Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    ειμαι ειμαι ειμαι
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    πορνόγερος καλύτερα?
     
  3. erosgr

    erosgr New Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Βάλτο εκεί που σου αρέσει περισσότερο!!

    Πιστεύω ότι έχουμε τα ίδια γούστα και δεν θα με απογοητεύσεις... 

    ---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

    Μιλάμε για τρελό σάντουιτς...πρέπει να λένε πολλά τα τρία τους για να φτάσεις μέχρι εκεί...! 
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

     
  5. erosgr

    erosgr New Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

     
  6. Jomaru

    Jomaru Guest

    να την μαστιγωσω δεμενη ορθια στην αυλη του εξοχικου της με θεα το αιγαιο και να την αφησω εκει δεμενη μεχρι να ξημερωσει.. το πρωι θα την χρησιμοποιησω για να αδειασω τα ουρα και την καυλα μου στο στομα της,, πριν την μαστιγωσω παλι...
     
  7. vautrin

    vautrin Contributor

    Άλλη μια ανεκπλήρωτη (κι ανέφικτη) φαντασίωση: θα ήθελα να ήμουν διάσημος πορνοστάρ, κάτι μεταξύ Rocco Siffredi, Mark Davis και Brandon Iron. 
     
  8. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Ψηλά στο βουνό.. Τη νύχτα.. Σκυμμένη στο καπό του αυτοκινήτου με ανασηκωμενο το παλτο και κατεβασμενο το τζιν.. Να δέχομαι τον πόνο του απο τα χερια του στα κωλομέρια μου.. Ξανά και ξανά και ξανά.. Με βεργα, με σκοινί, με ζώνη.. Να χαμογελαμε επειτα.. Να κοιτάζουμε μαζι όλους τους Αθηναιους και να μην μπορεί να μας δει κανείς..
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Απολαυστική φαντασίωση να την πραγματοποιήσετε εγκαίρως κυρία μου.....
     
  10. v1979

    v1979 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Ανεκπλήρωτες φαντασιώσεις...
    Δεν έχετε παρά να τις συζητήσετε σε μια συνεδρία με τον master/mistress σας ζητώντας του την καθοδήγηση του για να εκπληρωθούν.
    Εάν τώρα έχετε κάποιο sub τότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παραμένουν ανεκπλήρωτες...
    Tο γράφω αυτό με δεδομένο ότι όσοι διαβάζουν το συγκεκριμένο νήμα κατανοούν την ανάγκη επικοινωνίας σε προκαθορισμένο τόπο και χρόνο έτσι ώστε να μπορούν να εκφράσουν και τα sub αδυναμίες, προβληματισμούς και φαντασιώσεις ή επιθυμίες που ίσως έχουν. Εκτιμώ ότι η επικοινωνία με αυτό τον τρόπο μπορεί να κάνει μια s/m σχέση πιο ποιοτική.
    Δικιά μου ανεκπλήρωτη φαντασίωση. Νομίζω ότι γράφτηκε και από άλλους/άλλες εδώ. Να συμμετέχω με το sub μου σε ένα s/m οργιάκι:lol:
     
  11. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Δεν είναι απαραιτήτως ρεαλιστικές / πραγματοποιήσιμες.

    Δηλαδή, στην περίπτωση π.χ. του Vautrin, τι προτείνετε; Να γράψει στον congressman του ζητώντας να επανέλθει {θεσπιστεί, στην περίπτωση της Ελλάδας, αλλά θα έχουμε και ευρωπαϊκή εναρμόνιση, φαντάζομαι :Ρ} με νομοθετική ρύθμιση το droit de seigneur??

    Φαντασιώσεις είπαμε ... όχι απλά, καθημερινά "θέλω".
     
  12. v1979

    v1979 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Διαβάζοντας το συγκεκριμένο νήμα εκτιμώ ότι το 90% των φαντασιώσεων μπορούν να πραγματοποιηθούν (άλλες εύκολα και άλλες όχι) ενώ ένα 10% περίπου χρίζει περαιτέρω επιστημονικής έρευνας...
    Τώρα για τον Vautrin μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμενη?