Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπόγεια Ρεύματα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 3 Νοεμβρίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είναι απλό, δεν είναι όλα για όλους και δεν κακό, κατα τα άλλα συμφωνώ με @Lost Hours .
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτο ειναι παντα καλο κριτηριο...
     
  3. Queen87

    Queen87 Contributor

    @subwhat

    Δεν θα κάτσουμε να κρίνουμε αν ο sub ή η Domme είναι ψυχικά υγιής διότι δεν μας νοιάζει ούτε να βάλουμε κάποια ταμπέλα ούτε να κάνουμε κάποια διάγνωση πέρι τούτου...
    Άλλωστε είναι συμφωνημένο. Δεν ακουμπάει το θέμα αυτή την πλευρά.

    Οι ερωτήσεις μου έχουν να κάνουν καθαρά και μόνο σε σχέση με τον/την συντροφό μου όταν ζητάει κάτι πέρα απο τα συμφωνημένα.
    Άν θέλεις ανεβαίνει βαθμίδες... και σε αυτό ρωτώ λοιπόν αν υπάρχουν όρια. Διότι καλό είναι να απολαμβάνεις εσύ στο έπαρκο τα γούστα σου αλλα δεν θέλεις ο συντροφός σου να είναι υγιής;

    Μην επαναλαμβάνομαι... νομίζω το έχω αναλύσει.
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Η περιτομή είναι χειρουργική επέμβαση που γίνεται με τοπική αναισθησία περιφερικά στη βάση του πέους. Στην συνέχεια, τέμνεται και απολινώνεται ο χαλινός και ακολουθεί αφαίρεση του δέρματος . Αφού γίνει η ραφή του τραύματος, τοποθετούνται γάζες και ελαστικός επίδεσμος γύρω από το πέος και απαιτείται νοσηλεία για μερικές ώρες, χορήγηση αντιβίωσης κλπ .
    Ολα αυτά τα έκανε η ειδικός στο βδσμ πάρτι;
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν τα εκανε η ειδικος, η ντομα τα εκανε με τη βοηθεια της ειδικου...
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    @Queen87

    Το παράδειγμα το έφερα όχι για να κρίνω τους ανθρώπους, αλλά για αυτό που ρωτάς. Τα όρια και τις πράξεις....
    Η δικιά μου λογική λέει ότι τα όρια τα εξελισσουμαι. Από εκεί και πέρα για να απαντήσω ακριβώς σε αυτό που ρωτάς κάπου, "ορια αποδεκτα από ολους".... Για μένα το μόνο όριο που θα έπρεπε να είναι αποδεκτό από όλους είναι ο σεβασμός προς τον άλλον. Από εκεί και έπειτα, διαφορετικοί άνθρωποι, διαφορετικά θςλω, διαφορετικά ορια
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μπροστά δεν ήμουν και ούτε ξέρω πως γίνεται  

    Είπα ότι το διάβασα.... Δεν λέω ότι είναι σίγουρο, παραδείγμα έφερα
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    οϊ οϊ μάνα μου...
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    @Queen87 το κρεας δικο σου, τα κοκκαλα δικα μου..
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Εδω, εχει ανεβει ραφη αιδοιου, εκει κολλας! Μεγαλες στιγμες...

    Αυτο δεν ηταν "αρρωστο" ?
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    dont forget τη διχοτομημενη σουτσα...
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Η ραφή αιδοίου είναι άρρωστη χωρίς εισαγωγικά , η περιτομή σε "βδσμ πάρτι" είναι ηλίθια, η περιτομή σε νοσοκομείο μπορεί να είναι και επωφελής.