Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτακτικη βητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 2 Οκτωβρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Ημουν γυμνη. Τα χερια μου δεμενα πισω απο την πλατη. Πεσμενη μπρουμυτσ πανω στα στηθη μου. Στο στομα μου αυτο το σιδερικο,σαν αυτα στον οδοντιατρο. Το κρατουσε ανοιχτο, διαθεσιμο.

    Ετσουζε η πλατη μου. Ετσουζε πολυ. Η Βασω με μαστιγωσε πριν φυγει. Αυτη τη φορα δεν με λυπηθηκε. Φροντισε να με χτυπησει οπως ακριβως αρμοζει σε μια σκλαβα βητα.

    Ακουσα τη ξυλινη πορτα του δωματιου ν ανοιγει. Ο Αφεντης, κρατουσε εναν κουβα κ μια ξυλινη βιτσα.
    -Οχι, σας ικετευω!
    Οι λεξεις μου πνιγονταν στα σαλια μου. Ηξερα τι προκειται να γινει. Ο κουβας ηταν για να ξερναω οταν πνιγομαι και η βιτσα για να μου υπενθυμιζει ποσο υποδεεστερη ειμαι.

    Μπηκε στο στομα μου χωρις πολλα πολλα. Εβγαλε μονο το σιδερο απο το στομα μου. Πνιγομουν, ξερναγα. Σταματουσε μονο για να με χαστουκιζει. Ποναει η γναθος μου. Δεν χυνει. Ειμαι τοσο αχρηστη, ουτε αυτο δεν καταφερνω. Τωρα εχει ανεβει πανω μου, το στομα μου γαμιεται δυνατα. Οταν μου κανει πρωκτικο, το κανει τοσο δυνατα.
    Επιτελους τον γευτηκα! Ξαναρχισαν τα χαστουκια. Η Βασω γυρισε. Φιλιουνται με παθος μπροστα μου.

    -Πηρες αυτο που ζητησα, Βασω?
    -Μαλιστα Αφεντη μου. Απαντησε εκεινη κανοντας με να ζηλευω πολυ.
    -Ωραια. Θα ερθω σε μια εβδομαδα. Φροντισε να διορθωθει. Αλλιως θα τιμωρηθεις εσυ!!
    Ο Αφεντης με χαστουκισε παλι.
    -Κυριε μπορω να Σας ρωτησω;
    -Ναι μπορεις Βασω!
    -Θα με υπακουει σαν σκλαβα μου;.
    -Ακριβως! Πονα την οσο θες. Αλλα οπως ειπαμε, φροντισε να μην εχει αλλο τριχες!!