Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φακαμπλ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 3 Απριλίου 2015.

  1. aethereal

    aethereal Guest

    @@ Μαργαρίτα Νικολάγιεβνα
    Δεν ξέρω γιατί σας έχει δημιουργηθεί προφανέστατα μια άκρως εσφαλμένη εντύπωση σχετικά με κάποιο flambe ενδιαφέρον μου προς τον Κυριο Γορδον..
    Καλούμαι ωστόσο να αντιπαρέλθω ακόμη και τον υπαινιγμό,ωστε να μη δημιουργηθούν τυχον παρεξηγήσεις,παρερμηνείες και παρενέργειες.
    (Αν και θα ήταν δίκαιο να του αναγνωρίσουμε πως δείχνει αξιοσημείωτα γλυκός Μαστερ
    Σεφ..)
    εδω σε τρυφερό ενσταντανε-στιγμές εμπνευσης- με το επομενο γευμα
     

     
     
    Last edited by a moderator: 8 Ιουνίου 2015
  2. pistols

    pistols Regular Member

  3. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  4. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  5. gaby

    gaby Guest

    ω, ναι!
     
  6. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Να βλέπετε... Για αυτό τους φοβάμαι εγώ κάτι τέτοιους "γλυκύτατους" μαστεράδας (κατά το εντσιλάδας  ). Σαν το πρόβατο στη γάστρα να πάω;;; Κρίμα  
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  10. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

     [/IMG]  
    αυτό είναι δαγκωνιά αλλά στην φωτογραφία ήταν φρέσκια και είναι ακόμη ροζ. αλλά τι σημασία έχει;  
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αμ.... εγω δε βλεπω κατι  
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose