Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιώσεις ! ! !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος faoust, στις 11 Μαρτίου 2008.

  1. faoust

    faoust New Member

    Προφανώς σαν φαντασίωση και πάντα μέσα στην σχέση,δεν μιλάμε για αληθινό βιασμό.Μιλάμε για ιστορία συμφωνημένη από πριν.
     
  2. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις ! ! !

    κοίτα μόνο η γκόμενα μη σου σκάσει με ρόπαλο του μπειζμπολ... θα τρέχει ο κλέφτης μετάααααααααααααααααααααααα
     
  3. faoust

    faoust New Member

    Re: Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις ! ! !

    έχεις δίκιο,θα το έχω φροντίσει!!! 
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Φαντασιώσεις ! ! !

    δεν μπορω να πω μια συγκεκριμενη... Εχω μεγαλη φαντασια!
    Απο παιχνιδια με λιγο αιματακι.... Μεχρι να μπορουσα να γινω βαμπιρ και να με ακινητοποιουσε ο Κυριος μου με καρφια πανω στο τοιχο και να με χτυπαγε με φλογγερ που στις ακρες του θα ειχε μικρες λεπιδες....
    Βιασμος ειναι πιστευω μια απο τις αγαπημενες μου!
    και ακομα μια... "παιχνιδι αγνωστων"!
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Μιας και ανέφερε η τερεζα τα vampyres θα αναφέρω ακόμα μία φαντασίωση..


    και καλά ραντεβού στα τυφλά.. Συνάντηση σπίτι της... Ανοίγει η πόρτα.. βρίσκομαι σε ένα σαλόνι με πολλά κεριά,κόκκινους τοίχους, μαύρο ταβάνι..και διακόσμιση ανάλογη.. Ξαφνικά εμφανίζετε αυτή με την Vampyrikh ομορφιά της και με την μαγεία της με αγκαλιάζει και βρισκόμαστε στον αέρα.. Ένα άγριο, σαγινευτικό, διαφορετικό, μυστίριο και με πολύ αίμα σεξ στον αέρα!!

    (Πότε θα γίνει real?) 
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις ! ! !


    συνδυασμενες ολες οι φαντασιωσεις μου μαζι......  
     
  7. faoust

    faoust New Member

    Re: Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις ! ! !

    Είδες;;; ούτε παραγγελία να τις έκανες!!!

    Μαρουλάκι μου τελείωσαν για σήμερα τα πμ αν θες έλα μσν!
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008
  8. Vicky

    Vicky Regular Member

    Αγαπημένη φαντασίωση.... να με βιάσουν  
     
  9. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιώσεις ! ! !

    Χμ, θα έλεγα πως το πρώτο που μου έρχετε στο μυαλό είναι η εκδοχή της βασσίλισας που τη φροντίζω και την περιποιούμε όπως της αξίζει και εκείνη παίζει μαζί μου  απο μικρός με τραίλενε αυτή η σκέψη.

    Άλλη φαντασίωση αυτή της ηρωίδας που με προστάτευε και με κρατούσε στην αγκαλιά της.

    Γενικά προτιμώ γλυκά πράγματα με μια σαδομαζό κουταλιά 
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Κωσταντινε .. εγω , ο λυκοσκυλος και οι αιχμαλωτες , εχουμε πουντιασει εξω απο την καλυβα ... θα τους μπασω ολους μεσα και θα γινει της lesbianzoolovers.com το καγκελο ...   ...


    σε ένα σαλόνι με πολλά κεριά,κόκκινους τοίχους, μαύρο ταβάνι..και διακόσμιση ανάλογη..

    μου θυμιζει ενα μπουρδελλο στην Φυλης λιγες μερες μετα που ειχε παρει φωτια .. ο ηλεκτρικος πινακας ειχε καει και ειχαν μονο κερια (η εργασια , εργασια   ) ... οι κοκκινοι τοιχοι ειχαν ηδη φρεσκαριστει και το ταβανι ηταν ακομα καταμαυρο ...
     
  11. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιώσεις ! ! !

    Να βρέχει και να είμαι έξω στην βεράντα ή ταράτσα μαζί του και κάνουμε τα δέοντα... και αφού βραχούμε αρκετά.... η συνέχεια στις σκάλες της πολυκατοικίας!!!!

    μιαμ μιαμ μιαμ μιαμ
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Φαντασιώσεις ! ! !

    Σπιτι εσεις δεν εχετε???