Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τουλαχιστον βρηκες ευκολο σεξ. Κατι ειναι κι αυτο.
     
  2. Χαχα... τιποτ'αλλο? Αν το βρηκα η οχι δικη μου δουλειά.. και δε θελω να μου μιλας... έλεος
     
  3. Τελικά κατάλαβα γιατί δεν μου μιλάνε αυτοί που δεν θέλω... προφανώς γιατί δεν τους μιλάω.
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    η φτηνιαρα παει με το φτηνιαρικο σεξ. Η συμπαντικη ισοροπια αποκατασταθηκε.

    Ολα τα αλλα ειναι τριχες κατσαρες. Το ειπα και στην αρχη. Μπατε σκυλοι αλεστε.

    Καλο πασχα. καλη ανασταση και καλα μυαλα
     
  5. Για το λες θα εχεις παει με πολλές τέτοιες. Ευχαριστώ που μοιραστηκες την εμπειρια σου. Καλό πάσχα 
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Να.κανουμε ένα νήμα λέω εγώ να βάλουμε όλοι γυμνές μας φωτογραφίες τσιτσιδι όπως είμασταν( μωλά)
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Θα σπάσει κάθε ρεκόρ οπτικής ίντερνετθεασης
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Και αυνανισμου..
     
  9. gaby

    gaby Guest

    @Mortisia

    η Αναστασία είσαι; Χαίρομαι που σε "βλέπω"  

    Η ερώτησή σου είναι θεμιτή και άσε τον @cadpmpc να λέει. Την είχα κάνει και εγώ όταν πρωτομπήκα στο χώρο, αλλά σε βάση one to one, άλλωστε δεν ήξερα ότι υπήρχαν και φόρουμ τότε και μπορεί να μην υπήρχαν. Είχα βρει Κύριο που δεν έβριζε και δεν πέταγε με κεφαλαία ένα "STHSOU TWRA SKYLA" και έτσι είχα ρωτήσει αυτό που με έκαιγε. Η απάντηση ήταν "υπάρχουν, όχι πολλοί αλλά υπάρχουν." Επόμενη ερώτηση "και πού τους βρίσκω;" Η απάντηση ήταν "γίνου υποτακτική και θα σε βρούνε αυτοί, μην ανησυχείς." Δεν είχα καλυφθεί επαρκώς και ρώτησα "πώς θα με βρούνε;" και έτσι, λίγο λίγο, να μην τα πολυλογώ, βρήκα ό,τι αναζητούσα, τέλος της ιστορίας.

    Η διαπίστωσή σου επίσης είναι σωστή, ναι η πλειονότητα ψάχνει έναν φτηνιάρικο τροπο για εύκολο σεξ ή για εύκολο ερωτισμό από το διαδίκτυο ή και για τα δύο. Δεν μπορούμε να αρνηθούμε αυτό που διακρίνεις - θα ήταν υποκρισία κάτι τέτοιο.

    Το χαριτωμένο είναι ότι δεν υπάρχει γενικός κανόνας με τον οποίο να διακρίνεις τον Κ από τον μη Κ. Και οι Κ μπορεί να θέλουν κάποιες φορές απλά να γαμήσουν και οι μη Κ μπορεί να μην ψάχνουν για εύκολο σεξ αλλά κάποια για να κατουρήσουν πχ και να τους κατουρήσει και το ίδιο ισχύει για όλες τις παραμέτρους που θα βάλεις.

    Πάντως υπάρχουν Κ, αυτό μπορώ να στο βεβαιώσω. Ακόμα και σήμερα, ακόμα και εδώ, συνεχίζουν να υπάρχουν Κ.

    Αλλά…

    υπάρχει ένα μεγάλο "αλλά". Μερικοί διαβάζουν πάντα το μετά το "αλλά" τα πριν τα θεωρούν ασήμαντα. Εσύ να μην το κάνεις αυτό.

    Ποιο είναι το "αλλά": Ακόμα και ο πιο φτηνιάρης καραγαμίκουλας με 99/100 αποτυχίες στο ψάξιμό του, είναι πιο εξηγημένος από πάρα μα πάρα πολλές που δηλώνουν υποτακτικές χωρίς να είναι. Και καλά να είναι κάποια που δηλώνει υποτακτική και απλά θέλει σχέση με άντρα, αυτή βρίσκει κάποιον που θέλει να γαμήσει και δηλώνει Κ και λίγο λίγο με τις υγιές σας οι αδέσμευτοι. Υπάρχουν όμως χίλιες δυό άλλες περιπτώσεις όχι τόσο απλές. Μπορεί πχ να δηλώνει σκλάβα 19 χρονών και άπειρη και να είναι άντρας 49 χρονών και έμπειρος που τρολλάρει τον άλλο για πολλές νύχτες και χύνει ποταμηδόν στο πληκτρολόγιό του καθώς ο άλλος ο γιέρμος προσπαθεί να τον πείσει για καφέ γνωριμίας, που φυσικά δεν γίνεται ποτέ. Μπορεί να είναι συγκαλυμμένα επαγγελματική αναζήτηση, από οποιοδήποτε φύλο και στάτους. Μπορεί να είναι χίλια δυό ντεμέκ που μπροστά τους αυτός που ψάχνει απλά να γαμήσει και που στο κάτω κάτω είναι αυτός που κινεί τον κόσμο τα τελευταία δύο χιλιάδες χρόνια είναι (σχεδόν) ο.κ.

    Τέλος, μετά το "αλλά", το να βρίσκεις αυτό που αναζητάς είναι ταλέντο ζωής που ή το έχεις ή δεν το έχεις εκεί δεν μπορεί να βοηθήσει κανείς κανέναν γιατί και αυτό που ακριβώς αναζητάς δύσκολα συνοψίζεται σε ένα γράμμα, στην προκειμένη το Κ.

    Στην τελική, αν ένα Κ θέλεις κι εσύ, ε, να μη στο χαλάσουμε άλλο  

     
     
  10. Σε ευχαριστώ παρά πολύ , ειλικρινά σε εκτιμω  
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Το ένστικτο δεν λαθεύει εύκολα   Άκουσε το θα έλεγα  
    Επίσης αν την πατήσει κάποιος και μερικές φορές, δεν τρέχει  

    Πάντως 2-3 κριτήρια που για μένα έχουν λειτουργήσει καλά και δεν έχω παράπονο από την μέχρι τώρα πορεία μου εδώ είναι: το πόσο μιλά ο άλλος για τον εαυτό του (έχω κάνει, έχω δείξει κλπ), συνέπεια λόγων και έργων ακόμη και στα πολύ απλά, διάθεση να ζητήσει συγγνώμη ακόμη και για μικρά πράγματα, διάθεση να σου εξηγήσει πώς και γιατί θεωρεί ότι έκανες λάθος σε κάτι, να μην σε κατακρίνει όμως για αυτό, και κυρίως ανάληψη ευθύνης  

    ΥΓ Και το εύκολο σεξ πάντως κάποιες φορές δε είναι κακό, όλοι το απολαμβάνουμε  
     
  12. Ευχαριστώ πολύ μαργαριτα