Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    ΦΙΛΕ frendy ΑΠΙΘΑΝΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.
     
  2. nikos123

    nikos123 New Member

    file fredy tha mas bgalis tin psixi pote tha sinexisis?poli kali doulia bravo sou
     
  3. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Καπως ετσι να τη φανταζομαστε τη mistress της ιστοριας σου:

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    μονο για members στο youtube.com
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    your slave666 μα όντως ο ορισμός...
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    61ο μέρος

    Πατώντας στο στομάχι του και οι δύο μαζί κάθισαν και πάλι στον καναπέ. Άναψαν από ένα τσιγάρο ενώ ταυτόχρονα χτυπούσαν με τις μπότες τους και τα μαστίγια τους τον Βίκτωρα που βρίσκονταν ανάσκελα κάτω από τα πόδια τους. Μόλις τελείωσαν τα τσιγάρα τους τα οποία έσβησαν στην κοιλιά του Βίκτωρα η Αφροδίτη σηκώθηκε και κατευθύνθηκε στο Dungeon κάνοντας νόημα στην Μαρία να μείνει εκεί και να την περιμένει. Φυσικά η Μαρία δεν έκατσε εκεί αμέτοχη καθώς περιεργάζονταν τον πούτσο του Βίκτωρα με τις μπότες της.

    Η Αφροδίτη επέστρεψε μετά από λίγο κρατώντας στο χέρι της το κολάρο του Βίκτωρα με μία αλυσίδα και ένα πλαστικό κόκαλο. «Τώρα θα γίνεις το σκυλάκι μας», είπε απευθυνόμενη στον Βίκτωρα και του φόρεσε το κολάρο μαζί με την αλυσίδα. «Θέλεις να πας τον ΣΚΥΛΟ έξω στην αυλή για να κατουρήσει;», είπε στην Μαρία η οποία πήρε τον Βίκτωρα από την αλυσίδα και κατευθύνθηκαν προς την εξώπορτα. Φυσικά έξω έβρεχε ακόμη και ο ΣΚΛΑΒΟΣ ήταν αναγκασμένος να βγει γυμνός στην βροχή, με κίνδυνο πάντα να τον δει κάποιος γείτονας. «Μαράκι, πάρε και μία ομπρέλα μαζί σου καθώς ακόμη βρέχει έξω», είπε τελειώνοντας η Αφροδίτη.

    Η Μαρία βγήκε έξω με τον Βίκτωρα λέγοντας του. «Ακόμη δεν έχω ακούσει την φωνή σου. Θέλεις να μου πεις πως σε λένε;», τον ρώτησε. Φυσικά ο Βίκτωρας χωρίς να το σκεφτεί κούνησε αρνητικά το κεφάλι του εξοργίζοντας την. «Νομίζω πως δεν κατάλαβες», του είπε ρίχνοντας του μία κλωτσιά στον κώλο, «δεν σου ζήτησα να μου πεις το όνομα σου, το απαιτώ», αλλά και πάλι ο Βίκτωρας δεν έβγαλε άχνα. Τότε η Μαρία άρχισε να τον χτυπά με την κορυφή της ομπρέλας της ξαπλώνοντας τον μέσα στις λάσπες της βροχής. Άρχισε να τον ποδοπατάει φωνάζοντας του να της πει το όνομα του.

    Η Αφροδίτη άκουσε τις φωνές που έρχονταν από έξω και έσπευσε να δει τι συμβαίνει. Μάλιστα πρόλαβε την τελευταία στιγμή την Μαρία η οποία ήταν έτοιμη να βγάλει την μάσκα από το κεφάλι του Βίκτωρα, σταματώντας την την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή. «Αγάπη μου δεν ήρθε ακόμη η στιγμή που θα δεις το πρόσωπο του ΣΚΛΑΒΟΥ μου, πρέπει να έχεις λίγη υπομονή ακόμη. Φέρε τον ΣΚΥΛΟ μέσα, δεν νομίζω να θέλει να κατουρήσει ακόμη».

    …συνεχίζεται.
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    άσχετο, φέρνει πολύ σε μία φίλη μου η κοπελιά του video    
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    τυχαίο είναι  
     
  8. dimos

    dimos New Member

    Είναι η Mistress Bojana από τη Σερβία έχει και σάιτ στο διαδίκτυο:

    http://www.balkanbratdom.com

    Πάντως και η Madame Catarina από Βερολίνο δεν θα ήταν καθόλου άσχημη 

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    http://www.madame-catarina.de
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. misunderstood

    misunderstood New Member

    σωστός φίλε dimos.... και μενα κάτι σε Madame Catarina μου φέρνει η Αφροδίτη
     
  10. Newbie?sub22

    Newbie?sub22 New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Πολύ καλό.Συνέχισέ το γρήγορα...
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    62ο μέρος

    Μόλις μπήκαν στο καθιστικό η Αφροδίτη άνοιξε το φερμουάρ από την μάσκα του Βίκτωρα, έτσι ώστε ο τελευταίος να μπορεί να δει. Ηταν η πρώτη φορά που έβλεπε τις ΑΦΕΝΤΡΕΣ του με τα ρούχα που φορούσαν και όφειλε να παραδεχθεί πως του άρεσε το θέαμα. Η Μαρία κάθισε στον καναπέ και η Αφροδίτη είπε στον ΣΚΛΑΒΟ να της καθαρίσει για ακόμη μία φορά τις μπότες της φίλης της από τις λάσπες. Ο Βίκτωρας άρχισε και πάλι να γλύφει μέχρι που τις γυάλισε.

    «Τώρα θα πρέπει να καθαρίσουμε και εσένα. Θύμισε μου Μαρία πως καθαρίζονται τα ΣΚΥΛΙΑ;», είπε η Αφροδίτη. «Αν δεν κάνω λάθος γλείφονται μόνα τους και καθαρίζονται», απάντησε η Μαρία η οποία προφανώς μπέρδεψε τις γάτες με τους σκύλους. Η Αφροδίτη χαμογέλασε λέγοντας. «Ας είναι και έτσι. Αυτοκαθαρίσου ΣΚΥΛΕ», είπε απευθυνόμενη στον Βίκτωρα, «και μετά θα παίξουμε το κυνήγι του χαμένου θησαυρού».
    Ο Βίκτωρας άρχισε ν γλύφει τις λάσπες από το κορμί του, τουλάχιστον εκεί που έφτανε. Όταν τελείωσε, είχε σχεδόν καθαρίσει τις μισές από τις λάσπες, σταμάτησε. Φυσικά οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ δεν έμειναν ικανοποιημένες. «Δεν νομίζω πως θα μας άρεσε να ασχοληθούμε με έναν βρωμιάρη ΣΚΛΑΒΟ», είπε η Μαρία και τράβηξε με την αλυσίδα τον Βίκτωρα στο μπάνιο. Του είπε να μπει μέσα στην μπανιέρα και άρχισε να τον πλένει με παγωμένο νερό μέχρι να καθαρίσει. Μόλις τελείωσε επέτρεψαν και πάλι στο καθιστικό.

    «Πω Πω λαμπίκο τον έκανες», είπε η Μαρία η οποία δεν είχε ξεχάσει την άρνηση του Βίκτωρα να απαντήσει στην ερώτηση της για το όνομα του και σηκώθηκε από τον καναπέ αρχίζοντας να τον μαστιγώνει και πάλι. Η Αφροδίτη έδειχνε να το διασκεδάζει βλέποντας την φίλη της να μπαίνει από πολύ νωρίς στο πνεύμα της όλης φάσης και κάθισε στον καναπέ για να απολαύσει το θέαμα. Η Μαρία μαστίγωνε πολύ δυνατά τον ΣΚΛΑΒΟ και το τσούξιμο ήταν εντονότατο καθώς το κορμί του ήταν βρεγμένο.

    Όταν κουράστηκε να τον χτυπά, η Αφροδίτη πήρε και πάλι τον λόγο. «Λοιπόν, πριν πάμε όλοι μαζί στο dungeon για να σε τιμωρήσουμε πραγματικά, θα παίξουμε ακόμη ένα παιχνίδι. Λέγεται το κυνήγι του χαμένου θησαυρού».

    …συνεχίζεται.
     
  12. nikos123

    nikos123 New Member

    kalispera se olous mia erotisi please iparxi problima pou grafo me latinikous xaraktires?bravo frendy i istoria sou ine katapliktiki mia kai nomizo oti apoedo kai pera tha gini poli kaliteri kali doulia file sinexise!!!!!!!!!!