Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!



    αν ερθεις στην συνάντηση θα τα πούμε από κοντά.  
     
  2. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Αυτό, αγαπητέ, θα μείνει στη λίστα των ανεκπλήρωτων φαντασιώσεων.  

    {Για να το πούμε στο πνεύμα του νήματος ...}

    Υ.Γ. Έχω εξηγήσει αλλού για ποιο λόγο αποκλείω την παρουσία {μου} σε τέτοιες "ανοιχτές" συναντήσεις. Όσους θέλω να γνωρίσω, τους γνωρίζω μεμονωμένα.
     
  3. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Το ποστ μου #103 καπως γραμμενο με τροπο πολυ δηκτικο, επιθετικο ισως και ειρωνικο οπως ειπε η Astrovroxi (παροτι το διεψευσα καθως δεν το εννοησα ετσι) ηταν μεγαλο λαθος μου θεωρω. Σκεπτομενος πως δεν εχουμε το δικαιωμα να κρινουμε τις φαντασιωσεις των αλλων (μιας και δεν θελω να κατακρινουν ουτε τις δικες μου) και επισης ...

    λογω του οτι ισως συμμετειχα ως μωρο γιος σε μια τετοια σκηνη αλλα δεν το θυμαμαι (και ειναι και πολυ ερωτικη σκηνη !) ..θα ηθελα να ζητησω μια τεραστια συγνωμη απο την Astrovroxi πρωτα και κυρια για την κριση μου αυτη αλλα και απο ολους τους υπολοιπους. Ειναι τρελα η ζωη με τις καθε λογης φαντασιωσεις της!!!!!
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Δεν χρειάζεται η συγνώμη γιατί με την ευγένεια,την διατυπωση των σκεψεων σου και την δεκτικοτητα σου στο νημα,απεδειξες ότι ξεχωριζεις ποτε εισαι γιος και ποτε ανδρας.Και το κυριοτερο ότι σέβεσαι την κάθε ψυχή εδώ μέσα.
     
  5. vautrin

    vautrin Contributor

    Χωρίς ίχνος κριτικής ή επικριτικής διάθεσης, θα ήθελα να θέσω στους συμμετέχοντες το εξής ερώτημα:

    Κάποιες φαντασιώσεις, όπως για παράδειγμα οι σουρεαλιστικές του επίδοξου Χαλίφη στη θέση του Χαλίφη ή οι αναχρονιστικές δικές μου, είναι εξ ορισμού μη πραγματοποιήσιμες. Κάποιες άλλες όμως, όπως αυτή της εισηγήτριας ή οι αντίστοιχες της Στρίγγλας και της Δολοφόνου, είναι εφικτές ή ακόμη και άμεσα πραγματοποιήσιμες.

    Αναρωτιέμαι λοιπόν τι είναι αυτό που σας αποτρέπει απ’ την εκπλήρωσή τους. Ηθικές αναστολές; Ψυχολογικές φοβίες; Ενδεχόμενη κοινωνική κατακραυγή;
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Θα σας απαντήσω ειλικρινά.Δεν είχα συναντήσει τον κατάλληλο σύντροφο που να με κανει να νοιωσω ασφαλής,εμπιστοσύνη και απελευθέρωση του μυαλού μαζί του.Αυτό συνέβη πρόσφατα.Όπως και η εξομολόγησή μου γιά την φαντασίωση μου.Δεν τίθεται θέμα κοινωνικής κατακραυγης γιατί δεν φαντασιωνομαι να το κάνω στην πλατεία Συντάγματος.Ούτε καμμίας ψυχολογικής φοβίας.Τώρα όσον αφορά την ηθική αναστολή....απο την στιγμή που το είπα την ξεπερασα ήδη.
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!



    στη δική μου περίπτωση, πολύ απλά, δεν έχει βρεθεί άντρας που θα με έκανε να θέλω να κάνω μαζί του παιδί.
    απορίες?
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!


    και τις βανιλλα????
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Δεν συγκαταλέγεστε στις γυναίκες αγαπητή.....βανιλια με coockies?   
    Γονάτησε λοιπόν μπροστά στον αφέντη, προέταξε τα οπίσθία σου προς αυτόν και....Κύριε να φάει τις πιό πολλές αυτή γιατί αντιμιλάει?   
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    κατσε καλα μικρη ατιθαση γιατι θα σου φερω τσιουαουα !!!!!!!!!!!!!
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    τι κριμα εχασα την δυνατότητα να γνωρίσω ενα άτομο με δυνατη προσωπικοτητα (απ΄ότι καταλαβα απο τα γραφομενά σου)