετά ξεκάθαρα.
    3. Δεν έχουν ανάγκες σανίδων/δεκανικιών/παραστατών στον λόγο τους. Προφανώς.
    4. Απολαμβάνουν μια κουβέντα με άλλους πάλιουρες (άνευ προσήμου περικαλώ και πάλι) ακόμα και όταν διαφωνούν "αίμα", διγιότι έχουν βάλει αρκετά χιλιόμετρα στο κοντέρ και γνωρίζουν το ζουμί του αλλουνού και έτσι δεν μένουν στο προφανές -που συνήθως γίνεται αντιληπτό από τση περισσότεροι- και πίνουν και καφέδες και ηδύποτα και άλλα πολλά και ομώνονται ποικιλοτρόπως και λόγος στους άλλοι δεν πέφτει... Αν θέλουν να αρπαχτούν με άλλους πάλιουρες το κάνουν προσωπικώς (από τσατ ως δια ζώσης) και το γλεντάνε κιόλας ανεξαρτήτως του περιεχομένου του αρπάγματος.
    Μερικές φορές τα παραπάνω χαρακτηρίζονται και ως ωριμότης που δεν φοράει κορσέ...
    Για να ηρεμάαααμε λέω εγώ, που είμαι και ευγενές και ευγενικός παιδίς (και σιχαίνομαι τας περιττάς διαβουλεύσεις και συσκέψεις εν τω άμα)...
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2016
  8. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

     
     
  9. espimain

    espimain Contributor

     
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Φίλτατε @espimain πιθανότατα θ' ανακατευτείς, μα για κάποιους η ρίγανη ταιριάζει καλύτερα με το cappuccino   
     
  11. Ο καθένας το μακρυ τ και το κοντο του. Δεν ανέφερα ότι δεν ειχα. Δεν ειπα ότι ειμαι μονη.
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Κύριοι... ενα εχω να πω.