Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    56ο μέρος

    «Λοιπόν Μαρία είσαι έτοιμη να σου μάθω το τι πρέπει να κάνει μία ΑΦΕΝΤΡΑ στον ΣΚΛΑΒΟ της;», ρώτησε η Αφροδίτη. «Μα για αυτό ακριβώς τον λόγο βρίσκομαι εδώ αγάπη μου», της απάντησε η Μαρία. «Αν πιστεύεις πως ο ΣΚΛΑΒΟΣ μου έκανε καλή δουλειά με τις μπότες σου να του πεις να σταματήσει. Από εδώ και πέρα ο ΣΚΛΑΒΟΣ μου είναι και δικός σου ΣΚΛΑΒΟΣ», της είπε και πάλι η Αφροδίτη. Η Μαρία τράβηξε το πόδι της μπροστά από τον Βίκτωρα και περιεργάστηκε τις μπότες της. «Νομίζω πως είναι αρκετά καλά», είπε στην Αφροδίτη η οποία την …μάλωσε.

    «Μα καλά ρε Μαρία τι είναι αυτά που λες. Δεν βλέπεις πως οι σόλες είναι όλο λάσπες ακόμη. Πιστεύω πως θα πρέπει να τις καθαρίσει και αυτές», της είπε η Αφροδίτη. Η Μαρία κοίταξε τις σόλες και διαπίστωσε πως η φίλη της είχε δίκιο. «Δίκιο έχεις», είπε και πρόσταξε τον Βίκτωρα να συνεχίσει το γλείψιμο. Μόλις καθάρισε και τις σόλες από τις μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες που φορούσε του είπε να σταματήσει. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ σταμάτησε και κάθισε γονατιστός μπροστά στις δύο ΑΦΕΝΤΡΕΣ. Τότε η Αφροδίτη σηκώθηκε επάνω και είπε στον Βίκτωρα. «Καθάρισες το σπίτι όπως σου είπα;», ο Βίκτωρας έγνεψε καταφατικά. «Καλά, αυτό θα το δούμε. Τι λες Μαρία, έχεις όρεξη πριν καθίσουμε για φαγητό να δούμε αν έχει κάνει σωστή δουλειά ο ΣΚΛΑΒΟΣ μου;», ρώτησε την Μαρία η οποία σηκώθηκε και ακολούθησε την Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας έμεινε γονατιστός και περίμενε την ετυμηγορία. Μετά από λίγο οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ επέστρεψαν και η Αφροδίτη κρατούσε στο χέρι της ένα τασάκι γεμάτο αποτσίγαρα. «Μα καλά που βρέθηκε αυτό;» σκέφτηκε ο Βίκτωρας. «Τι είναι αυτό;», τον ρώτησε η Αφροδίτη αλλά δεν περίμενε να πάρει απάντηση. «Αυτό εσύ το λες σωστή καθαριότητα;» τον ρώτησε και πάλι η ΑΦΕΝΤΡΑ του και ο ΣΚΛΑΒΟΣ αναγκάστηκε να κουνήσει αρνητικά το κεφάλι του. «Πολύ καλά. Σερβίρισε το φαγητό και φέρε και το πιατάκι του σκύλου. Θα φας και εσύ μαζί μας» του είπε με ειρωνικό ύφος.

    Οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ κάθισαν στο τραπέζι και ο Βίκτωρας τις σερβίρισε. «Που είναι το πιάτο σου;» τον ρώτησε η Αφροδίτη και ο Βίκτωρας το άφησε δίπλα στα πόδια της. Η Αφροδίτη άδειασε μέσα τα αποτσίγαρα και το έδωσε στην Μαρία. «Φτύσε μέσα», της είπε και η Μαρία έκανε αυτό που της είπε η φίλη της. Στη συνέχεια έφτυσε και η Αφροδίτη μέσα και το ακούμπησε στο πάτωμα. «Θα τα φας όλα. Αν το είχες βρει το τασάκι δεν θα ήσουν τώρα αναγκασμένος να φας τα αποτσίγαρα», του είπε. ΟΙ ΑΦΕΝΤΡΕΣ άρχισαν να τρώνε και να μιλάνε την ίδια ώρα που ο ΣΚΛΑΒΟΣ προσπαθούσε να φάει τα αποτσίγαρα.

    …συνεχίζεται.
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    57ο μέρος

    Α: Για πες ρε Μαρία. Πως και του ήρθε του Γιώργου και θέλει να γίνει ο ΣΚΛΑΒΟΣ σου;
    Μ: Όλα ξεκίνησαν το βράδι της πρωτοχρονιάς. Αλλά γιατί με ρωτάς πάλι αφού σου τα είπα στο τηλέφωνο.
    Α: Δεν πειράζει. Θέλω να μου τα ξαναπεις … της είπε η Αφροδίτη για να ακούσει και πάλι την ιστορία από την αρχή. Φυσικά ο σκοπός της δεν ήταν άλλος για να ακούσει όλη την συνομιλία και ο Βίκτωρας για να καταλάβει τι είχε γίνει με τον φίλο του.

    Α: Και δεν μου λες; Τσακώθηκε με εκείνον τον φίλο του τον Βίκτωρα εκείνο το βράδυ;
    Μ: Ναι. Μόλις έφυγες από το σπίτι ο Βίκτωρας σε υπερασπίστηκε και σηκώθηκε και έφυγε.
    Α: Αλήθεια; Και από τότε δεν ξαναμίλησαν;
    Μ: Ο Γιώργος προσπάθησε να έρθει σε επικοινωνία μαζί του για να δοθεί ένα τέλος σε όλα αυτά αλλά δεν μπόρεσε να τον βρει. Ο Βίκτωρας τους τελευταίους έξι μήνες φέρεται πολύ παράξενα και δεν μπορούμε να καταλάβουμε γιατί.
    Α: Εσύ δεν μου είχες πει πως είναι μεγάλος γυναικοκατακτητής ο Βίκτωρας και πως ποτέ δεν θα γίνονταν ο ΣΚΛΑΒΟΣ μίας γυναίκας;
    Μ: Ε, έτσι πίστευα, αλλά εκείνο το βράδυ δεν ξέρω τι τον έπιασε. Αλλά, όπως αποδείχθηκε ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα. Σαν θυμαμαι το σκηνικό με πιάνουν τα γέλια. Αλλά και πάλι, περίμενες εσύ ποτέ πως ο Γιώργος θα μου ζητούσε να γίνω η ΑΦΕΝΤΡΑ του;
    Α: Εγώ αγάπη μου όλα τα περιμένω από τους άνδρες. Εχουν περάσει πολλοί από την ζωή μου και θα πρέπει να σου εξομολογηθώ πως ελάχιστοι μου αντιστάθηκαν. Αυτός που έχω τώρα το έπαιζε σούπερ γκόμενος και είχε όποια γυναίκα ήθελε στα πόδια του. Φυσικά τώρα βρίσκεται μόνιμα κάτω από τα δικά μου πόδια.
    Μ: Ναι αυτό το βλέπω ιδίοις σώμασι.
    Α: Λοιπόν. Είσαι έτοιμη για την εκπαιδευσή σου;
    Μ: Φυσικά
    Α: Είσαι σίγουρη;
    Μ: Ναι.
    Α: Πάντως εγώ θα πρέπει να σε προειδοποιήσω. Επειδή σήμερα …υποσχέθηκα στον ΣΚΛΑΒΟ μου πως θα είμαι αμείλικτη απέναντι του θα πρέπει να γνωρίζεις πως θα δεις πράγματα που ποτέ δεν τα είχες φανταστεί.
    Μ: Ωραία, από την αρχή στα δύσκολα. Γουστάρω!
    Α: Πολύ καλά.

    Η Αφροδίτη σηκώθηκε από το τραπέζι και στάθηκε όρθια μπροστά από τον Βίκτωρα. «Τελείωσες το φαγητό σου ΣΚΛΑΒΕ;», ρώτησε τον Βίκτωρα και άρπαξε από μπροστά του το πιατάκι. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ είχε φάει τα αποτσίγαρα. «Πολύ καλά. Εμείς πάμε να ετοιμαστούμε για το session. Eσύ, μάζεψε το τραπέζι και πλύνε τα σερβίτσια. Μόλις τελειώσεις θέλω να γδυθείς, χωρίς να βγάλεις την μάσκα αλλά να κλείσεις το φερμουάρ στα μάτια, και να μας περιμένεις ξαπλωμένος μπρούμυτα μπροστά από τον καναπέ στοπ σαλόνι», του είπε ρίχνοντας του και μία κλοτσιά στο στομάχι.

    Οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ πήγαν στην κρεβατοκάμαρα για να αλλάξουν. Η Μαρία φόρεσε το δερμάτινο σετ εσωρούχων που της είχε κάνει δώρο ο Γιώργος και το ζευγάρι γυαλιστερές μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες. Η Αφροδίτη φόρεσε ένα άσπρο δερμάτινο κολλητό μίνι φόρεμα και ένα ζευγάρι κόκκινες ψηλοτάκουνες μπότες που έφταναν πάνω από τα γόνατα της. Στη συνέχεια πήγαν στο dungeon. Η Μαρία έμεινε με ανοιχτό το στόμα αντικρίζοντας την αίθουσα βασανιστηρίων. Η Αφροδίτη πήρε χειροπέδες, δύο μαστίγια ιππασίας, έδωσε το ένα στην Μαρία και κατέβηκαν στο καθιστικό.

    …συνεχίζεται.
     
  3. spitslave2000

    spitslave2000 New Member

    Δηλώνω ενθουσιασμένος!!!!
    Fredy συνέχισε την καλή δουλειά.
     
  4. zafira

    zafira New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φοβερή ιστορία, μπράβο !
     
  5. spitslave2000

    spitslave2000 New Member

    Περιμένω ανυπόμονα την συνέχεια.
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    58ο μέρος

    O Βίκτωρας είχε ξαπλώσει μπρούμυτα στο πάτωμα όπως τον είχε προστάξει η Αφροδίτη και είχε κλείσει το φερμουάρ μπρος από τα μάτια στην δερμάτινη μάσκα που κάλυπτε όλο το κεφάλι, με αποτέλεσμα να μην βλέπει τίποτα. Αυτό βέβαια είχε κάνει ακόμη μεγαλύτερη την αγωνία του καθώς δεν θα μπορούσε να προετοιμαστεί ψυχολογικά έτσι ώστε να μπορέσει να αντιμετωπίσει τα βασανιστήρια στα οποία, όπως ήταν σίγουρος, θα τον υπέβαλλε η ΑΦΕΝΤΡΑ του μαζί με την Μαρία. Άλλωστε τον είχε προειδοποιήσει πως θα ήταν πολύ σκληρή απεναντί του.

    Τα τακούνια των ΑΦΕΝΤΡΩΝ ακούγονταν όλο και περισσότερο καθώς πατούσαν στο πάτωμα, όταν πλησίαζαν τον Βίκτωρα. Ξαφνικά απόλυτη σιωπή, καθώς η Αφροδίτη έκανε νόημα στην Μαρία να σταματήσει να περπατά. Ο Βίκτωρας δεν ήξερε τι γίνονταν και τέλος στην αγωνία του έδωσε το άκουσμα του μαστίγιου της Αφροδίτης που έσκιζε τον αέρα και προσγειώνονταν στην πλάτη του. Το ίδιο έπραξε και η Μαρία, μετά από προτροπή μέσω νεύματος της Αφροδίτης. Το σκηνικό αυτό επαναλήφθηκε ακόμη 20 φορές, 10 από την κάθε μία ΑΦΕΝΤΡΑ, όταν τελικά η Αφροδίτη απευθύνθηκε στον Βίκτωρα.

    «Λοιπόν ΣΚΛΑΒΕ, είσαι έτοιμος να υποστείς τα πάνδεινα;» Ο Βίκτωρας κούνησε καταφατικά το κεφάλι, άλλωστε δεν μπορούσε να κάνει και διαφορετικά. «Ακου πως θα γίνει. Στην αρχή δεν θα είμαστε και τόσο σκληρές απεναντί σου. Αλλωστε πρώτα θέλουμε να σε ταπεινώσουμε για να μαθαίνει και τα βασικά η φίλη μου η Μαρία. Όμως, όσο περνάει η ώρα το μαρτύριο σου θα μεγαλώνει και θα ολοκληρωθεί όταν και αν το αποφασίσω ΕΓΩ», είπε η Αφροδίτη η οποία ανέβηκε στην πλάτη του Βίκτωρα με τις ψηλοτάκουνες κόκκινες μπότες της.

    Είπε στην Μαρία να την κρατά έτσι ώστε να μην χάσει την ισορροπία της και άρχισε να ποδοπατά τον Βίκτωρα σε όλο το μήκος και πλάτος της πλάτης του και των ποδιών του. Ο πόνος ήταν αρκετός, αλλά ο ΣΚΛΑΒΟΣ γνώριζε πολύ καλά πως αυτό δεν θα ήταν τίποτα μπροστά σε αυτά που θα ακολουθούσαν σε όλη την διάρκεια της ημέρας και ίσως και της νύχτας.

    …συνεχίζεται.
     
  7. nikos123

    nikos123 New Member

    ante vre fredy tha mas skasis pote tha sinexisis. poli kala ekselisete i istoria sou pantos bravo sou
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    59ο μέρος

    Η Αφροδίτη συνέχισε επί ένα περίπου τέταρτο να φέρνει βόλτες επάνω στον Βίκτωρα μπήγοντας τα τακούνια της στο κορμί του. Μάλιστα, κάθε φορά που έφτανε στο κεφάλι του ΣΚΛΑΒΟΥ της του έριχνε και από μία κλωτσιά. Στη συνέχεια δράση ανέλαβε η Μαρία, η οποία υπό την καθοδήγηση πάντα της Αφροδίτης, επανέλαβε ότι ακριβώς είχε κάνει και η φίλη της. Μετά από περίπου μισή ώρα ποδοπατήματος και από τις δύο ΑΦΕΝΤΡΕΣ η Αφροδίτη πρόσταξε τον Βίκτωρα να γυρίσει ανάσκελα.

    Ο ΣΚΛΑΒΟΣ υπάκουσε στην εντολή της. Η Αφροδίτη ανέβηκε και πάλι επάνω του και άρχισε να τον πατά στο στομάχι, ενώ ανά τακτά χρονικά διαστήματα πατούσε και τα γεννητικά του όργανα. Φυσικά η Μαρία δεν έμενε αμέτοχη στο όλο σκηνικό καθώς την ώρα που η Αφροδίτη ποδοπατούσε τον Βίκτωρα αυτή τον υποχρέωνε να τις γλύφει τις σόλες των μποτών της, ενώ συχνά έβαζε μέσα στο στόμα του και τα τακούνια της, κόβοντας του σε ορισμένες περιπτώσεις την αναπνοή. Το ίδιο σκηνικό επαναλήφθηκε και πάλι με την Μαρία αυτή την φορά να ποδοπατά τον Βίκτωρα και την Αφροδίτη να του βάζει τα τακούνια της στο στόμα.

    «Πολύ καλά. Επειδή μας κούρασε το πολύ …περπάτημα λέμε να καθίσουμε και να καπνίσουμε από ένα τσιγαράκι. Συμφωνείς Μαρία;» είπε η Αφροδίτη για να πάρει την καταφατική απάντηση της φίλης της. «Σήκω στα γόνατα ΣΚΛΑΒΕ. Θέλουμε να σε χρησιμοποιήσουμε ως υποπόδιο και ως τασάκι», είπε η Αφροδίτη και κάθισαν στον καναπέ, βάζοντας τα πόδια τους επάνω στην πλάτη του Βίκτωρα.

    Άναψαν από ένα τσιγάρο και άρχισαν να καπνίζουν. Κάθε φορά που η καύτρα τελείωνε έριχναν τις στάχτες στο στόμα του Βίκτωρα και τον ανάγκαζαν να τις καταπιεί. Όταν τελικά τελείωσαν το κάπνισμα έσβησαν τα τσιγάρα τους στην πλάτη του ΣΚΛΑΒΟΥ και στη συνέχεια του είπαν να φάει τις γόπες. Στη συνέχεια η Αφροδίτη τον πρόσταξε να γονατίσει μπροστά από τον καναπέ με τον κώλο του τεντωμένο. «Θα παίξουμε ένα παιχνίδι. Θα σε μαστιγώνουμε, όπου θέλουμε εμείς και εσύ θα πρέπει να μαντέψεις ποια από τις δύο μας σε μαστιγώνει την κάθε φορά. Αν μαντεύεις σωστά θα φιλάς τις μπότες της ΑΦΕΝΤΡΑΣ που μάντεψες σαν επιβράβευση, αν όμως κάνεις λάθος θα τρως ακόμη 10 μαστιγώματα. Φυσικά επειδή δεν επιτρέπεται να μιλάς όταν νομίζεις πως σε μαστιγώνω εγώ θα σηκώνεις το δεξί σου χέρι και αν νομίζεις πως σε μαστιγώνει η Μαρία, το αριστερό. Εγινα κατανοητή;», είπε η Αφροδίτη και ο ΣΚΛΑΒΟΣ κούνησε καταφατικά το κεφάλι του και πήρε θέση μπροστά από τον καναπέ.

    …συνεχίζεται.
     
  9. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Τι ομορφη περιγραφη....
    Σαν να ειμαι μπροστα!!!
    Να είσαι καλά frendy!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τώρα φτάνει στο κρίσιμο σημείο. Περιμένω και εγώ με ανυπομονησία. Καλή ιστορία, αν και πολύ βίαιη η μία Αφέντρα, η άλλη θα ακολουθήσει έτσι;
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    ρε φρεντυ τον σαπισες τον μπεμπη,ελεος..
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    60ο μέρος

    H Αφροδίτη έκανε νόημα στην Μαρία να ξεκινήσει αυτή πρώτη. Η Μαρία μαστίγωσε τον Βίκτωρα αλλά το χτύπημα ήταν τόσο απαλό που ο Βίκτωρας κατάλαβε αμέσως πως ήταν αυτή που τον χτύπησε σηκώνοντας το αριστερό του χέρι. «Μπράβο. Έλα τώρα να φιλήσεις τις μπότες της φίλης μου», του είπε η Αφροδίτη. Η Μαρία χτύπησε το πόδι της στο πάτωμα έτσι ώστε ο ΣΚΛΑΒΟΣ να μπορέσει να την εντοπίσει καθώς δεν έβλεπε. Αφού φίλησε τις μπότες της ο Βίκτωρας πήρε και πάλι την θέση του στον καναπέ.

    Η Αφροδίτη ήταν αυτή που τον μαστίγωσε την δεύτερη φορά, αλλά για να μην την καταλάβει τον χτύπησε και αυτή ελαφρά. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ μπερδεύτηκε και σήκωσε και πάλι το αριστερό του χέρι. «ΧΑ ΧΑ ΧΑ έκανες λάθος», του είπε η Αφροδίτη και ετοιμάστηκε για να του ρίξει 10 μαστιγώματα λέγοντας στην Μαρία. «Δεν νομίζω να πιστεύεις πως αυτό που του έριξες πριν λέγετε μαστίγωμα; Κοίτα να μαθαίνεις τι σημαίνει μαστίγωμα», της είπε και έριξε 10 μαστιγώματα στον κώλο και την πλάτη του ΣΚΛΑΒΟΥ με όλη της την δύναμη, κοκκινίζοντας τον παντού.

    «Λοιπόν. Πάμε πάλι. Ελπίζω αυτή την φορά να τον μαστιγώσεις σωστά τον παλιομαλάκα», είπε η Αφροδίτη αλλά πριν προλάβει η Μαρία να κάνει την κινησή της η ΑΦΕΝΤΡΑ έριξε ακόμη μία δυνατή στον Βίκτωρα. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ σήκωσε το αριστερό του χέρι πιστεύοντας πως τον χτύπησε η Αφροδίτη. «Πάλι λάθος», του είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ του. «Τώρα είναι η σειρά της Μαρίας να σε μαστιγώσει 10 φορές. Ελα αγάπη μου. Δείξε του πως κατάλαβες το πώς γίνεται», είπε στην Μαρία η οποία αποδείχθηκε καλή μαθήτρια μαστιγώνοντας τον Βίκτωρα με όλη της την δύναμη.

    «Βλέπω μαθαίνεις γρήγορα», της είπε η Αφροδίτη. Το παιχνίδι αυτό συνεχίστηκε για περίπου 1 ώρα με τον Βίκτωρα να δέχεται συνολικά 60 μαστιγώματα καθώς έκανε πολλές φορές λάθος, ενώ φίλησε από τρεις φορές τις μπότες των δύο ΑΦΕΝΤΡΩΝ, οι οποίες δεν φαίνονταν διατεθειμένες να δώσουν τέλος στο μαρτύριο του. «Αρκετά με αυτό το παιχνίδι», είπε η Αφροδίτη και έριξε μία κλωτσιά στον Βίκτωρα για να τον ξαπλώσει ανάσκελα στο πάτωμα.

    …συνεχίζεται.