Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Φαντάζομαι ότι θα πρέπει να την ανεβάσεις κάπου ( με κάποιο ftp πρόγραμμα ίσως αλλά όχι και απαραίτητα) και στη συνέχεια να γράψεις το link.
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Επειδή δεν βγάζω άκρη με τις φωτό πάρτε την συνέχεια

    ελπίζω να σας αρέσει 


    43ο μέρος

    Ανοίγοντας την πόρτα είδε την Αφροδίτη να κάθεται στον καναπέ. Μόλις είχε βγει από το μπάνιο. Ήταν με βρεγμένα τα μαλλιά της και φορούσε ένα λευκό μπουρνούζι. Τα πόδια της ήταν το ένα πάνω στο άλλο γυμνά και τα βαμμένα κόκκινα νύχια της ξεχώριζαν. «Που ήσουν; Τώρα αποφάσισες να γυρίσεις στο σπίτι;», του είπε με έντονο ύφος. «Γύρισα νωρίτερα αλλά σκέφτηκα πως θα θέλατε κάτι να φάτε μόλις ξυπνήσετε και για αυτό βγήκα έξω να φέρω φαγητό», της είπε απολογούμενος. Φανερά εκνευρισμένη η ΑΦΕΝΤΡΑ σηκώθηκε όρθια, τον πλησίασε και του άστραψε ένα χαστούκι.

    «Μου φαίνεται πως έχεις ξεχάσει τους τρόπους σου. Αν δεν κάνω λάθος σου έχω πει πως όταν απευθύνεσαι σε εμένα θα γονατίζεις εμπρός μου και δεν θα με κοιτάς στα μάτια», του είπε και κάθισε και πάλι στον καναπέ. Ο Βίκτωρας γονάτισε και της είπε και πάλι τον λόγο για τον οποίο δεν ήταν στο σπίτι. «Τέλος πάντων. Και τι έφερες στην ΑΦΕΝΤΡΑ σου να φάει;», τον ρώτησε. «Λυπάμαι αλλά δεν βρήκα τίποτα. Τα πάντα είναι κλειστά», της είπε και κατάλαβε πως η τιμωρία που τον περίμενε θα ήταν αμείλικτη.

    Όμως, η Αφροδίτη ήθελε να του δώσει ακόμη μία ευκαιρία. «Φυσικό είναι. Αλλωστε σήμερα είναι πρωτοχρονιά. Μαγείρεψε εσύ κάτι να φάω εγώ και θα δούμε το θα κάνουμε στη συνέχεια». Ο Βίκτωρας γονατιστός πήγε στην κουζίνα και άνοιξε το ψυγείο. Κρύος ιδρώτας τον έλουσε μόλις είδε πως μέσα δεν υπήρχε τίποτα για φαγητό. «Λοιπόν;», του φώναξε η Αφροδίτη. «Τι θα μαγειρέψεις στην ΑΦΕΝΤΡΑ σου;».

    «Δυστυχώς δεν έχω τίποτα για φαγητό. Ισως θα θέλατε να βγούμε έξω και να πάμε σε κάποιο εστιατόριο ξενοδοχείου να πάρουμε πρωινό. Πιστεύω πως αυτά θα είναι ανοιχτά», της είπε ο Βίκτωρας. «Τσακίσου και έλα εδώ», του φώναξε η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ την πλησίασε γονατιστός. «Σήμερα είναι πρωτοχρονιά και λένε πως ότι κάνεις σήμερα θα σου συμβαίνει όλο τον χρόνο. Για αυτό τον λόγο δεν θέλω να χαλάσω την διάθεση μου», του είπε και τον κλώτσησε με δύναμη στα αρχίδια του. «Πάω να ντυθώ. Σε πέντε λεπτά φεύγουμε», του είπε και κατευθύνθηκε στην κρεβατοκάμαρα για να αλλάξει.

    …συνεχίζεται.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αν μπορείς γίνει πιο γλαφυρός και βάλε λίγο περιγραφή στο χαρακτήρα τους. Είναι, πάντως, πολύ καλό.
     
  4. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Eκπληκτική ιστορία..
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ!!!!!!
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Τουλάχιστοη έτσι θα ήθελα να είναι...

    Θα ανεβάσω και άλλες φωτό και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την αποψή σας για το ποιά θα θέλατε να είναι η Αφροδίτη.

    Thanks
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2007
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Το πρώτο γκρουπ

    Από αριστερά προς τα δεξιά

    1-2-3-4-5-6-7-8-9

    Ακούω τις απόψεις σας
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Και το δεύτερο γκρουπ

    Από τα αριστερά προς τα δεξιά

    10-11-12

    Οσο για την πρώτη φωτό αντιστοιχεί το 15 (Αυτή που είναι μόνη της)

    Περιμένω τις απαντήσεις σας.
     
  9. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Kαι πάμε και στο τελευταίο σετ

    Από αριστερά προς τα δεξιά

    13-14-16-17

    Περιμένω τις γνώμες σας
     
  10. lagnia

    lagnia New Member

    φιλε ευχαριστουμε για την ιστορια καταρχας
    δευτερο θα θελα να ειναι η Ιρινα απο young goddess δηλαδη το 4 το 1 group συνδιαζει την αθωοτητα με τη διαστροφη
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΙΚΤΩΡΑ

    ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    lagnia σε ευχαριστώ για την αποψή σου και μόλις τώρα παρατήρησα πως την έχω βάλει δύο φορές.

    Δεν πιστεύω να σε πείραξε?

    Γράψε λάθος. Τρεις φορές την έχω βάλει καθώς και η πρώτη φωτό (15) η Irina είναι...

    Φίλε lagnia μήπως ξέρεις κάποιο παρόμοιο site σαν το young-goddess για να κατεβάσω videos?
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2007