Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    40ο μέρος

    Ο Γιώργος καθισμένος στον καναπέ έβαλε τα γέλια και είπε στον Βίκτωρα. «Καλα ρε φίλε. Αυτή η γκόμενα το έχει τελείως χαμένο μου φαίνεται. Για κοίτα στην κουζίνα μήπως είναι κανένας μαλάκας που έχει ως σκοπό να πάει να της φιλήσει τις μπότες». Ο Βίκτωρας σηκώθηκε από τον καναπέ αλλά δεν πήγε στην κουζίνα. Γονάτισε και άρχισε να κατευθύνεται προς την ΑΦΕΝΤΡΑ του. Ο Γιώργος έμεινε με ανοιχτό το στόμα. «Τι κάνεις ρε φίλε; Μήπως σε πείραξε ο καφές;»

    Ο Βίκτωρας δεν απάντησε. Γονατιστός μπροστά από την Αφροδίτη άρχισε να τις φιλάει τις μπότες. Με ανοιχτό το στόμα είχε μείνει και η Μαρία. Δεν πίστευε στα μάτια της βλέποντας μπροστά της το συνώνυμο του σκληρού άνδρα να φιλάει με μανία τις μπότες μίας άγνωστης, όπως πίστευε για την Αφροδίτη. Η ΑΦΕΝΤΡΑ χαμογελούσε και είπε στον Βίκτωρα. «Αρκετά. Τώρα είναι η σειρά του Γιώργου να έρθει να φιλήσει τις μπότες της Μαρίας».

    Φυσικά ο Γιώργος δεν σηκώθηκε από τον καναπέ. Είχε μείνει στήλη άλατος. «Αν δεν έρθεις εσύ θα έρθω εγώ εκεί και θα σε αναγκάσω να το κάνεις με το ζόρι», του είπε η Αφροδίτη χωρίς ωστόσο να πάρει απάντηση. Η ΑΦΕΝΤΡΑ κατευθύνθηκε απειλητικά προς τον Γιώργο και αφού του άστραψε και πάλι ένα χαστούκι του είπε να πάει να φιλήσει τις μπότες της Μαρίας. «Πρέπει να τηρήσεις την υπόσχεση που έδωσες. Εκτός και αν δεν είσαι ΑΝΤΡΑΣ», του είπε υποτιμητικά.

    Ο Γιώργος χωρίς να πει κουβέντα πλησίασε την Μαρία, γονάτισε μπροστά της, της φίλησε από μία φορά την κάθε μπότα και σηκώθηκε όρθιος κατευθυνόμενος στην τουαλέτα. Σε όλη την διάρκεια του σκηνικού τόσο η Μαρία όσο και ο Βίκτωρας δεν είχαν βγάλει κιχ. Η Αφροδίτη φανερά ικανοποιημένη από όσα είχαν διαδραματιστεί κάθισε αναπαυτικά στον καναπέ και είπε στον Βίκτωρα να πλησιάσει και να καθίσει δίπλα της. Η Μαρία πήγε στην τουαλέτα για να δει τι κάνει ο Γιώργος ο οποίος ήταν εκτός εαυτού.

    …συνεχίζεται.
     
  2. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Ωραία ιστορία αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση αν ήμουν εγώ ο Γιώργος θα έχωνα 2 χαστούκια στην Αφροδίτη που θα έβλεπε τον Κρόνο και τον Δία να σφυρίζουν στο δωμάτιο... 
     
  3. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Δίκιο έχεις mds αν έρθει μία άσχετη προς εσένα γκόμενα και σου κάνει κάτι τέτοιο το λιγότερο που θα κάνεις είναι να της ανταποδώσεις.
    Επειδή είναι φανταστική ιστορία όπως έχει πει εξαρχής ο frendy...δε με ενοχλεί τίποτα τέτοιο...γιατί δε ψάχνω να το συκγίνω με αληθινά γεγονότα ή να το εξατάσω ως προς το αν γίνεται.
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    41ο μέρος

    H Αφροδίτη πήγε και κάθισε στον καναπέ δίπλα στον Βίκτωρα. «Τι κάνεις;» του είπε. Ο Βίκτωρας πήρε βαθιά ανάσα. «Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σου αλλά κατέστη αδύνατο. Από τότε που έφυγες από κοντά μου η ζωή μου δεν έχει το παραμικρό νόημα. Μου λείπεις αφάνταστα. Κάθε βράδι πηγαίνω στο σπίτι μας στην Βούλα και σωριάζομαι γυμνός στο πάτωμα έχοντας την ελπίδα πως κάποια στιγμή θα εμφανιστείς και θα με κάνεις να νοιώσω και πάλι πως είναι να υπηρετείς την αφέντρα σου. Μαλακίζομαι μόνος μου και μόλις τελειώνω ξεσπάω σε λυγμούς. Σε παρακαλώ γύρνα πάλι κοντά μου και θα κάνω ότι μου ζητήσεις», είπε ο Βίκτωρας και ένα δάκρυ έτρεξε από το μάτι του.

    «Για σιγά. Μου φαίνεται πως πήρες φόρα. Είναι ξεκάθαρο πως η απουσία μου από κοντά σου σου έχει δημιουργήσει πρόβλημα. Αλλά θέλω να ξέρεις πως δεν είχα αυτά τα σχέδια για εσένα. Κάτι μου είχε τύχει και έπρεπε να εξαφανιστώ για ένα διάστημα. Ισως, κάποια στιγμή να αποφασίσω να ξανα ασχοληθώ μαζί σου. Αλλωστε περνούσα πολύ καλά μαζί σου», του είπε η Αφροδίτη.

    Την συζήτηση διέκοψε η Μαρία η οποία επέστρεψε από το μπάνιο. «Που είναι ο Γιώργος;», την ρώτησε η Αφροδίτη. «Λυπάμαι πολύ αλλά μου ζήτησε να σε διώξω από το σπίτι του», είπε η Μαρία. «Πολύ καλά», απάντησε η Αφροδίτη και σηκώθηκε να φύγει. Ο Βίκτωρας προσπάθησε να την ακολουθήσει αλλά ένα βλέμμα της ήταν αρκετό για να τον κάνει να ξανακαθίσει στον καναπέ. Η ΑΦΕΝΤΡΑ φίλησε την Μαρία και της είπε ψιθυριστά στο αυτί. «Να δεις που ο Γιώργος θα σου ξαναζητήσει να του κάνεις αυτά που εγώ τον ανάγκασα να κάνει σήμερα», και έκλεισε την πόρτα πίσω της.

    Ο Γιώργος επέστρεψε από το μπάνιο. Ηταν φανερό πως ήταν εκνευρισμένος. «Καλά ρε Μαρία. Που την βρήκες αυτή την ΠΟΥΤΑΝΑ;», είπε αναφερόμενος στην Αφροδίτη. Η λέξη ΠΟΥΤΑΝΑ πείραξε τον Βίκτωρα που του απάντησε πριν καν προλάβει να ανοίξει το στόμα της η Μαρία. «Πρόσεξε πως μιλάς για την κοπέλα. Αλλωστε τα ήθελες και τα έπαθες», είπε στον φίλο του και έφυγε από το διαμέρισμα.

    …συνεχίζεται.
     
  5. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Αποκτά ενδιαφέρον!
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    "Είμαστε φίλοι και δεν αξίζει.... μια γυναίκα να μας χωρίζει..."
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    42ο μέρος

    «Μα καλά τι έπαθε αυτός;» είπε ο Γιώργος στην Μαρία. Μου φαίνεται πως αυτή η πρωτοχρονιά θα μείνει σε όλους μας αξέχαστη». «Και που θες να ξέρω εγώ. Δικός σου φίλος είναι αλλά όπως αποδείχθηκε και εσύ ελάχιστα πράγματα φαίνεται να γνωρίζεις για αυτόν», είπε η Μαρία για να πάρει την απαντησή της. «Ναι. Αρκεί που ξέρεις εσύ τα πάντα για την ΠΟΥΤΑΝΑ την φίλη σου. Τέλος πάντων. Σε λίγο ξημερώνει. Τι λές. Θες να πάμε στο κρεβάτι να κάνουμε τρελίτσες;», είπε στην Μαρία και πήγαν στην κρεβατοκάμαρα όπου έβγαλαν τα μάτια τους.

    Ο Βίκτωρας κατέβηκε στο πάρκινγκ της πολυκατοικίας και μπήκε στο αυτοκίνητο του. Εβαλε μπρος και κατευθύνθηκε στην Βούλα. Σε όλη την διαδρομή θυμόνταν το όλο σκηνικό και καύλωνε όταν σκεφτόνταν πως μετά από τόσο πολύ καιρό είχε και πάλι την ευχαρίστηση να φιλήσει τις μπότες της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του. Μέσα του υπήρχε η ελπίδα πως κάποτε η Αφροδίτη θα γύρναγε κοντά του και θα τον έκανε και πάλι ΣΚΛΑΒΟ της.

    Όταν έφτασε στο διαμέρισμα της Βούλας είχε ήδη ξημερώσει. Ανοιξε την πόρτα του σπιτιού και κατευθύνθηκε στην κρεβατοκάμαρα. Όταν μπήκε μέσα δεν μπόρεσε να πιστέψει στα μάτια του. Στο κρεβάτι ήταν ξαπλωμένη η ΑΦΕΝΤΡΑ του η οποία βρίσκονταν ήδη στην αγκαλιά του Μορφέα. Φυσικά δεν πέρασε καν από το μυαλό του να την ξυπνήσει. Στις μύτες των ποδιών κατέβηκε στο σαλόνι από την εσωτερική σκάλα και ξάπλωσε να κοιμηθεί στον καναπέ.
    Μάταια όμως. Από την υπερένταση που είχε πάνω του δεν μπορούσε να του κολλήσει ύπνος. Ξαφνικά πετάχτηκε από τον καναπέ σκεπτόμενος πως όταν η Αφροδίτη θα ξυπνούσε θα ήθελε να φάει πρωινό. Χωρίς να χάσει δευτερόλεπτο ντύθηκε και πάλι και βγήκε έξω για να φέρει κάτι να φάει η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Βαρέθηκε να κάνει βόλτες με το αυτοκίνητο ελπίζοντας να βρει κάποιον φούρνο ανοιχτό όμως λόγω και την πρωτοχρονιάς τα πάντα ήταν κλειστά. Πέρασαν 3 ώρες και δεν μπορούσε να βρει τίποτα ανοιχτό. Τότε, αποφάσισε να γυρίσει στο σπίτι. Άλλωστε, κάτι θα έβρισκε στο ψυγείο για να μαγειρέψει για την Αφροδίτη.

    …συνεχίζεται.
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Γιατί δεν αξίζει ρε mds να μας χωρίζει μια γυναίκα; Τότε τι θα μας χωρίζει;;; Και μάλιστα όταν είναι Αφέντρα; Αξίζει και παραξίζει!!! Ωχ!!!;;;  
     
  9. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία

    Γνώμη σου και γνώμη μου.
    ΟΠΟΙΑ και να είναι, ΟΤΙ και να είναι οι φίλοι δε χωρίζουν για μία γυναίκα.
    Γιατί τότε δεν θα ήταν φίλοι αλλά "συναίτεροι".
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Κανείς και καμμια δεν μπορει να σας χωρισει εάν δεν το επιτρεψετε εσεις να συμβει 
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία

    Ετσι μπράβο... να και μια απάντηση να την χαρώ ύστερα από καιρό..... 
    Γειά σου zinnia
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μία ερώτηση: Μπορεί να μου πει κάποιος ή κάποια πως μπορώ να βάλω μία φωτογραφία στην επόμενη συνέχεια της ιστορίας μου;

    Υ.Γ Η ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ