Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φίμωμα σκλάβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouossklavos, στις 22 Μαρτίου 2008.

  1. kali crow

    kali crow Guest

    η φαντασια σας με τρομαζει.... 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Φίμωμα σκλάβου

    Και μετα να του ριξω στο στομα και μια φιαλη οξυγονου, που θα την πυροβολησω καθως το κρεββατι θα βουλιαζει στην καταγαλανη θαλασσα, και ............................ " got you"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Οταν γυριζοταν το jaws ειχα την εντυπωση οτι καπου σε πηρε το ματι μου, η εκανα λαθος?????????????? 
     
  3. Constan

    Constan Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Φίμωμα σκλάβου

    ησουν κ εσυ εκει??????????? 
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member



    σορρυ αλλα το μπουκωμα πρεπει να γινεται αποκλειστικα με κατι λερωμενο?
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι, μιλαμε για φιμωμα σκλαβου, δεν μιλαμε για ,ελατε να την κανουμε "ταρατσα"! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Για να μην υπάρχουν παρερμηνείες, στο συγκεκριμένο τραγούδι ο Τσιτσάνης μιλά για μια καπατουμά που διώχνει τον αγαπητικό.

    Με την ευκαιρία να πούμε για αυτού του είδους τις σχέσεις που μεσουράνησαν στην Ελλάδα μα και σε όλη την ανατολική μεσόγειο, για τουλάχιστον μισό αιώνα.
    Οι σχέσεις αυτές, τηρουμένων των αναλογιών, ήταν σχέσεις κυριαρχίας υποταγής...
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Ο βέλτιστος τρόπος να εξασφαλίσει μία κυρία ότι ο σκλάβος της δεν θα μιλά, είναι να του ζητήσει άπαξ να μη μιλά.

    Η αναγκαιότητα φιμώματος προκύπτει από λόγους που αφορούν είτε στην αισθητική, είτε στην εκπαίδευση. Δεν νοείται να χαρακτηρίζεται κανείς "σκλάβος" αν δεν μπορεί να κρατήσει κατόπιν εντολής το στόμα του κλειστό. (Ούτε κυρίαρχος επίσης κατά την εκτίμησή μου, μα αυτό είναι ένα άλλο θέμα.)
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    ναι Μιρελακι. δεν ειπα να γινει με κοτοπουλο. Αλλα απλα το ολο θεμα με λερωμενα καλτσακια, λερωμενα βρακακια, με παει σε συγκεκριμενο φετιχ με λερωμενα γενικως. και οχι σε φιμωμα, που μπορει να γινει με ενα βρακακι που φορεσε την προηγουμενη μερα, που να το βγαλει εκεινη τη στιγμη και να του το χωσει στο στομα. οχι ενα που το φορουσε ενα μηνα μεχρι να γινει λερωμεεεεενοοοοοο.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συνηθως, μια Αφεντρα, αν φωναξει "σκασμος μην βγαλεις αχνα", δεν χρειαζεται ουτε λερωμενα κυλλοτακια ουτε φιμωτρα! 
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Θα ήθελα να υπήρχαν κι άλλες εναλλακτικές επιλογές.Πχ φίμωτρο με μπάλα το αγαπημένο μου...
     
  11. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Το φιμωμα μιρελλα μου ειναι για το humiliation κυριως.
    προτιμω το ring gag γιατι το drooling ειναι πιο ερωτικο με ring gag...
    Επίσης γαμάτο ειναι και το harness gag οπως και φίμωτρο με ομοίωμα.
     
  12. karavokyris

    karavokyris New Member

    Δηλαδη πειραζει που εμενα μου αρεσουν τα gags (dildo η με μπαλακι??)..Τουλαχιστον με gag η αφεντρα βλεπει και τα σαλια να τρεχουν ελεγχομενα..