Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν τελικα Μαστερ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος anastasia, στις 27 Ιανουαρίου 2009.

  1. alkioni

    alkioni New Member

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?

    το οτι δεν βλεπουμε πολλες φορες κατι ,δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει κιολας.
     
  2. Απονενοημένοι κι ανόητοι, δεν υπάρχουν Μάστερ, μόνο Χάμστερ...


    Υ.Γ.: Ζει ο Βασιλιάς Αλέξανδρος;
     
  3. Yes

    Yes Regular Member

    Βέβαια, βέβαια, υπάρχουν.
    Να πω και κάτι άλλο; Υπάρχει και ελληνικό ερωτηματικό (  διαφορετικό από το λατινικό (?). Γιατί δεν χρησιμοποιείται από κανέναν στο δίκτυο; Τσ…, τσ…, χρειάζεσαι διόρθωση Anastasia.
    Φράση που με οδηγεί στο επόμενο thread μου: Τιμωρία ή διόρθωση.
    Λίαν προσεχώς.
    Master Yes
     
  4. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?

    καποτε πριν καιρο ρωτησα αν υπαρχουν μαστερ ..πηρα την απαντηση..ηρθε στην ζωη μου εδω και δυο χρονια απλα δεν το ειχα καταλαβει ..και φυσικα πονεσε το μυαλο μου τοσο που δεν ειναι τιποτα ο σωματικος πονος .ποτε μην λες ποτε για τιποτα τελικα
     
  5. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?

    Αναστασια τελικα οταν βρεις αυτο που καιρο ψαχνεις το καταλαβαινεις γιατι παθαινεις ακριβως αυτο.Ποναει το μυαλο!!!
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Με το συμπάθιο κιόλας..

    Πως πονάει το μυαλό,βρε παιδιά;
     
  7. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    αγαπητη demetria προφανος δεν ξερεις απο μπαλλα.Βλεπεις πριν 2 χρονια αν ρωτουσες σαλλονικιο παοκι ..τι κανεις ρε φιλε...δεν σου ελεγε =καλα η χαλια=σου ελεγε Πονανε τα μυαλα μου.Αναφερωμενος στην κακιστη πορεια τις αγαπημενης του ομαδας.Σημερα τα μυαλα τους πονανε μονο στα play off....τεσπα ειναι απο τοτε πολυ διμοφιλης εκφραση εδω πανω.Κατι σαν την Μπουγατσα με τυρι.... 
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    demetria,βέβαια δεν λέγομαι,αλλά διαβάζοντας το ποστ σου,κατάλαβα πως απευθύνεσαι σε μένα.  

    Είναι αλήθεια πως,με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ δεν έχω και πολλά πάρε δώσε και αν έχω,σίγουρα δεν μιλάμε για την πορεία της ομάδας τους.

    Σ'ευχαριστώ για την ενημέρωση,πάντως. Είναι μια έκφραση που,δεν έτυχε να ακούσω ποτέ,στα πέντε χρόνια παραμονής μου στη συμπρωτεύουσα.  

    Όσο ζεις μαθαίνεις..
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?


    Εγώ πίστευα πως κάτι ήξερα από ποδόσφαιρο, αλλά προφανώς, δεν ξέρω τίποτε. Λόγω της κακής πορείας της ομάδας πονάνε τα μυαλά των ΠΑΟΚτζήδων, λοιπόν; Νόμιζα πως πονούσαν επειδή συνηθίζουν να τα κρεμάνε στα κάγκελα...


    Τέλος πάντων, δεν καταλαβαίνω τη σύνδεση, εδώ. Διότι, αν τα πονεμένα μυαλά των ΠΑΟΚτζήδων οφείλονται στην κάκιστη πορεία της ομάδας, το πονεμένο μυαλό της anastasias, σε τί οφείλεται; Στο ότι βρήκε τελικά τον πραγματικό Μάστερ; Ο πραγματικός Μάστερ, ισούται με την κάκιστη πορεία; Επιφέρει, εν πάση περιπτώσει, τα ίδια συμπτώματα;

     
  10. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?

    MindMaster,
    Ωσς παλιος ΠΑΟΚτσης, να προσθεσω πως μια ακομη συνή8ης πρακτικη των 'σκληρων' ΠΑΟΚτσηδων, ειναι, τα μυαλά στο Μίξερ !

    Οσο για τον προβληματισμό σου,
    Τέλος πάντων, δεν καταλαβαίνω τη σύνδεση, εδώ. Διότι, αν τα πονεμένα μυαλά των ΠΑΟΚτζήδων οφείλονται στην κάκιστη πορεία της ομάδας, το πονεμένο μυαλό της anastasias, σε τί οφείλεται; Στο ότι βρήκε τελικά τον πραγματικό Μάστερ; Ο πραγματικός Μάστερ, ισούται με την κάκιστη πορεία; Επιφέρει, εν πάση περιπτώσει, τα ίδια συμπτώματα;

    ΣΥΝΥΠΟΓΡΑΦΩ
     
     
  11. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Υπαρχουν τελικα Μαστερ?


    Και αυτό που πόνεσε το δικό σου μυαλό, σε κάποια άλλη, ίσως δεν της κινούσε κάν το ενδιαφέρον. Ευτυχώς που οι άνθρωποι είναι μοναδικοί.....όλοι μπορούν να ζουν με την ελπίδα. 
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Σχεδόν 8 χρόνια μετά και το ερώτημα παραμένει πιο επίκαιρο από ποτέ και δική μου απορία... Θα ήθελα να δω κάποιες απόψεις οπότε up!