Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτιθεμενοι BDSMιστες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady sub, στις 21 Απριλίου 2016.

  1. Lady sub

    Lady sub New Member

    Καλησπερα.Ήθελα να εκφράσω ενα προβληματισμό μου με τα υπόλοιπα μέλη. Πραγματικα ειμαι η μονη που εχω απελπιστεί με μελη τα οποια υποκρίνονται οτι ασχολούνται με τον χώρο χωρίς να γνωρίζουν ουτε τα πιο βασικα πράγματα. Ειμαι η μόνη ? Πως αντιδράτε σε τέτοια μέλη ?
     
  2. Kανουμε ξεπετες φιλεναδα και μετα λεμε οτι εχουμε μαλακομαγνητη.
     
  3. Lady sub

    Lady sub New Member

    Δεν ειναι αυτος ο προβληματισμός μου
     
  4. Flame

    Flame give me the most powerful opportunities

    life is so confusing and painful at times.   
     
  5. Απλα βαζουμε ενα Χ.
     
  6. Lady sub

    Lady sub New Member

    Και εγω το ίδιο κανω αλλα επιμένουν και με εκνευρίζουν τοοοσο πολυ
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πρέπει να οριστεί τι θα πει "ασχολούμαι με τον χώρο"; Πώς ορίζεται ο "χώρος" και ποια είναι τα "βασικά πράγματα";

    Επειδή, όμως, υποψιάζομαι ήντα εννοείς... όχι, δεν είσαι η μόνη. Ξάνοιξε να μην σου κρεβατωθούν και να μην σου φορτωθούν στο σβέρκο. Κατά τ'άλλα, τον λόγο έχουν οι γραφικοί περιχαρακωτές του σημείου ούρησης.
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    επειδη κι εγω γκρινιαζω συχνα για αυτο το θεμα, μια ερωτηση. (π.χ. κλικ εδω)

    σε τι αναφερεσαι οταν λες "δεν ξερουν τα βασικα".

    τους ρωτας και σου απαντανε οτι να'ναι ή αυτα που κανουν ειναι αλλα 'ντ αλλον... ????
     
  9. Lady sub

    Lady sub New Member

    Απαντανε οτι να'ναι δεν ξερουν ουτε ποιος ρολος ειναι τι
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    απλός τους αγνοείς... δεν μπορείς να κάνεις τπτ άλλο
     
  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οκ, και γιατι χαλας τη ζαχαρενια σου ? ignore, block, live and let die ...  

    οτι εχουμε γεμισει νεροβουβαλους και νεροβουβαλες ειναι γνωστο, εγω τα λεω, εγω τα ακουω.

    τσαμπα καιει η λαμπαααααα  
     
  12. Soraya

    Soraya Guest

    κάποια στιγμή στην πορεία σου μέσα στο BDSM θα αντιληφθείς πως χειρότεροι δεν είναι αυτοί που αντιμετωπίζεις τωρα (αυτοί δλδ που δεν γνωρίζουν τους όρους) γιατί αυτους μπορείς και εσυ αλλά και όλοι να τους-τις αντιληφθούν και να τους αποφύγουν...

    υπάρχουν λοιπόν κάτι τσακάλια... που γνωρίζουν πολύ καλά πως να παίξουν το παιχνίδι για να πάρουν από εσένα πολλά περισσότερα και να σε αφήσουν σύξυλη.... και να απορείς από που σου ήρθε... μιας που οταν τον γνώρισες ήσουν σίγουρη πως ο κυρ Μέντιος ήταν BDSMιστής σωστός (γνώριζε πολλά) και τελικά φέρθηκε σαν ένα μεγάλο καθίκι...

      καλώς ήρθες στο BDSMικό καρναβάλι  
    τα μάτια σου δεκατέσσερα