Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Να σου πω κοριτσάκι, ούτε κι εγώ καταλάβαινα μέχρι να γίνω μάνα.Όταν με το καλό γίνεις,θα καταλάβεις.Είναι σαν να σαι αλκοολική,να απολαμβάνεις το ποτό κι ας σε χαλάει και να συμβεί και στο παιδί σου.Δεν θα πικραθείς? Άτοπη ίσως η σύγκριση αλλά αυτό μου ήλθε στο μυαλό.Όσο για το πως βλέπουν οι άλλοι τις φαντασιώσεις μας έχει ήδη απαντηθεί από κάποιον άλλο.Δεν κρίνονται...απλά εκτιθονται.Δεν απαιτούν συναίνεση.
     
  2. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Φιλτατη διακρίνω μια ένταση και στεναχωριέμαι.
    Σημειώνω πως δεν γνωρίζεις τιποτε για το ατομό μου οποτε το "αν θα γινεις μανα
    θα καταλαβεις" ειναι λιγο ατοπο.
    Στην συνεχεια αυτά που είπα δεν ήταν ουτε για να δημιουργήσω εντάσεις ούτε για να σε
    στεναχωρήσω...απλα δεν καταλαβαίνω.
    Λοιπον ακου να σου πω κάτι για να καταλάβεις...(απο την δικη μου πλευρα)
    αν λοιπον ημουν αλκοολικη ναι θα με χαλαγε να συμβεί στο παιδι μου...
    απο την άλλη όμως θα είχα και την ικανότητα να το βοηθησω καλύτερα απο τον
    κάθε ένα!πολυ απλά γιατι θα ήξερα.
    δυστηχώς η ευτυχώς δεν μπορεί κανεις να πει σε αυτην την ζωη τι μπορει να συμβει...αν καποιος κρίνει πως μπορει...let me know!
    Όσο για τις φαντασιωσεις και τις κρίσεις.....δεν νομιζω πως έκρινα κανενός την
    φαντασιωση...και ούτε με ενδιαφέρει να το κάνω.
    Εδω καλα καλα εχω εγω φαντασιωσει να δω εδω μέσα ποστ που να μην ξεκατινιαζομαστε...τι λεμε τωρα!
    Οπως προ ανέφερα δεν ποσταρα για να στεναχωρησω κανεναν...
    εγραψα πανω στο νήμα (καθως δεν νομιζω να συγκεκριμενοποιησες πουθενα οτι
    οι φαντασιωσεις πρεπει να ειναι μονο σεξουαλικου περιεχομενου).
    Θεωρω πως δεν εχω να πω κατι αλλο και ούτε θα μπω στην διαδικασια δημοσιου
    ξεκατινιασματος και ξεμαλλιασματος.
    Γι οτιδηποτε άλλο εχει να κανει με το ατομο μου και τα όσα ειπωθηκαν παρακαλω
    να συνεχισουμε την κουβέντα εκτός νηματος σε πριβε.

    LD

    Υ.Γ να σημειωθει πως τον χαρακτηρισμο "κοριτσακι" και το όλο κλίμα του ποστ το αφησα ασχολιαστο...
    την επόμενη φορα δεν θα ειμαι τόσο καλός άνθρωπος.
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Μα το Θεό αρχίζω κι αναρωτιέμαι.
    Σε αποκάλεσα κοριτσάκι γιατί πέρα από το ότι έτσι αποκαλώ όλες τις γυναίκες,είναι γιά μένα η πιό γλυκιά προσφώνηση.Τώρα που είδες εσύ μάτια μου την εχθρική διάθεση.....
    Όλα τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω γιατί δεν αφορούν το νήμα που άνοιξα.
    Διαπιστώνω όμως μία τάση να είμαστε όλοι ετοιμοπόλεμοι χωρίς λόγο.
    Επειδή λοιπόν κοριτσάκι εγώ εδώ δεν ψάχνω αρένα για καυγά και βρίσκομαι γιατί απολαμβάνω το χώρο, σε θερμοπαρακαλώ μη συνεχίζεις.Παρεξήγησες κάτι το οποίο δεν κατάλαβα αλλα και δεν θέλω να καταλάβω.Γιατί η απάντησή μου δεν ήταν καθόλου εχθρική και ειρωνική απλά μια απάντηση χωρίε ύφος.Μιά απλή απάντηση ενός ανθρώπου σε έναν άλλον.Θα πρέπει να απολογούμαστε βρε κοριτσάκι πριν γράψουμε την γνώμη μας? τέλος πάντων....συγνώμη αν σε πείραξε η προσφώνηση γιατί εγω θα χαιρόμουν να με αποκαλούν έτσι μέχρι τα βαθιά γεράματα.


     
  4. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Μια καλησπερα και απο μενα
    παρακολουθησα μετα απο καιρο ενα νημα που σαν τιτλο ηταν ακρως ερεθιστικο και αξιο παρακολουθησης .
    8 σελιδες και ειδα μονο 3-4 φαντασωσεις ανεκπληρωτες που απο αυτες μια η δυο αποσυρθηκαν λογο του οτι το θεμα αλαξε απο φαντασιωσεις σε εσωτερικες διαμαχες . κριμα

    παντως δεν αντεχω και θα την πω την φαντασιωση μου και οχι μονο ειναι ανεκπληρωτη σε αυτη την ζωη αλλα και σε πολλες ακομα

    Να εχω ολες τις γυναικες εδω μεσα στα τεσσερα μπροστα μου με τουρλωμενους τους πισινους τους και να μην ξερω απο που να αρχισω το μαστιγωμα και που να το τελειωσω ....

    και πιστευω να μην παρεξηγηθουν οι κυριαρχοι που απλως θα κοιτανε σε αυτη μου την φαντασιωση
     
  5. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    ΜΜΜμ τελεια φαντασίωση....απορώ γιατι δεν την εκπληρώνετε!!!!!εγώ πάντως διατίθομαι να βοηθήσω αν μπορώ σε κάτι....

    ---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

    Λοιπόν και βάζω και την δικία μου φαντασίωση....σαν νέος εδώ ίσως να φανεί γελοία αλλά η φαντασίωσή μου είναι να βρεθώ με μια γυναίκα και να με παρει με strapon...αφου κάνω αυτό μετά έχω σκεφτεί και κάτι άλλο...θα σας το πώ αφου γίνει η πρώτη.
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Σε ποιά φαντασίωση απ όλες αναφέρεσαι νέε μας φίλε? (καλώς ήλθες επί τη ευκαιρία)

     
  7. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    σε αυτή που γράφουν πιο πάνω στην αρχή για σκυλιτσα η οποία θέλει ενα μαυρο ντοπερμαν
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Επειδή αυτή είναι η δική μου φαντασίωση,την οποία ανέρτησα όταν άνοιξα το νήμα,σε τι μπορείς να βοηθήσεις εσυ καλέ μου? Εισαι....  ντόπερμαν ή θα με συνδράμεις....  ψυχολογικά?   (σε πειράζω έτσι?  για αποφυγή παρεξήγησης το αναφέρω.Αλλά αλήθεια πως θα βοηθούσες?)
     
  9. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    εχεις δει μια ταινια με τον Βουτσα που γίνεται Μωχάμετ??? Θα κάνω τον μαύρο λοιπον!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Επιτέλους έξυπνο χιούμορ!!!! 
    Καλέ μου σε ευχαριστώ γιατί πραγματικά γέλασα με την ψυχή μου.
    Τώρα όσον αφορά την βοήθειά σου....σε μιά αλλη φατασιωσή μου που θα περιέχει και....  μαύρους δίποδους.
    Προς το παρόν αν είχες κανένα καλό και....  προικισμένο ντόπερμαν....το συζητουσαμε    
     
  11. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Κοίτα ντοπερμαν δεν εχω...ενα λαμπραντορ εχω αν σου κάνει διατίθεται!!!!!!
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    εγώ θα πω κάτι που μου προεκυψε πριν λίγες μέρες

    θα ήθελα πάρα πολύ την ώρα που θα θήλαζα το μωρό γιό μου, να κάθομαι πάνω στον καβλωμένο μπαμπά του