Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπηρεσιες Απο σκλαβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος DOMant, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Zondag

    Zondag Regular Member

    thanks, θα το διαβάσω και θα επανέλθω τότε.
     
  2. master asterix

    master asterix New Member

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Όλες όσες επιθυμεί ο Αφέντης της..Καθώς και θα πρέπει να εφευρίσκει καινούργιες υπηρεσίες για να μείνει ο Αφέντης ικανοποιημένος και να δικαιολογεί έτσι την θέση της ότι αξίζει να είναι σκλάβα για τον Αφέντη!Καταλάβατε ταπεινές και ποταπές σκυλίτσες;
     
    Last edited by a moderator: 26 Νοεμβρίου 2011
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Τελικά αυτή η θέση κάτι κάπου μου κάνει εμένα.
    Μέσα από τέτοια βγαίνει ένα συμπέρασμα: η σκλάβα είναι αλτρουίστρια.
    Το μόνο που επιθυμεί να παίρνει μέσα από τη σχέση είναι να της επιτρέπεται να προσφέρει υπηρεσίες πάντα αλτρουιστικά και χωρίς αντάλλαγμα.

    Σοβαρά είναι κανείς που το πιστεύει αυτό?

    Τα κεφαλαία την τελευταία φορά που κοίταξα απαγορεύονται.
    Το να μπαίνει κάποιος και να φωνάζει βέβαια είναι ένα, το να μπαίνει και να φωνάζει όσα εσύ είναι άλλο.

    Υ.Γ. Καιρός για διακοπές μου φαίνεται.
     
  4. Afentis Cris

    Afentis Cris New Member

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Απόλυτη υποταγή, σε υπέρτατο βαθμό
     
    Last edited by a moderator: 26 Νοεμβρίου 2011
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Μαλιστα Κυριε......γουουφφ....γουυφφ...γουυφφ!!!
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Να ρε υποδειγμα σκλαβας....!!!!
    Γατι που κανει για παρτη σας.......γουβββ γουβββ γουβββ....!!!
    Το οτι το βββ ακουγεται λιγο τζουφιο σα φφφφ ειναι προσωρινο και δεν αξιζει τιμωριας....!!!!
    Η ατιμη η φασουλαδα φταιει...!!!!  
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα


       
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Από δω και μπρος να μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις.

    Και μια λεπτομέρεια, δεν έχουμε εδώ πέρα "ταπεινές και ποταπές σκυλίτσες" που καταλαβαίνουν με φωνές!
    Δεν είναι το θέμα του αλτρουισμού που με προβληματίζει εμένα στο ποστ που αναφέρεσαι.

    Είναι που κάποιοι νέοι Κυρίαρχοι, με καλή πίστη, νομίζουν ότι θα πέσει η τέλεια σκλάβα από τον ουρανό και θα τα κάνει όλα και τέλεια, κάθε στιγμή επειδή θέλει, μάλιστα, θέλει. Και γιατί θέλει; Επειδή είναι σκλάβα, μάλιστα, σκλάβα και όχι υποτακτική... 
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Το να μπαίνει κάποιο τρολλ με ψεύτικο προφίλ και να γράφει άκυρα ποστς με σκοπό να ενοχλεί εσκεμμένα για να προκαλέσει αντιδράσεις του τύπου "καιρός για διακοπές" και "κάθε πέρσι και καλύτερα" δεν είναι κάτι νέο. οπότε μην δίνετε ικανοποίηση στα τρολλς γιατί έτσι νομίζουν πως κάτι κατάφεραν.
     
  10. Απάντηση: Re: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Ε!! το κάθε πέρσι και καλύτερα είναι δικό μου!! 
     
  11. zaratustra

    zaratustra New Member

    Απάντηση: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Το να παίρνει μια κοπέλα συνεχώς πρωτοβουλίες για να ικανοποιήσει τον άντρα είναι χαρακτηριστικό σκλάβας; Εγώ στο μυαλό μου θεωρώ ότι σε μια σχέση αφέντη-σκλάβας η γυναίκα κάνει ό,τι της ζητηθεί και όχι ό,τι αυτή θέλει, έστω και αν αυτά που θέλει είναι ίσως περισσότερα από αυτά που της ζητείται να κάνει.
     
  12. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: Υπηρεσιες Απο σκλαβα


    όμορφο!!!Πως αλλοιώς θα μπορούσε να εκφραστεί μια σχέση !!!!