Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Να αλλάζω την φαντασίωση ανάλογα με τα γούστα του καθενός;
     
  2. geiasas1

    geiasas1 New Member

    Καλησπέρα στην ομαδα.Απο πολυ μικρός οι φαντασιώσεις μου ειχαν να κάνουν με καμαριέρες,γάντια και πιάτα,μεχρι που κατάλαβα οτι τελικά εγω ηθελα να είμαι αυτός που τις 'τρωει' και καθαρίζει. Εχεις κάνεις εμπειρία στο πως περίπου φέρνουμε στην κουβέντα μια τέτοια φαντασίωση διότι Αφεντρες στην Λαμία δεν πολυ πιστεύω ότι υπάρχουν ☹ επίσης αν μπορει κάποιος να μου πει πως στο καλό δημιουργω μια νεα δημοσίευση/ανάρτηση?(δλδ με δικο μου θεμα)
     
  3. vrakakias

    vrakakias New Member

    Να ερθει η κολλητη μου σπιτι ενω πριν την εχει γαμησει μια μεγαλη πουτσα να εχει χυσια πανω στο μουνακι της να με βαλει να τα γλυψω ολα, να τις καθαρισω τα ποδια, να με κατουρησει και μετα να μου δειξει τους δονητες τις και να με γαμησει με αυτους, αφου με ντυσει γυναικεια πρωτα
     
  4. Να ειμαι καπου που δεν με ξερει κανεις, να βαλω τα πιο προκλητικα μου ρουχα και να παω σε καποιο μπαρακι φουλ παρακμιακο, να μπαινω μεσα να εχει μεσα μονο κατι τελειωμενους τυπους, να αρχισω να χορευω μονη μου, να με κερνανε σφηνακια σχεδον ολοι εκει μενα, να ειμαι ουσιαστικα το κεντρο της προσοχης ολων, να το παιζω και καλα τουριστρια ωατε να ακουω τι λενε για μενα μεταξυ τους, (και να λενε τα πιο προστυχα ενω με λιγουρευονται...) Μετα η φαντασιωση μου γινεται εντελως teasing η πιο hardcore ...
     
  5. Hustla

    Hustla New Member

    Για συνέχισε...Υπάρχει τροπος
     
  6. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Το καλοκαίρι έρχεται.Παρακμιακα μπαράκια;Ένα σωρό.Λιγουρια και παρακμιακά υποκείμενα;Ακόμα περισσότερα.Μια απόφαση δρόμος.Καλη τύχη
     
  7. slave32

    slave32 Contributor

    Να παρω πιπα στον @Incomplete_ , δεν κανω πλακα.
     
  8. Pandom

    Pandom New Member

    Στο Adult theatre θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο.
     
  9. SunDestr

    SunDestr Premium Member

    Μια που δεν έχει συμβεί ακόμα :
    Να την δένω στο κρεββάτι και να της βάζω αργά ένα,δύο,τρία,όλο το χέρι στο μοuνι της,ύστερα να την gαμαω και να τελειώνω μέσα στο στόμα της.

    Μια που έχει συμβεί τελικά :
    Να κάθομαι και να την κοιτάω ενώ έχει ανοίξει τέρμα τα πόδια της και δαχτυλιαζετε,το μπόνους είναι ότι ήταν η πρώτη μέρα περιόδου και τα δάχτυλα βγαίναν ματωμένα.
     
  10. tonythegreek

    tonythegreek New Member

    Να πάω με skinny άτριχο femboy ή young Ts!!
    (την φαντασίωση κάθε άντρα να πάει με δύο γυναίκες, την εκπλήρωσα στην Βραζιλία)
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2024
  11. slave32

    slave32 Contributor

    Να ήταν το φόρουμ χωρισμένο σε Κυρίαρχους/ες και υποτακτικούς/ες/ο. Να υπήρχαν πριβέ δωμάτια που οι σκλάβοι γυμνοί θα παρουσιάζαμε τον εαυτό μας, κριτικές και βαθμολογία από κάτω μόνο απο τους/τις Κυρίαρχους.
     
  12. John44

    John44 Regular Member

    Καλά... άμα σε ενοχλούμε, να φύγουμε...