Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    63ο μέρος

    «Άκου να δεις πως έχει. Εδώ έχουμε ένα πλαστικό κόκκαλο. Η Μαρία θα το πάρει και θα το κρύψει σε κάποιο σημείο του σπιτιού. Για να μην είναι πολύ δύσκολο να το βρεις το μέρος που θα το κρύψει βρίσκεται στον όροφο που είμαστε, δηλαδή ή κάπου στην τραπεζαρία ή κάπου στην κουζίνα ή στο μπάνιο. Μόνο η φίλη μου θα ξέρει που βρίσκεται. Όταν πλησιάζεις θα αραιώνει τα μαστιγώματα που θα σου ρίχνει, αλλά όταν απομακρύνεσαι θα σε μαστιγώνει πιο δυνατά», είπε η Αφροδίτη στον Βίκτωρα, κλείνοντας του τα μάτια για να μην βλέπει που πήγαινε η Μαρία.

    Η Μαρία έκρυψε το κόκαλο μέσα στον φούρνο μικροκυμάτων και επέστρεψε. Η Αφροδίτη άνοιξε τα μάτια του Βίκτωρα. «Μπορείς να σηκωθείς όρθιος. Ξεκίνα να ψάχνεις. Εχεις 10 λεπτά για να βρεις το κόκαλο. Αν τα καταφέρεις ίσως να είμαστε ευγενικές μαζί σου στο dungeon. Αν δεν τα καταφέρεις όμως… μαύρο φίδι που σε έφαγε». Μόλις η Αφροδίτη τελείωσε την φράση της η Μαρία άρχισε να τον μαστιγώνει και πάλι.

    Ο Βίκτωρας κατευθύνθηκε αρχικά στο μπάνιο, το μαστίγωμα όμως δυνάμωνε και ο Βίκτωρας κατάλαβε πως ήταν σε λάθος δωμάτιο. Βγήκε από το μπάνιο και έψαχνε στο καθιστικό, κάτω από τους καναπέδες, στο τζάκι, στα συρτάρια, αλλά τίποτα. Το μαστίγωμα συνεχίζονταν με αμείωτη ένταση. Τότε αποφάσισε να πάει στην κουζίνα. «Εχεις ακόμη 2 λεπτά», του φώναξε η Αφροδίτη. Όταν έφτασε στην κουζίνα η ένταση που τον χτυπούσε η Μαρία μειώθηκε και κατάλαβε πως βρίσκονταν στο σωστό μέρος. Λίγο πριν εκπνεύσει ο χρόνος που είχε στην διάθεση του κατάφερε να βρει το κόκαλο.

    Η Αφροδίτη ξέσπασε σε χειροκροτήματα και η Μαρία σταμάτησε να τον μαστιγώνει. «Μπράβο, κέρδισες. Για αυτό και εγώ θα τηρήσω την υπόσχεση μου. Θα είμαστε ευγενικές απέναντι σου στο dungeon. Αυτό σημαίνει πως θα σου επιτρέψουμε κάποια στιγμή να βγάλεις την μάσκα σου. Αν δεν έβρισκες το κόκαλο θα την φορούσες σε όλη την διάρκεια του session. Φυσικά αυτό δεν το είχε φανταστεί καν ο Βίκτωρας. Θα προτιμούσε χίλιες φορές καλύτερα να μην έβρισκε το κόκαλο, καθώς δεν ήθελε να μάθει η Μαρία το ποιος είναι, τουλάχιστον όχι ακόμα. «Αρκετά με τα παιχνίδια. Πάμε επάνω στο dungeon. Εκεί θα διασκεδάσουμε πραγματικά», είπε η Αφροδίτη και οι τρεις τους κατευθύνθηκαν επάνω.

    …συνεχίζεται.
     
  2. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    ωραια.συνεχισε φιλε μου
     
  3. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Διευρυνεται η αγωνια του αναγνωστη, που λεμε κι εμεις οι φιλολογοι...
    Αν ηταν βιβλιο θα το διαβαζα ασταματητα. Για πρωταρης οπως ειπες εχεις ωραιο τροπο γραφης. Και σε θεμα που δυσκολευει την εκφραση. Μπραβο.
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Πολύ καλό το ανάγνωσμα! Kudos!  
     
  5. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Kudos: Βρεττανική slang, σημαίνει μπράβο. Προέρχεται από το αρχαιοελληνικό κύδος, την υπέρτατη αξία των Ομηρικών ηρώων, μία αναζήτηση φήμης, καλού ονόματος, αναγνώρισης από όλους ότι κάποιος είναι άριστος. Ακόμη αποτελεί τροχοπέδη για πολλούς εξ υμών στην αναζήτηση της αληθινής και ανιδιοτελούς αγάπης, έστω και σε ένα BDSM πλαίσιο. Τί κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια; Ένας σκύλος που μαθαίνει ξένες γλώσσες; Ή ένας άριστος ο οποίος τραγουδάει ανέμελα ως άλλος βιολιστής στη στέγη, "καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα"; Κύδος λοιπόν. Υπάρχουν βέβαια και τα κυδώνια που κάνουν ωραιότατη μαρμελάδα. Αλλά μην με ακούτε εμένα, τί ξέρω εγώ;
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Έλα ντε, τι ξέρεις εσύ; Τίποτε, από ότι δείχνουν οι γνώσεις σου!!! Δε το ήξερα αυτό Δώρα. Σε ευχαριστώ για την πληροφορία.
     
  8. nikos123

    nikos123 New Member

    αντε βρε fredy σθνεχισε τιν απιθανη ιστορια σου
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία

    Δε με βοηθας να κανω καμια εργασια για το άλλο εξάμηνο???
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Kudos και σε σένα, λοιπόν, αν και πέφτεις έξω κατά ένα φωνήεν. Και όχι στον ορισμό. Αλλά μικρό τίμημα όταν έχεις να επιλέξεις ανάμεσα στο κονσέρτο για βιολί του Μέντελσον και του Σοστακόβιτς...  
     
  11. doulos

    doulos Regular Member

    προτού γνωρίσω την τωρινή Αφέντρα μου μπορούσα άνετα να φανταστώ τον εαυτό μου να τα παρατάει όλα για να γίνει ο αιώνιος δούλος της Ίρινα. Τα ίδια αισθήματα είχα και για τη Λίζα από το young-goddess. υπάρχει ένα θεικό βίντεο οπου η Ίρινα βάζει ένα σκλάβο να Την προσκυνάει και να Την αποκαλεί βασίλισσά του!

    Διαβάζοντας την ιστορία έχω την εικόνα της στο νου μου.
     
  12. nikos123

    nikos123 New Member

    αντε βρε fredyyyyyyy