Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. erosgr

    erosgr New Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Θα μου άρεσε πολύ να κάνω sex με δύο γυναίκες ή ακόμα και με 2 transexual..
    Το αναζητώ και ελπίζω να το καταφέρω σύντομα !!! 
     
  2. Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    δεν υπάρχουν πρόστυχες λέξεις ,μόνο πρόστυχα μυαλά
    αν δεν έγινε κατανοητό το πως εννόησα την λέξη πουτάνα και την αποκάλεσα ως τιμητικό τίτλο, δεν πειράζει
    ο κάθε άνθρωπος αντιλαμβάνεται με τον δικό του τρόπο τις λέξεις

    λόβ γιου 2


    αυτό ήταν το πόστ μου
    δεν νομίζω να τεκμαίρεται από αυτό ότι εκλαμβάνω κάτι ως προσωπική μομφή, ή ότι το σύμπαν περιστρέφεται γύρω μου ή οτι επιλέγω κάποιο στρατόπεδο-πότε έγινε αυτό αναρωτιέμαι!

    όπως είπατε την γνώμη σας έτσι λέω και την δική μου, δίχως να θίξω κάποιον.
    Οποιος έχει μάτια και ξέρει να διαβάζει ο,τι γράφεται και όχι ό,τι θα ήθελε να νομίζει ότι διαβάζει καταλαβαίνει πολύ καλά τι είπα και πως το είπα.

    υ.γ: deviantsub σε εκτιμώ απεριόριστα από τον τρόπο που σκέφτεσαι και γράφεις αλλά δεν γνωριζόμαστε για να μου λες ''... δε θα είμαι πάντα τόσο ευγενική.'' Δεν αναφέρθηκα ποτέ σε κάποιο από τα γραφόμενά σου ή σε εσένα για να χρωστάω απολογία για τις σκέψεις μου και τον τρόπο που εκφράζομαι, αλλά ακόμα και αυτό να έκανα, όλοι έχουν την γνώμη τους εδώ και μπορούν να την εκφράζουν ελεύθερα, αν κάνω λάθος να μου το πείτε.

    Καλό βράδυ
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    οταν τα βρειτε με τις ορολογιες να σας πω μια λλη φαντασιωση μου .. τοσο εντονη που σχεδον την αισθανομουν ...
    Καποιο προβλημα στο διαστημικο σταθμο δημιουργει μια αποτομη αποσιμπιεση και ο αεροθηλακας ενος διαμερισματος ανοιγει και υλικα φευγουν στο διαστημα ...
    μεταξυ των υλικων και ενα περιοδικο playboy .. αρχιζει το ταξιδι του προς τον ηλιο ....
    οταν τον πλησιαζει το περιοδικο αρχιζει να καιγεται ... ομως στο μεσοσελιδο ειναι μια γκομενα τοσο καυτη απο μονη της που εκεινη η σελιδα του χαρτιου αντιστεκεται στην θερμοκρασια του ηλιου ..
    η ολοσωμη φωτο της φτανει στην επιφανεια του ηλιου και βυθιζεται μεσα στην λαβα του και καταβαινει στον πυρηνα του αστρου
    παρα τις ασυληπτες για τον νου θερμοκρασιες .. ο ηλιος μολις που καταφερνει να καψει το στριγκακι της κοπελας , ενω το μουνακι της ειναι πιο καυτο απο εκεινον και υγρο και γυαλιζει οπως ειναι φρεσκοπεριποιημενο με λεηζερ ...
    και τοτε ο ηλιος παυει να ειναι ενας αψυχος πλανητης και μεταβαλεται σε μια νοημων καυτη σφαιρα που ακτινοβολει παντου ....
    ο αναγεννημενος ηλιος βλεπει την γη και εστιαζει την προσοχη του σε μια παραλια οπου πολλες κοπελες ξαπλωνουν για ηλιοθεραπεια ..
    μια κοπελα ειναι ξαπλωμενη μπρουμυτα και ακουει την μουσικη της στα ακουστικα .. και ο ηλιος στελνει 3 ακτινες που αρχιζοουν να περιεργαζοντε το μικρο μπικινι της καθως το λεπτο υφασμα χανεται μεσα στο τουρλωτο κωλαρακι της ...
    εκεινη νιωθει μια ευχαριστη αισθηση , σαν ενα ανεπαισθητο αγγιγμα , σαν ζεστη πνοη ανεμου , να φυσαει αναμεσα στο μπυτακια της
    για να μην σας τα πολυλογω .. ουτε λιγο ουτε πολυ ο ηλιος την μαλακιζει μπροστα στον κοσμο που δεν καταλαβαινει τιποτα , ενω εκεινη χυνει ασταματητα απο το παιχνιδι του ηλιου πανω στο μουνι της και τις ρωγες της καθες γυριζει ανασκελα σε μια θεση απολυτης παραδοσης ....

    καποια φορα θα σας περιγραψω την καλυτερη μου που ειναι ο φανταστικος μου γαμος με μια μπαισεξουαλ καταδυτρια ...
     
  5. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Φαντασιωση μου τρελη.....(ισως παραδιασκεδάζω εδω μέσα) είναι να
    δω μια φορα ένα ποστ που δεν θα σκοτωνετε κανεις με κανεναν...
    ετσι για μια φορα για αλλαγη...δεν ξερω με εξιταρει αυτη η αναμονη..
    αυτο το..θα ειναι αυτο το ποστ , θα είναι το άλλο ποστ.
    Δεν ξέρω....κατι κάτι.....

    Μια μικρη σουμα απο τα ολα οσα διαβασα...

    1)Συμφωνω με την deviantsub

    2)Οσο κι αν δεν σου αρεσει βρε κουκλα μου......και η μονα εχει δικιο....
    δεν σε πειραζει να φαντασιωνεσε κτηνοβασιες και να είσαι μέσα στο βδσμ αλλα
    θα σε ενοχλουσε αν ο γιος σου ηταν ομοφυλοφιλος.
    Δεν το καταλαβαινω.

    3)isnogood καποιος πρέπει να σε προτείνει για κανα αγαλματακι....
    νομίζω μετα απο εσένα στις φαντασιώσεις το χάος...δηλώνω θαυμάστρια.
    Να ανοιξεις νημα και να μας γράφεις!

    4)Η λέξη πουτάνα ειναι προσβλητικη...δεν νομίζω κανενα απο εσάς τα αγοράκια
    να θεωρείτε τιμιτικη την λέξη μαλακα(και ναι επειδη καποιοι εισαστε εξυπνάκουληδες και θα την βρείτε τιμιτική στην θεση του μαλακα βαλτε μια άλλη
    λεξουλα..αντε..αμεσως... μην πει ανθρωπος κατι...)

    όλα αυτα οπως πάντα ειναι καθαρά η προσωπική μου άποψη.
    Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν αλλα...that's the way it is!
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    σε μια αλλη φαντασιωση μου , ειμαι υπουργος γονιμοτητας σε καποια αρχαια φυλη ιθαγεννων στον αμαζονιο ...
    ως χαρακτηρας ειμαι μαλλον αδιαφορος στο χωριο διοτι δεν μου πολυδινουν σημασια ... αλλα οταν βγαζω το πουλι μου στον δρομο και κυκλοφορω με αυτο σε δημοσια θεα .. ολες οι γυναικες πεφτουν στο χωμα και προσκυνανε ... μετα μαζευονται γυρω μου και το λατρευουν .. το φυλανε στοργικα το τριβουν στο μαγουλο τους και του μιλανε και του λενε τα προβληματα τους και τις ανησυχιες τους και μοιραζοντε καθε χαρα και σκεψη τους μαζι του ... πολλες φορες την νυχτα εκει που ρεμβαζω τα αστερια , ερχοντε για ρομαντζαδα και φλερτ με το πουλι μου και του λενε λογια τρυφερα και το φιλανε συνεχως και το γλυφουν και οταν καταπινουν το πολυτιμο νεκταρ του δακρυζουν απο χαρα και κατουριουνται και πρεπει να φωναξω τους φρουρους για να καταφερω να το αποχωριστουν ....
    πολλες φορες με πληρωνουν σε ειδος δηλαδη μου διαθετουν το κορμι τους για οποια χρηση θελω για να ικανοποιησω τις ποιο διεστραμμενες φαντασιωσεις μου , με ανταλαγμα να τις αφησω να κοιμηθουν μια νυχτα στα ποδια μου κρατωντας ολο το βραδυ το πουλι μου στο στομα τους ....

    να σας πω ομως οτι δεν ειναι απο τις καλες μου φαντασιωσεις .. διοτι δεν ξερω πως μου καρφωθηκε στο μυαλο , αλλα υπαρχει ενας νομος στο χωριο που δεν μου επιτρεπει να κανω διακρισεις και ειναι μια τσιφουτα γρια με ορεξεις και μου την σπαει οταν εμφανιζεται στην φαντασια μου ....
     
  7. Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Οι πιο προχωρημένες φαντασιώσεις μου είναι αυτές που ξέρω ότι δε θα πραγματοποιηθούν ποτέ. Είναι παράνομες..... και δε λέγονται ούτε εδώ... 
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Ένα έχω να πω......Θεός.....1000 rep
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Με αφορμή τα όσα διημείφθησαν μεταξύ assassina, deviantsub και nesaea,
    μετά το άναμα της θρυαλίδας από τον sotiris...:
    Επιτρέψτε μου να σας πω μια προσέγγιση στο θέμα.
    Στο μυαλό κάθε αρσενικού, όσον αφορά στο θέμα της προτίμησής του
    για το πως αντιλαμβάνεται την γυναίκα που θα ήθελε να είναι μαζί της,
    παίρνουν μέρος 4 συστατικά που παράγουν και το τελικό χαρμάνι
    της προτίμησής του: Μάνα,
    Πουτάνα, Σκύλα, Παναγιά...
    Νομίζω πως λειτουργούν κατά κάποιο τρόπο ως αρχέτυπα.
    Οι συγκεκριμένες λέξεις λειτουργούν, στην προκειμένη περίπτωση, ως σημεία.
    Ας τα τοποθετήσουμε σε ένα διαιρεμένο στα 4 τετράγωνο:

    /
    ΜΑΝΑ /
    ΠΟΥΤΑΝΑ
    ΠΑΝΑΓΙΑ / ΣΚΥΛΑ
    /
    Το χαρμάνι προκύπτει από 3 συνεχόμενα σημεία:
    Μ-ΠΟΥ-Σ, ΠΟΥ-Σ-ΠΑ, Σ-ΠΑ-Μ, ΠΑ-Μ-ΠΟΥ.
    Στις παραπάνω τριάδες το κεντρικό σημείο είναι το προεξάρχον,
    τα υπόλοιπα δύο συμπληρώνουν σε κάποιο ποσοστό.

    Με λίγα λόγια οι λέξεις εδώ αποτελούν σημεία από την σκοπιά
    του αρσενικού (Point Of View, POV).
    Αν η ανάγνωσή μου είναι σωστή, η assassina ερμηνεύει το σημείο
    από την αντιλαμβανόμενη άποψη του αρσενικού,
    κατά συνέπεια δεν υπάρχει και αντικείμενο αντέγκλησης.


    I rest my case here...

     
    Last edited: 14 Νοεμβρίου 2010
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Καλημέρα σε όλους.
    Με πολύ ειλικρίνεια και σεβασμό στον καθένα από σας, θα ήθελα να πω ότι το νήμα ανοίχθηκε γιά να γράψουν όσοι επιθυμουν τις φαντασιώσεις τους.Οι οποίες δεν έιναι πρός κρίση ή χλευασμό.Νομίζω και θα θελα να το σκεφτείτε καλα προτού πάρετε τα οπλα να μου επιτεθείτε ίσως,ότι αν δεν θέλετε να γράψετε την δική σας, απλά διαβάστε των άλλων και αποχωρήστε ευγενικά.Δεν χρειάζεται να δημιουργουμε εντάσεις,καυγάδες και ειρωνικά σχόλια.Όλοι εχουμε την αποψη μας για κατι.Εκεί που δεν μπορουμε ομως να επεμβουμε και να διαφωνησουμε ειναι σ αυτα που επιθυμει καποιος.Γιατι απλα πρεπει να σεβαστουμε ότι χρειαζεται θαρρος για να ξεδιπλωσει την ψυχη του μπροστα σε ολους.Ευχαριστω όλους οσους συμμετειχαν καλοπροαιρετα ή οχι.Καλη συνεχεια
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    να προσθεσω επισης οτι θεωρω την Χιονατη ακαβλη διοτι αν την χυσεις στο προσωπο , το λευκο της δερμα δεν θα δωσει το απαιραιτητο κοντραστ με το σπερμα , πραμα που θα οδηγησει σε ξενερωμα .. (το να φας σοκολατα δεν λυνει το προβλημα .. παλι ασπρο βγαινει , το εχω δοκιμασει ...)

    Νο1 Φαντασιωση μου (και οχι μονο δικη μου) , ολων των εποχων (μετρημενη σε λιτρα σπερματος) ....... Βινα Ασικη !!!!! ... η απολυτη θεα και θηλυκο που περασε ποτε ... οι καλυτερες του Χολυγουντ ειναι για να της καθαριζουνε τα ποδια ..
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Τα λόγια είναι περιττά.