Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. sector10

    sector10 Regular Member

    Αντε λοιπόν τι περιμένεις ? Δημοσιευσε την συνεχεια............
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    I AM BACK

    49ο μέρος

    Η Αφροδίτη πήγε στο μπάνιο. Γδύθηκε και αφού γέμισε την μπανιέρα με νερό και αφρόλουτρο μπήκε μέσα. Μετά από μισή περίπου ώρα φώναξε τον Βίκτωρα να πάει στο μπάνιο. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ γονατιστός την πλησίασε και τον πρόσταξε να μπει και αυτός στην τεράστια κυκλική μπανιέρα. «Μπες μέσα και κάθισε απεναντί μου. Είμαι πολύ κουρασμένη και με πονάνε τα πόδια μου. Θέλω να μου κάνεις μασάζ για να ξεμουδιάσουμε λιγάκι».

    Ο Βίκτωρας μπήκε στην μπανιέρα και πήρε στα χέρια του τα πόδια της Αφροδίτης αρχίζοντας να τα τρίβει με τα δάχτυλα του στις πατούσες. «Μα καλά τι κάνεις; Το πάτημα του πούτσου σου σε έκανε να χάσεις το μυαλό σου; Δε ξέρεις πως το καλύτερο μασάζ στα πόδια της ΑΦΕΝΤΡΑΣ σου γίνονται με την γλώσσα; Ξεκίνα και γλύφε ΣΚΛΑΒΕ και μην σταματήσεις αν δεν σου πω εγώ. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ έγλυφε επί περίπου μία ώρα όταν τελικά η Αφροδίτη του είπε να σταματήσει. «Φύγε. Πήγαινε στο dungeon και περίμενε».

    Ο ΣΚΛΑΒΟΣ βγήκε από την μπανιέρα και κατευθύνθηκε γονατιστός στην κρεβατοκάμαρα την οποία η Αφροδίτη είχε μετατρέψει σε Dungeon. Βαθιά μέσα του ήλπιζε το μαρτύριο του να τελειώσει σύντομα και επιτέλους να μπορέσει να φάει κάτι. «Δεν μπορεί. Κάποια στιγμή θα πάει για ύπνο. Ίσως τότε να μπορέσω να βγω έξω χωρίς να με καταλάβει και να φάω κάτι και ίσως πάω και σε κάποιο νοσοκομείο. Αλλά τι να τους πω για τον πούτσο μου. Πως θα μπορέσω να δικαιολογήσω αυτή την πληγή;».

    Τις σκέψεις του Βίκτωρα διέκοψε η Αφροδίτη η οποία μπήκε στο δωμάτιο. Φορούσε το μπουρνούζι της και παντόφλες. Αυτό έδειχνε στα μάτια του Βίκτωρα θετικό. «Ισως να μην με βασανίσει πολύ» σκέφτηκε. «Πως είσαι; Ακόμη σε πονάει ο πούτσος σου;», τον ρώτησε για να πάρει καταφατική απάντηση. «Νομίζω πως θα πρέπει να μην φορέσεις τίποτα σήμερα για να ανασάνει το δέρμα σου. Το οινόπνευμα πιστεύω πως θα κάνει την δουλειά του και αύριο θα είσαι μία χαρά. Φυσικά θα πρέπει να διασφαλίσουμε το ότι δεν θα κάνεις καμία ανοησία», του είπε με νόημα.

    …συνεχίζεται.
     
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    50ο μέρος

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ κατευθύνθηκε στον πάγκο βασανιστηρίων και έκανε νόημα στον Βίκτωρα να την ακολουθήσει. «Πως προτιμάς να κοιμάσαι το βράδυ; Μπρούμυτα ή ανάσκελα;» τον ρώτησε με ειρωνικό ύφος. «Ανάσκελα ΑΦΕΝΤΡΑ μου», της απάντησε με κλαμένο ύφος ο Βίκτωρας ο οποίος κατάλαβε πως θα περνούσε την νύχτα δεμένος στον πάγκο βασανιστηρίων. «Πολύ καλά. Αν θέλεις να πας τουαλέτα πήγαινε τώρα. Δεν θέλω αύριο το πρωί που θα σε λύσω να βρω τον πάγκο… λερωμένο», του είπε η Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας κούνησε αρνητικά το κεφάλι και ξάπλωσε στον πάγκο. Η ΑΦΕΝΤΡΑ του έδεσε τα πόδια και τα χέρια . «Είσαι άνετα;» τον ρώτησε και πάλι με ειρωνικό ύφος χωρίς φυσικά να νοιάζεται για την απάντηση του. Του έπιασε και πάλι τον πούτσο αλλά με τρυφερότητα αυτή την φορά. «Ας ελπίσουμε όλα να πάνε καλά», του είπε. Του έδωσε ένα φιλί στο μέτωπο λέγοντας του «Καληνύχτα ΣΚΛΑΒΕ» και έφυγε από το δωμάτιο κλείνοντας πίσω της την πόρτα.

    Πήγε στην κρεβατοκάμαρα, ξάπλωσε στο κρεβάτι και άνοιξε την τηλεόραση. Αργότερα χτύπησε το κινητό της. Στην άλλη άκρη της τηλεφωνικής γραμμής ήταν η Μαρία. Ακολουθεί η συζήτηση.

    Α: Έλα ρε ψυχή τι γίνεται;
    Μ: Δεν θα το πιστέψεις αυτό που θα σου πω.
    Α: Για προσπάθησε
    Μ: Ο Γιώργος.
    Α: Ο Γιώργος; Τι έπαθε ο φίλος σου;
    Μ: Δεν έπαθε τίποτα μία χαρά είναι αλλά δεν θα το πιστέψεις αυτό που θα σου πω.
    Α: Ξέρω πολύ καλά τι θα μου πεις. Σου ζήτησε να δοκιμάσεις να γίνεις η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Έτσι δεν είναι;
    Μ: Μα καλά που το κατάλαβες φιλενάδα;
    Α: Και λοιπόν τι έγινε;
    Μ: Σήμερα το μεσημέρι ήρθε στο σπίτι κρατώντας μία σακούλα. Εγώ καθόμουν στον καναπέ και έβλεπα τηλεόραση. Γονάτισε μπροστά μου και μου ζήτησε συγγνώμη για την χθεσινοβραδινή συμπεριφορά του. Του είπα πως δεν πειράζει και σηκώθηκα να πάω στην κουζίνα. Τότε μου αγκάλιασε στα πόδια και άρχισε να μου τα φιλά.
    Α: Σου άρεσε;
    Μ: Στην αρχή κάπως αισθάνθηκα αλλά μόλις τον είδα να μην λέει να σταματήσει άρχισε να μου αρέσει. Όταν τελικά κουράστηκε σηκώθηκε όρθιος και μου έφερε τη σακούλα. Μου είπε να την ανοίξω και δεν πίστευα στα μάτια μου με αυτά που είχε μέσα. Ένα ζευγάρι γυαλιστερές μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες, ένα μαστίγιο με 9 ουρές, ένα ζευγάρι χειροπέδες, ένα σετ δερμάτινα γυναικεία εσώρουχα και ένα δερμάτινο κολάρο. Τον ρώτησα τι είναι όλα αυτά τα πράγματα και τότε μου εξήγησε πως από χθες το βράδυ δεν μπορεί να βγάλει από το μυαλό του το σκηνικό που παίχτηκε στο σπίτι του και πως θα ήθελε να γίνω η ΑΦΕΝΤΡΑ του.
    Α: Και εσύ τι του είπες;
    Μ: Του είπα πως θα το δοκιμάσουμε.
    Α: Τότε θα πρέπει να σε εκπαιδεύσω. Δεν είναι απλό πράγμα το να είσαι ΑΦΕΝΤΡΑ.
    Μ: Δηλαδή; Εσύ ξέρεις από αυτά; Πω πω δεν είχα καταλάβει τίποτα.
    Α: Θα σε πάρω αύριο τηλέφωνο να βρεθούμε. Καλή σου νύχτα και …φρόνιμα.
    Μ: Α! Ξέχασα να σου πω.
    Α: Τι;
    Μ: Ο Γιώργος εχθές μόλις έφυγες από το σπίτι τσακώθηκε με τον Βίκτωρα
    Α: Γιατί;
    Μ: Γιατί ο Βίκτωρας σε υπερασπίστηκε για όσα έγιναν και σηκώθηκε και έφυγε από το σπίτι.
    Α: Μην μου το λες; Σοβαρά; Ο Βίκτωρας με υπερασπίστηκε; Τέλος πάντων. Θα τα πούμε αύριο. Καλή σου νύχτα.
    Μ: Καληνύχτα.

    …συνεχίζεται.
     
  4. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    anamenoyme thn synexia
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    51ο μέρος

    Η τελευταία φράση της Μαρίας έβαλε την Αφροδίτη σε σκέψεις. Μήπως θα έπρεπε να είναι λίγο πιο ευγενική με τον ΣΚΛΑΒΟ της; Άλλωστε αυτά που του έκανε σήμερα δεν είχαν προηγούμενο και μάλιστα χωρίς να της φέρει την παραμικρή αντίδραση. Σηκώθηκε από το κρεβάτι, φόρεσε μία ρόμπα και κατευθύνθηκε στο Dungeon. Ο Βίκτωρας κοιμόνταν ήδη επάνω στον πάγκο βασανιστηρίων και η Αφροδίτη τον πλησίασε στις μύτες των ποδιών της. Κάθισε όρθια από επάνω του και τον κοιτούσε. Χαμογέλασε και έσκυψε πάνω από το κεφάλι του φυσώντας τον στα μούτρα.

    Ο ΣΚΛΑΒΟΣ ξύπνησε και την κοίταξε απορημένος. «Λοιπόν. Κάποιος μου τηλεφώνησε και μου είπε πως χθες το βράδυ κάτι έκανες. Αυτό που μου είπε με χαροποίησε και αποφάσισα να σταματήσω την τιμωρία σου. Αλλά πρόσεξε πολύ καλά κακομοίρη μου. Μην διανοηθείς να σκεφτείς πως θα είμαι καλή απέναντι σου συνέχεια. Απλά σήμερα θες και λόγω των εορτών, έχω καλή διάθεση», του είπε και τον έλυσε.

    «Μπορείς να κάνεις ότι θέλεις. Μπορείς να πας έξω να φας, μπορείς να πας σε κάποιο νοσοκομείο να σου κοιτάξουν τον πούτσο, αν και δεν νομίζω πως χρειάζεται, μπορείς να πας έξω να διασκεδάσεις, αλλά αύριο το πρωί που θα ξυπνήσω θέλω να σε βρω γονατιστό να με περιμένεις στην κουζίνα με έτοιμο πρωινό αυτή την φορά. Δεν θέλω να έχουμε πάλι τα ίδια. Έγινα σαφής;», του είπε η Αφροδίτη. «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ», απάντησε ο ΣΚΛΑΒΟΣ και της φίλησε ευλαβικά τα πόδια για ευχαριστώ. «Πολύ καλά. Τα λέμε αύριο το πρωί», του είπε και πήγε και πάλι στην κρεβατοκάμαρα.

    Ο Βίκτωρας κατέβηκε στην τραπεζαρία, περιποιήθηκε για ακόμη μία φορά τον πούτσο του ο οποίος έδειχνε σημάδια βελτίωσης. Ντύθηκε και βγήκε έξω. Η ώρα πλησίαζε 12 τα μεσάνυχτα. Σταμάτησε στο πρώτο εστιατόριο που βρήκε ανοιχτό και έφαγε σαν τρελός. Στη συνέχεια πήγε σε ένα μπαρ και το έριξε στο ποτό. Τα χαράματα επιστρέφοντας στο σπίτι σταμάτησε να πάρει πρωινό για την ΑΦΕΝΤΡΑ του. Πήγε στο σπίτι κατά τις 8 το πρωί και ξάπλωσε στον καναπέ. Αυτό ήταν το λάθος του. Δεν περίμενε γονατιστός την ΑΦΕΝΤΡΑ του στην κουζίνα.

    …συνεχίζεται.
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    52ο μέρος

    Η ώρα είχε πάει 12 το πρωί. Η ΑΦΕΝΤΡΑ σηκώθηκε από το κρεβάτι της. Έψαξε στην ντουλάπα για να δει τι θα φορέσει. Πήρε ένα μαύρο μάλλινο κολάν κολλητό, ένα άσπρο ζιβάγκο πουλόβερ και φυσικά ένα ζευγάρι ψηλοτάκουνες μαύρες μπότες. Μόλις ντύθηκε κοίταξε έξω από το παράθυρο. Έξω έβρεχε καταρρακτωδώς και έκανε πολύ κρύο. Αφού έριξε λίγο άρωμα επάνω της κατέβηκε στην τραπεζαρία. Μόλις είδε τον Βίκτωρα να κοιμάται του καλού καιρού στον καναπέ αφήνιασε.

    Τον πλησίασε προσπαθώντας να μην γίνει αντιληπτή. Τον κοίταξε να κοιμάται και πήγε στην τουαλέτα. Γέμισε έναν κουβά με νερό και πήγε στην κουζίνα. Ανοιξε το ψυγείο και έριξε μέσα στον κουβά όσα παγάκια βρήκε στην κατάψυξη. Κατευθύνθηκε και πάλι στον Βίκτωρα και άδειασε όλο τον κουβά στα μούτρα του. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ πετάχτηκε ταραγμένος από τον καναπέ και έπεσε στο πάτωμα που ήταν όλο νερά. Η ΑΦΕΝΤΡΑ άρχισε να τον κλοτσά σε όλο του το κορμί και να τον βρίζει.

    «Ρε παλιομαλάκα σου άφησα λίγο λάσκα τα λουριά και εσύ το γάμησες το θέμα. Ακούς εκεί να κοιμάσαι και εγώ να είμαι ήδη ξύπνια. Σήμερα αυτά που θα περάσεις δεν θα έχουν προηγούμενο. Αυτά που σου έκανα χθες θα είναι ένα τίποτα μπροστά σε αυτά που θα υποστείς σήμερα. Όλη την ημέρα θα σε βασανίζω. Αν καταφέρεις να αντέξεις θα σκίσω όλα μου τα …διπλώματα. Αν δεν αντέξεις θα πρέπει να με ξεχάσεις. Όπως καταλαβαίνεις δεν έχεις και πολλές επιλογές. Ελπίζω να σου πέρασε η πείνα και ο πόνος στην πούτσα σου, γιατί σκοπεύω να σε κάνω να πονέσεις πολύ περισσότερο», του είπε ενώ δεν είχε σταματήσει να τον κλωτσάει σε όλο του το κορμί.

    Ο Βίκτωρας δεν μιλούσε καθόλου. Ήξερε πολύ καλά πως τα είχε κάνει θάλασσα. Μόλις η ΑΦΕΝΤΡΑ κουράστηκε να τον χτυπάει τον έβαλε να σκουπίσει τα νερά από το πάτωμα ενώ αυτή πήγε στην κουζίνα για να πάρει το πρωινό της. «Γδύσου, σφουγγάρισε όλα τα νερά από το πάτωμα και μόλις τελειώσεις έλα στην κουζίνα», του είπε.

    …συνεχίζεται.
     
  7. nikos123

    nikos123 New Member

    poli kali i istoria sou file fredy bravo sou pote tha sinexisis?
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Παιδιά συγγνώμη για την καθυσέρηση αλλά είχα πάει Ρώμη για να απολαύσω τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Και επειδή το απότέλεσμα ήταν καλό πάρτε 3 συνέχειες γιατί έχω κέφια ...

    53ο μέρος

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ κάθισε στο τραπέζι και απόλαυσε το πρωινό της, ενώ ταυτόχρονα παρατηρούσε και τον ΣΚΛΑΒΟ που σφουγγάριζε. «Ακόμη δεν τελείωσες;» του είπε. «Τελειώνω ΑΦΕΝΤΡΑ μου», απάντησε ο Βίκτωρας. Μετά από λίγο δεν είχε μείνει σταγόνα νερό στο πάτωμα. Πήγε την σφουγγαρίστρα, πάντα γονατιστός, στο μπάνιο και πλησίασε την Αφροδίτη η οποία δεν είχε τελειώσει ακόμη το πρωινό της. «Γλύψε μου τις μπότες μέχρι να τελειώσω το φαγητό μου», του είπε και του έβαλε την μπότα της στο στόμα του.

    «Σήμερα θα βλαστημήσεις την ώρα και την στιγμή που με γνώρισες. Να είσαι σίγουρος πως μόλις τελειώσω μαζί σου, αν τελειώσω σήμερα, θα παρακαλάς να φύγω από την ζωή σου. Α! ξέχασα να σου πω πως σήμερα θα έχουμε και παρέα. Μία φίλη μου θέλει να της μάθω ορισμένα πράγματα και εσύ θα είσαι ο ιδανικός ΣΚΛΑΒΟΣ πάνω στον οποίο θα εξασκηθεί. Πρέπει να ξέρεις πως δεν έχει την δική μου εμπειρία και πρέπει να προετοιμαστείς ψυχολογικά καθώς θεωρείται σίγουρο πως λόγω της απειρίας της θα σε πληγώσει πολύ περισσότερο από εμένα. Θα δοκιμάσουμε πολλά πράγματα επάνω σου. Θα είμαστε αμείλικτες», του είπε και όπως σηκώθηκε από την καρέκλα του έριξε μία κλοτσιά στα αρχίδια διπλώνοντας τον στο πάτωμα. Τον πάτησε στο στομάχι και του είπε.

    «Φυσικά πριν ξεκινήσουμε να σε βασανίζουμε θα πρέπει πρώτα να σε ταπεινώσουμε. Θα βγω έξω για λίγο να αγοράσω κάτι πράγματα. Όταν επιστρέψω θα πάρω τηλέφωνο την φίλη μου να έρθει. Θα της κάνουμε το τραπέζι και εσύ θα είσαι η καμαριέρα που θα εκπληρώσεις όλες μας τις επιθυμίες. Μην ανησυχείς για το φαγητό. Θα πάρω κάτι από έξω γιατί αν περίμενα από εσένα να μαγειρέψεις το πιο πιθανό θα ήταν να μας στείλεις στο νοσοκομείο. Εσύ για να εξασκηθείς, όσην ώρα εγώ θα λείπω, θα τακτοποιήσεις το σπίτι. Όταν γυρίσω θέλω όλα να είναι στην εντέλεια». Τον χτύπησε ακόμη μία φορά στα αρχίδια.

    «Βλέπω πως ο πούτσος σου είναι καλύτερα. Αυτό είναι καλό», του είπε και έφυγε από το σπίτι. Σταμάτησε το πρώτο ταξί που βρήκε στον δρόμο. Πήγε σε ένα βεστιάριο και αγόρασε μία στολή καμαριέρας ενώ στη συνέχεια πήγε σε ένα εστιατόριο. Παρήγγειλε φαγητό σε πακέτο. Έδωσε την διεύθυνση στον ιδιοκτήτη και του είπε τι ώρα θα ήθελε να της παραδώσει το πακέτο. Στη συνέχεια πήρε τηλέφωνο την Μαρία.
    Μ: Παρακαλώ
    Α: Ελα κούκλα μου. Τι κάνεις;
    Μ: Καλά είμαι. Εσύ;
    Α: Ασε με εμένα. Λοιπόν. Είσαι έτοιμη να πάρεις το μαθημά σου;
    Μ: Ναι, αλλά σκλάβο …
    Α: Τον έχω έτοιμο και να είσαι σίγουρη πως αυτά που θα του κάνουμε θα του μείνουν αξέχαστα. Σε περιμένω κατά τις 3 στην Οδό…….. στην Βούλα. Θα τσιμπήσουμε κάτι και στη συνέχεια θα διασκεδάσουμε με τον σκλάβο μας. Φόρεσε μπότες όπωσδήποτε και φέρε μαζί σου και το δερμάτινο σετ εσωρούχων που σου χάρισε ο καλός σου.
    Μ: Να φέρω και τα …υπόλοιπα;
    Α: Όχι. Από αυτά έχω …μπόλικα. Τα λέμε κατά τις 3. Καλή σου μέρα.

    …συνεχίζεται.

    54ο μέρος

    H Αφροδίτη επέστρεψε στο σπίτι κατά τις 2 το μεσημέρι. Ο Βίκτωρας ήταν στην κουζίνα και έπλενε τα πιάτα γυμνός, όπως του είχε πει η ΑΦΕΝΤΡΑ να είναι. Στο χέρι της κρατούσε μία τσάντα και την έριξε στο πάτωμα μπρος στα πόδια της. «ΣΚΛΑΒΕ τσακίσου και έλα εδώ», είπε στον Βίκτωρα που την πλησίασε γονατιστός. Οι μπότες της Αφροδίτης ήταν γεμάτες λάσπες καθώς έξω έβρεχε καταρρακτωδώς με αποτέλεσμα να γεμίσει το πάτωμα με τις πατημασιές της.

    «Καθαρισέ μου με την γλώσσα σου τις μπότες. Κάντες να γυαλίζουν σαν καινούργιες. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ άρχισε να γλύφει. Πέρασαν περίπου 15 λεπτά και το κουδούνι της πόρτας διέκοψε την όλη διαδικασία. Η ΑΦΕΝΤΡΑ τον κλώτσησε για να κάνει στην άκρη και πήγε να ανοίξει την πόρτα. Ήταν το delivery από το εστιατόριο. Πλήρωσε το παιδί που το έφερε και πρόσταξε τον ΣΚΛΑΒΟ να το βάλει στον φούρνο για να μην κρυώσει. Στη συνέχεια είδε τις μπότες τις οι οποίες είχαν γυαλίσει από το γλείψιμο του Βίκτωρα.

    «Πάρε φόρεσε τα ρούχα που σου έφερα, και σφουγγάρισε το πάτωμα. Σε λίγο θα έρθει η φίλη μου για φαγητό και …εκπαίδευση. Θα είσαι η προσωπική μας καμαριέρα. Α! Επειδή θέλω να της κάνω μία πλάκα θα φορέσεις στο κεφάλι σου την μαύρη δερμάτινη μάσκα που έχω στο dungeon. Θα ανοίξεις φυσικά το φερμουάρ από το στόμα γιατί θα χρειαστούμε την γλώσσα σου. Και κάτι ακόμα. Όταν θα σου απευθύνω τον λόγο είτε εγώ είτε η φίλη μου δεν θα μιλάς παρά μόνο θα κουνάς το κεφάλι σου. Φυσικά πάντα καταφατικά καθώς δεν θα φέρεις την παραμικρή αντίρρηση σε ότι σου ζητήσουμε», είπε η Αφροδίτη στον Βίκτωρα και κατευθύνθηκε στην κρεβατοκάμαρα.

    Φυσικά ο ΣΚΛΑΒΟΣ δεν είχε την παραμικρή ιδέα πως η φίλη της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του θα ήταν η Μαρία. Οπότε θα πρέπει να ευγνωμονεί την Αφροδίτη που τον υποχρέωσε να φορά την μάσκα έτσι ώστε να μην τον αναγνωρίσει η γκόμενα του καλύτερου του, τουλάχιστον μέχρι πριν δύο ημέρες, φίλου. Ο Βίκτωρας πήρε την τσάντα από το πάτωμα και φόρεσε την στολή της καμαριέρας. Στη συνέχεια σφουγγάρισε το πάτωμα και έστρωσε το τραπέζι που θα καθόντουσαν οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ να πάρουν το μεσημεριανό τους.

    …συνεχίζεται.

    55ο μέρος

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ κατέβηκε από την κρεβατοκάμαρα μετά από λίγη ώρα. Κάθισε στον καναπέ και άναψε ένα τσιγάρο. Η ώρα πλησίαζε τρεις. «ΣΚΛΑΒΕ ετοίμασες το τραπέζι», ρώτησε τον Βίκτωρα ο οποίος απάντησε με ένα καταφατικό νεύμα. «Πολύ καλά. Όπου να ναι θα έρθει και η φίλη μου. Πρόσεξε μην κάνεις τίποτα λάθος. Αυτό που θα δεις αλλά κυρίως αυτά που έχω σκοπό να σου κάνω δεν τα περιμένεις με τίποτα».

    Δεν πρόλαβε καλά καλά να τελειώσει την φράση της όταν χτύπησε το κουδούνι της εξώπορτας. Η Αφροδίτη έκανε νόημα στον Βίκτωρα να πάει να ανοίξει. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ πήγε στην πόρτα και μόλις αντίκρισε απέναντι του την Μαρία έμεινε στήλη άλατος. Βλέποντας αυτό το θέαμα η Μαρία σάστισε αλλά η φωνή της Αφροδίτης … «πέρασε Μαρία», έδωσε τέλος στην αμηχανία της. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ αφού συνήλθε από το αρχικό σοκ έκλεισε την πόρτα και πήγε στην κουζίνα για να σερβίρει το φαγητό.

    Η Μαρία κάθισε στον καναπέ με την Αφροδίτη η οποία παρατήρησε πως οι μπότες της φίλης της ήταν όλο λάσπες. «Βρέχει πολύ έξω;», είπε στην Μαρία. «Ναι, έγινα μούσκεμα γιατί ξέχασα να πάρω ομπρέλα μαζί μου», της απάντησε. «Το βλέπω, ακόμη και οι μπότες σου έχουν αλλάξει χρώμα και από μαύρες έχουν γίνει καφέ από τις λάσπες. Αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα, θα τις καθαρίσουμε αμέσως», της είπε η Αφροδίτη.

    «ΣΚΛΑΒΕ, τσακίσου και έλα εδώ. Δεν βλέπεις πως οι μπότες της φίλης μου είναι λερωμένες από την λάσπη; Γλύψε και μην σταματήσεις αν δεν τις γυαλίσεις σαν τις δικές μου», του είπε. Ο Βίκτωρας άρχισε και πάλι να γλύφει αλλά δεν έδειχνε τον ίδιο ενθπυσιασμό που έδειχνε όταν περιποιούνταν τα υποδήματα της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του. Η Αφροδίτη φυσικά το κατάλαβε και του έριξε μία κλωτσιά στο κεφάλι. «Γλύψε σωστά. Εδώ δεν παίζουμε», του είπε και ο Βίκτωρας συνέχισε να γλύφει. Μετά από περίπου 20 λεπτά δεν είχε μείνει ίχνος λάσπης στις μπότες της Μαρίας η οποία φυσικά δεν είχε καταλάβει πως αυτός που τις έγλειφε τις μπότες ήταν ο Βίκτωρας.

    …συνεχίζεται.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    η ιστορια εινα πολυ καλη παρα τις υπερβολες της
    Ομως υπαρχει ενα θεμα εδω ,ενα ερωτημα ,που απορω πως δεν εχει τεθει τοσο καιρο (εγω την διαβασα μολις σημερα εξ αρχης)

    ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΥΣΕΙ Η ΑΦΕΝΤΡΑ; (και με ποιο τροπο  
     
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία

    Αν μας το πεί αυτό, θα μας λύσει και μια απορία απο άλλο thread  
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Από ποιό thread?
     
  12. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    poly kalh h synexia