Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φακαμπλ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 3 Απριλίου 2015.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

      Καυλα ομως!
     
  2. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Προτιμώ πλέον να "πηδώ" τον χαρακτήρα παρά να στρέφομαι καθαρά στο σώμα για να πω την αλήθεια... Άμα υπάρχει ομορφιά στην ψυχή τότε το σώμα έχει λίγη σημασία...
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    $2,490.00    

     
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

     
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αγοράζω μέσο όρο 80 ζευγάρια παπούτσια με αυτά τα λεφτά!!!
    Καταλαβαίνεις προς τα που γέρνει η ζυγαρια
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Σε κάτι τέτοια "αγαθά" και με τέτοιες γαμάτες κυριολεκτικά τιμές μάλλον εμείς τελικά γινόμαστε φάκαμπλ. Μας σκίζουν κανονικά.  

    Αν μάλιστα γίνει και μία σύγκριση όπως αυτή από τη @Siren_Peisinoe τότε καταλαβαίνουμε για τι ακριβώς μιλάμε. Αρκεί βέβαια να μη χρειαστεί να γλείψει κάποιος... αθώος και άβγαλτος
    80 ζευγάρια παπούτσια   

    Τότε θα του βγει πραγματικά η γλώσσα έξω και θα ξεμείνει από σάλιο ο δύσμοιρος...
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Kράτα εσύ τα παπούτσια, «Εγώ αυτό θέλω!»  
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θέλετε να δείτε το καλύτερο ανδρικό ρόλεξ που παίζει και υπάρχουν μόνο 86 κομμάτια σε όλο το κόσμο; Kαι ο λόγος που δεν φοράω ρολόι είναι αυτός, έχω πει πως είτε θα βάλω αυτό κάποτε στο χέρι μου είτε κανένα. Είναι περασμένο όλο με διαμάντι για αυτό και δεν έχει τη γυαλάδα του ατσαλιού... Eίναι unique

     

     
     
    Last edited by a moderator: 2 Μαϊου 2015