Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μην κολώνεις συνέχισε. Άσε να λένε οι μην έχοντες φαντασία.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πριν πολλά χρόνια, στο Πανεπιστήμιο, στο μάθημα "Psychology of Sexual Behavior" διάβασα ένα απόσπασμα από τις αναμνήσεις μίας γυναίκας μαζοχίστριας, η οποία είχε μία ολίγον διεστραμμένη γιαγιά. Όταν ήταν μικρή (4 ετών περίπου) η γιαγιά της καθάριζε το πιπάκι της με βατονέττες και κολώνια. Καθημερινά. Αυτό τσούζει πολύ. Δεν ξέρω αν οι φαντασιώσεις σχετίζονται με αληθινά βιώματα ή με πράγματα που έχουμε δει σε ταινίες ή με αυτά που έχουμε διαβάσει. Μπορεί να είναι απλά δικές μας. Μπορεί να είναι και συμβολικές. Αν δηλαδή κάποιος θεωρεί το σώμα βρώμικο, τότε η συγκεκριμένη πράξη αποκτά νόημα.
     
  3. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    διαβαζοντας ολες τις σελιδες με μεγαλο ενδιαφερον μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλη η ιστορια που μας γραφεις.εχω ομως καποιες ας πουμε αποριες: 1ον)κατα ποσο η ιστορια ειναι φανταστικη(γιατι αν ειναι τοτε εχεις φαντασια καλπαζουσας μορφης και αρκετα μεγαλη ωστε να μας κρατας στα υψη το ενδιαφερον για την συνεχεια.και 2ον)πριν γνωρισει την Αφροδιτη ο Βικτωρας ειχε κατακτησεις παρα πολλες.κατακτησεις οι οποιες δεν κρατουσαν παρα πολυ καιρο διπλα του.μηπως η Αφροδιτη ηταν μια απο αυτες????3ον)τα μερη που εχεις χωρισει την ιστορια σου,μου φερνουν στο μυαλο κατι σαν απο καθημερινο ημερολογιο !!!!!ελπιζω να δωσεις καποιες απαντησεις και να μην δημιουργηθει καποια παρεξηγηση.οπως και να εχει η ιστορια ειναι αρκετα καλη και με πολλες λεπτομερειες
     
  4. iwanttoserve

    iwanttoserve New Member

    Γιατί να προσπαθήσεις να ψάξεις τι και αν υπάρχει κάτι πίσω απο μια φανταστική ιστορία( όπως την παρουσίαζει ο δημιουργός της)... απλά απολαυσέ την!
    Συγχαρητήρια για την ιστορία σίριαλ...  
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φίλε bdsmslave191 η ιστορία είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ πέρα ως πέρα. Την γράφω στο pc μου όταν βρίσκομαι σπίτι μου. Δυστυχώς για την επόμενη εβδομάδα θα απουσιάσω (μέχρι την Πέμπτη 8/11) και δεν θα μπορέσω να σας δώσω συνέχεια. Ζητάω προκαταβολικά συγνώμη. Και τώρα που γράφω βρίσκομαι εκτός και έχω δανειστεί το pc κάποιου γνωστού μου. Ζητάω συγγνώμη και ζητώ την κατανοησή σας.

    Thanks
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φίλε bdsmslave191 η ιστορία είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ πέρα ως πέρα. Την γράφω στο pc μου όταν βρίσκομαι σπίτι μου. Δυστυχώς για την επόμενη εβδομάδα θα απουσιάσω (μέχρι την Πέμπτη 8/11) και δεν θα μπορέσω να σας δώσω συνέχεια. Ζητάω προκαταβολικά συγνώμη. Και τώρα που γράφω βρίσκομαι εκτός και έχω δανειστεί το pc κάποιου γνωστού μου. Ζητάω συγγνώμη και ζητώ την κατανοησή σας.

    Thanks
     
  7. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    Re: Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    τοτε απλα το μονο που μπορω να πω ειναι συγχαρητηρια για την ιστορια σου !!!!!!!! 
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Ευχαριστώ Πολύ. Να είσαι καλά
     
  9. sector10

    sector10 Regular Member

    kalo, mou aresei polly mpravo sou !!! perimeno na diavaso tin synexeia
     
  10. iwanttoserve

    iwanttoserve New Member

    Αλήθεια , που βρισκόμαστε?? έχει πολυ ψωμί ακόμα ...ή κοντεύουμε στο τέλος??
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία


               Αφρουλα????
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Δεν ξέρω πόσο θα αντέξω να γράφω ακόμη. Πάντως έχω έτοιμα αρκετά κεφάλαια ακόμη...