Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Το κλουβι...
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να καταφέρει ο @Σωτήρης Κοσμάς να βάλει το βιντεάκι που γλείφει την πατούσα του.
    Βοηθήστε ρε παιδιά!!!
    Μη μου μείνει ανεκπληρωτη...
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    υποθέτω ότι στο Α) ένας αυτόματος πιλότος θα είναι οκ.... αν και δεν είμαι 100% σίγουρη...
    όσο για το Β)... επιλέξτε μια ευλύγιστη για συνοδηγό...
     
     
  4. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    χμμ... καλό θεματακι.. αν και θα μπορούσα να αναφέρω αρκετά για μένα, δεν θα το κάνω.. θα αρκεστώ σε ένα.. ..καλοκαίρι, στην θάλασσα, όταν αρχίζει το σούρουπο και ο ουρανός παίρνει τα χρώματα του ουράνιου τόξου, η θάλασσα ήρεμη και η υ μου πάνω σε ένα βραχάκι, τόπλες, με ενα φλογγι στο στόμα, με κλειστά μάτια, και ανοιχτά διάπλατα τα χέρια τις να περιμένει εμένα και να αναρωτιέται πια θα είναι η επώμενη κίνησή μου.. και εγώ απο κάτω να βλέπω αυτή την υπέροχη εικόνα και να απολαμβάνω το δημιούργημά μου.. μια εικόνα, χιλιάδες σκέψεις.. μια σκέψη?? Μου ανήκεις... ... ...
     
    Last edited: 16 Νοεμβρίου 2016
  5. Soraya

    Soraya Guest

    τέσσερα άτομα να μου τρίβουν χέρια και πόδια ενώ ένα πέμπτο θα μου κάνει μασάζ τον κρόταφο και αυχένα.... ...
     
  6. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Διαλέγω το ένα χέρι!  
     
  7. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Η δικη μου φαντασιωση ειναι να μεθυσω και να με γαμησει ο (___). Κατα προτιμηση απο πισω. Και μετα να το ξεχασω. Και φυσικα να το ξεχασει κι αυτος!
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    οπότε η δεν έχεις μεθύσει ποτέ στην ζωή σου ή το έχεις ξεχάσει ήδη      
     
  9. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Πολυ περιορισμενες βρισκω τις υποθεσεις αυτες μιας και καμια δεν ανταποκρινεται στην αληθεια.
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    μην τσινάς καλό μου  
    αν ανταποκρινόταν στην αλήθεια δεν θα ήταν υποθέσεις  
    τα φιλιά μου
     
  11. Μια φαντασίωση η οποία παραμένει απραγματοποιητη μέχρι και σήμερα είναι ο ένας υποτακτικός μου να κάνει μπάνιο μέσα σε μια μπανιέρα γεμάτη σκουλήκια και ο δεύτερος από πάνω του να τον κατουράει στα μούτρα . Μόλις τελειώσει να τον κατουράει να παίρνει σκουλήκια και να τα βάζει στο στόμα του.
    Μετά να μπει και ο δεύτερος μέσα στην μπανιέρα και να παίξουν με τα καυλια τους μέχρι να τελειώσουν..
    Πολλοί θα σπεύσουν να σχολιάσουν αρνητικά ίσως αλλά για μένα είναι συμβολικό το σκηνικό.. Μετά την βρωμιά και τον εξευτελισμό επέρχεται η ανακούφιση.
    Είναι η εξιλέωση μετά το "βασανιστήριο"
     
  12. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Στο μελλον προτεινω περισσοτερες ανοιχτες ερωτησεις. Λιγοτερες υποθεσεις, προστακτικες κι αυθαιρεσιες. Ωστε να εχουν νοημα τα φιλια ή εστω τα χαμογελα.
    Bon_ nuit