Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπόγεια Ρεύματα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 3 Νοεμβρίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Παμε καλα;;θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε;το bdsm δεν ειναι ισο με καμία ψυχοπάθεια.Τελεια και παυλα.Αν και δε νομιζω οτι τεθηκε τετοιο θεμα.Παρολα αυτα,καποια απ αυτα που γραφτηκανε εδω δε θεωρουνται εξ ορισμου πρακτικες του bdsm!!και ναι δεν υπαρχει ουτε λογικη ουτε συνεση σ αυτες.Ορια υπαρχουν για το καθε ατομο και πρεπει να υπαρχουν.Ειμαστε ανοιχτομυαλοι αλλά δε γαμάμε τα πάντα.Ραφη αιδοιου;;;και μαλιστα καθε μια στο τοσο;και αμεσως μετα απ αυτο σεξ;;;οτι αυτο ειναι safe and sane??Ειμαι πολυ περιεργη να δω τι θα ελεγε για αυτα ενας γιατρος,κι οχι ψυχολογος,ενας γιατρος χειρουργος.Θα ελεγε ναι ρε,γιατι οχι;;δε θα πειραξει πουθενα!!καντε το παιδια μου!!Εδω το πρωκτικο σεξ λενε οτι δε κανει συνεχεια αλλά μια στο τοσο και με προσοχη!!και τωρα μιλαμε για κινητα χειρουργεια;;;και μετα μεσα στην απολυτη αποστειρωση να μπλεχτουνε αιματα με αλλα.Θεε μου τι ακουω σημερα!!
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Κατά τα άλλα ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει   
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Λοιπόν... προσωπικά, θεωρώ αρρωστημένο ή/και βάρβαρο κάθε τι που κάνει κάποιος που θέτει σε κίνδυνο την υγεία ,προκαλεί σοβαρή κακοποίηση η/και μόνιμες σωματικές βλάβες σε κάποιον.
    Πολλά τέτοια κάνουν ως έθιμα ενηλικίωσης και καλά ,σε αγόρια και κορίτσια κάτι φυλές χαμένες σε ζούγκλες ανά τον κόσμο ...
    Αν αυτός ο κάποιος τυχαίνει να είναι βουδουσεμιτζής, είτε πανωχεράς είτε κατωχεράς και αυτά τα κάνει η τα υφίσταται για την καύλα του, δεν είναι λόγος για μένα να πάψω να θεωρώ πως δεν είναι στα καλά του, ίσα ίσα. Τόσο απλά.
     
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ο,τι γουσταρει ο καθενας κανει,αλλά μη το βαζει οτι ειναι μεσα σε πλαισιατου safe και sane.Aς λεει,αυτο γουσταρω ρε παιδι μου απλως.Μη το βαζει ως καθολικη εννοια ορων και το κατατσσει καπου
     
  5. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Μια χαρά safe και sane είναι. Εκτός αν λες ότι δεν είμαστε με τα καλά μας αν το κάνουμε δλδ το ακριβώς αντίθετο από αυτό που είπες πριν. Η συγκεκριμένη πρακτική δεν είναι καν rack από όσο ξέρω.

    Η πρόταση "καθολική έννοια όρων " λυπάμαι αλλά δε βγάζει νοημα.

    Κ btw αυτά τα "πάμε καλά" και "θα τρελαθούμε Θεέ μου" είναι ΑΚΡΙΒΏΣ αυτή η κριτική που οδηγεί στο "εγώ είμαι καλά και εσείς αρρωστοι"
     
  6. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Για σενα εκει οδηγει.αμα ακουω τρελα,δε παει να πει οτι εισαι τρελη.θεωρεις οτι ραφη αιδοιου ειναι ακρως ασφαλες πραγμα;κι αμεσως μετα σεξ;και αυτο να γινει κιαρκετες φορες;το εχεις ψαξει αυτο;εχεις ρωτησει γιατρο;Θελω πολυ να μαθω,δε με νοιαζει να βγω λαθος.Θελω αποδειξη ομως οτι οσα λες ειναι επιβεβαιωμενα ασφαλη λοιπον.Δε μιλαμε μ αερολογιες πιστευω;
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σας εχω "καψει" λιγο με τα παραδειγματα μου.

    Ψαξτε λιγο στο φορουμ...
     
  8. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Άμα ακούς τρελά δεν πάει να πει ότι είμαι τρελή. Μάλιστα.

    Κατά τα άλλα συνήθως δεν αερολογω. Ναι το έχω κάνει, ναι μια χαρά ηταν, όχι δεν έπαθα τίποτα, ναι ήταν ειδικός εκεί, ναι θα τα ξανακάνω με τα μπουνια, κανείς δεν έπαθε τίποτα, όλοι ζούμε ευτυχισμένα, οχι δεν τραυματιστηκα ψυχολογικά ή σωματικά, ναι το είχαμε συζητήσει μεχρι θανατου, ήταν δύο άτομα που εμπιστεύομαι απόλυτα μαζί μου και θα σταματουσαμε με το παραμικρό.
    Ελπίζω να σε κάλυψα.
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σελφι το βγαλες? Μιαμμμ
     
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δεχτηκε γιατρος να κανει τετοια επεμβαση εκτος νοσοκομειου;
     
  11. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Γιατι ζητας να εκθεσει τριτους?
     
  12. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δε λεει ονομα.