Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Νομίζω οτι έννοεις μασκούλα ?(covid κλπ) και οχι μούσκουλα?
    Επισης καλο ειναι που διευκρίνησες την αιώρηση με απλά σχοινιά και όχι με γάντζους στο δέρμα.

    Όσον αφορά την δική μου έχει να κάνει με κτήριο ..(ιδιόκτητο)
    Πύργος απο αυτούς στο σκάκι αλλά με αρκετους χώρους.
    Play rooms με ξύλινα δοκάρια (και για αιώρηση) και πέτρινους τοίχους...δάπεδο απο πετρινες πλακες .
    Σε εναν χωρο....εργαστήριο κατασκευων.
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2020
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Με γυναικα ψηλότερη μου.
    Μια γυναικα 5 άντρες κομπολοι διχως χάντρες, κατα το άζμα (με πρωτοκολλο, που θα ακολουθησει αυτοσχεδιασμός, αλλά με αρχές)
    Καποιες συγκεκριμενες πρακτικες, εφοσον βρεθει η καταλληλη
    Σεσσιον με εντονο θρησκευτικο-πνευματιστικο στοιχειο (οχι, δεν εννοω το "Σκυψε Ευλογημενη")
    και κατι αλλα ψιλά
     
  3. Εύχομαι, όταν την πραγματοποιήσεις, η πραγματικότητα να ξεπεράσει κατά πολύ τη φαντασία!  

    Μια δική μου φαντασίωση (απλή, λιτή και απέριττη!!!), περιλαμβάνει δύο άντρες. Πάντοτε με γοήτευε η ιδέα να κάνω σεξ με δύο άντρες, ταυτόχρονα!
     
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Για μένα υπάρχουν δύο ειδών φαντασιώσεις... Οι πραγματοποιήσιμες και οι μη πραγματοποιήσιμες...

    Μετά λόγου γνώσεως... Απωθημένα δεν έχω  
     
  5. Τι καλύτερο από το να μην έχεις απωθημένα!!!
    Προσωπικά, αναφορικά με τις φαντασιώσεις, πιστεύω ότι υπάρχουν οι φαντασιώσεις που ακόμα δεν έχουν πραγματοποιηθεί γιατί δεν ήρθε η ώρα τους και εκείνες που για οποιονδήποτε δικό μας λόγο επιλέγουμε να μην τις πραγματοποιήσουμε... Για τις πρώτες χρειάζεται υπομονή, επιμονή και την κατάλληλη στιγμή! Οι δεύτερες ίσως να πρέπει να μείνουν έτσι, για να κρατήσουν τη μαγεία τους...
     
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Η ρπαγματοποιηση καποιων φαντασιώσεων ενδεχεται παντως να αφησει εναν κενο χώρο στη φαντασια...
    Κι ισως αυτος καλυφθει με μια νεα, ακομα πιο "φευγατη" φαντασιωση...
     
  7. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ακριβώς!
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ή για να μη μας κλείσουν μέσα.
     
  9. Μπορεί και γι' αυτό! Αυτή την παράμετρο ομολογώ πως δεν την έλαβα υπόψιν μου... 
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μονο αν πεσει καρφωτη, αν υπαρξουν ανεπιθυμητες και μη νομιμες παρενεργειες ή προδοτικό τεστ πατρότητας
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Οι μη νόμιμες μπορεί να είναι οι επιθυμητές, πχ αιώρηση με δέσιμο στο λαιμό.
     
  12. Emily adams

    Emily adams New Member

    Ναι μάσκα εννοώ, πολύ ωραία περιγραφή