Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. gaby

    gaby Guest

    Έχουμε νήματα για να πας να παίξεις που είναι έτσι και το χαίρονται, γιατί πρέπει το νήμα άλλου μέλους να το κάνεις πανηγυράκι;
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάνεις λάθος.

    Μια χαρά τις απόψεις μου παρέθετα από την αρχή του νήματος αν καθίσεις να διαβάσεις. Όπως όλοι οι άλλοι.

    Αν όμως τύχει να υπάρχουν κάποιοι που καιροφυλακτούν να μου την πουν ή σε εμένα ή σε κάποιο άλλο μέλος, εκείνοι θα φταίνε κι όχι εγώ.

    Επειδή εκείνοι θα έχουν ξεκινήσει να γίνεται πανηγυράκι το νήμα, αν τελικά καταντήσει έτσι.
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Έκανα quote το ποστ #167, δεν είπα τίποτα για τα προηγούμενα.

    Στο μεταξύ όμως εσύ αρχίζεις να προκαλείς και να λες off topic, όχι;

    Τέλος, μην αποκλείεις να θέλουν μέλη και mods να ασχοληθούν και με άλλα πράγματα  
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όχι. Δεν προκάλεσα εγώ.

    Με 2-3 μέλη όμως έχουμε πλακωθεί άσχημα στο παρελθόν και το ξέρεις πολύ καλά. Εσύ η ίδια ως moderator επενέβης κάποιες φορές, και καλά έκανες, για να επαναφέρεις την τάξη.

    Και πάντα ξεκινούσε άλλη/ος τις προσβολές εναντίον μου. Ποτέ εγώ.

    Συνεπώς είμαι δικαίως δύσπιστος κι επιφυλακτικός απέναντί τους, και το εξέφρασα μεν αλλά έμμεσα και με τρόπο που να μην μπορεί κάποιος που διαβάζει να καταλάβει ποιον εννοώ.
    Διπλωματικά δηλαδή και χωρίς να προσβάλω κανέναν.


    Και κάνεις επίσης λάθος που νομίζεις ότι εγώ επιχειρώ να αποκλείσω άλλο μέλος και mood να ασχοληθεί και με άλλα πράγματα.

    Ποτέ δεν το έχω κάνει, εκτός αν έχει τύχει να με έχει προσβάλλει προσωπικά με τον τρόπο που εξέφρασε το mood του και χωρίς να τον έχω πειράξει, οπότε είχα κάθε δικαίωμα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου.  
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2016
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @gaby, εκανες αυτοκριτικη, εκατσες τιμωρια, ζητησες συγνωμη απο το μελος @cadpmpc που ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΣ με τα λογια σου πιο πριν σε αυτο το νημα ? Ειπες "ασ τον να λεει" . Ετσι δειχνεις εσυ σεβασμο προς αλλους ? Να την αντιγραψουμε τη συμεριφορα σου και να την εχουμε για προτυπο ?
     
  6. Circe

    Circe Lemon zest

    Όχι μόνο αφιερωμένο στα πληγωμένα παιδιά μα και στους χαρούμενους μεγάλους που ήταν ή είναι ακόμη παιδιά!

    Και κάτι γενικό: Ως όντα επηρεαζόμαστε από την ανθρώπινη φύση με όλα τα προτερήματα αλλά και τα ελαττώματα που διαθέτουν εκ φύσεως οι άνθρωποι. Επομένως για να είναι κάποιος αληθινός και να κάνει το σωστό είναι θέμα παιδείας και αγωγής και στο χέρι μας είναι ακόμα και διαισθητικά, αν όχι εμπειρικά, να τον καταλάβουμε!

    Υ.γ. Ευχαριστώ για το παιδικό τραγουδάκι, είχα χρόνια να το ακούσω!
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτόκλητος σωτήρ..?
    Να δεις τι μού θυμίζει..!

    Και να πεις βρε παιδί μου πως δεν το έγραψα στο #127..?
    Με αντιγράφω (προς διευκόλυνση):
    "...4. Απολαμβάνουν μια κουβέντα με άλλους πάλιουρες (άνευ προσήμου περικαλώ και πάλι) ακόμα και όταν διαφωνούν "αίμα", διγιότι έχουν βάλει αρκετά χιλιόμετρα στο κοντέρ και γνωρίζουν το ζουμί του αλλουνού και έτσι δεν μένουν στο προφανές -που συνήθως γίνεται αντιληπτό από τση περισσότεροι- και πίνουν και καφέδες και ηδύποτα και άλλα πολλά και ομώνονται ποικιλοτρόπως και λόγος στους άλλοι δεν πέφτει... Αν θέλουν να αρπαχτούν με άλλους πάλιουρες το κάνουν προσωπικώς (από τσατ ως δια ζώσης) και το γλεντάνε κιόλας ανεξαρτήτως του περιεχομένου του αρπάγματος.
    Μερικές φορές τα παραπάνω χαρακτηρίζονται και ως ωριμότης που δεν φοράει κορσέ..."

    Και μούδωκες και like..?

    A πα πα πα πα..!
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μετά λέτε ότι βγαίνουμε και σας κραζουμε.

    @Mortisia με όλη την κακή διάθεση και όχι την καλή που έχουν οι υπόλοιποι γιατί όταν βλέπω μπούρδες κάτι με πιάνει.

    Θες έναν Dom

    Ενώ έχεις Κ

    Κι ενώ έχεις Κ είσαι άπειρη και ανεκπαιδευτη

    Κοπελιά ( ; ) δεν ξέρεις τι σου γίνεται κοινώς. Να κάνετε παράπονα στον κύριο διευθυντή να με βάλει τιμωρία εσείς που φοβοσαστε να γράψετε μην τυχόν και σας κραξω.

    Ευχαριστώ.
     
  9. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @Θρυαλλίς,

    το λεω ανοιχτα με ολο το θαρρος της γνωμης,
    γιατι εχουμε/ειχαμε στο παρελθον αγεφυρωτες διαφορες,
    αυτο το post απο σενα δεν το περιμενα.
    Με καλυψες απολυτα.

    RESPECT !
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άϊντε να γελάσω και λίγο ( και καλά, έτσι το γράφω για την "κουλτούρα". Πια μόνο "κουλτούρα" έχει το να διαβάζεις και το να γράφεις εδώ στο 95% των περιπτώσεων και λίγο είπα ).
    Εγώ θα πρότεινα εκτός από status, να υπάρχει και υποχρεωτικό πεδίο παντρεμένος/η/δεσμευμένος/η, που θα κοτσάρεται σε όλα τα μέλη, για τουλάχιστον ένα χρόνο κι ας είναι ελεύθερα.
    Μετά, πμ και chat μπλοκαρισμένα επίσης για ένα χρόνο και να δείτε, πως θα βρεθούν όλα τ' "αληθινά". Αν βέβαια παραμείνουν πέρα από 5/10 "γατιά" εδώ.
    Αλλά μην ανησυχείτε, ο τζέρτζελος είναι που "πουλάει" περισσότερο απ' οτιδήποτε άλλο. Το πιο "αστείο" ( άλλο ήθελα να γράψω, αλλά χρονιάρες μέρες...ας μην το πάρει το ποτάμι ) είναι, ότι στο πιάτο που αρκετοί/ες φτύνουν, εκεί ψάχνουν να φάνε.
    Και δεν νομίζω, ότι δεν τους/τις περνάει ποτέ απ' το μυαλό. Ένιγουέϊ, αν "χαίρονται" μ' αυτό, ειλικρινά καπέλο, σαμπώς και με αφορά. Είπα, εγώ πια γράφω και διαβάζω για την "κουλτούρα" εδώ.
    Έχει πάντως την φάση του, οι όποιοι γάϊδαροι, να λένε τα πετεινάρια κεφάλες χαχα...Τελικά και η άλλη παροιμία μάλλον είναι σοφή, πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι... 

    Υ.Γ.

    Αν υπάρχουν εδώ αληθινοί Κ? Σίγουρα, όλο και κάποιος αληθινός Κυριάκος/Κωνσταντίνος/Κλεομένης/Κλέαρχος/Κίτσος θα υπάρχει... 
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2016