Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    67ο μέρος

    «Λοιπόν ΣΚΛΑΒΕ. Νομίζω πως αρκετά ασχοληθήκαμε σήμερα μαζί σου. Όπως σου είπα και πριν θα τηρήσω την υπόσχεση μου και θα σου επιτρέψω να βγάλεις την μάσκα σου. Φυσικά μπορεί αν γίνει αυτό η φίλη μου η Μαρία να θελήσει να συνεχίσει να σε βασανίζει καθώς θέλει να αποκτήσει εμπειρία έτσι ώστε να κάνει τα ίδια και στον φίλο της τον Γιώργο. Πάντως σου δίνω μία ευκαιρία να μην βγάλεις την μάσκα σου», είπε η Αφροδίτη και ο Βίκτωρας άρχισε να πιστεύει πως ίσως τελικά την γλιτώσει.

    «Θα σου κάνω μία πρόταση και αν την αποδεχθείς και φυσικά υλοποιήσεις στο έπακρο αυτό που θα σου προτείνω δεν θα βγάλεις την μάσκα σου. Λοιπόν, είσαι έτοιμος να με ακούσεις;», είπε η Αφροδίτη και ο Βίκτωρας κούνησε το κεφάλι του καταφατικά. Η Μαρία που δεν είχε συμμετάσχει καθόλου στο όλο σκηνικό πήρε τον λόγο.

    «Αφροδίτη, δεν νομίζω πως θα πρέπει να του δώσεις αυτή την ευκαιρία. Θέλω όσο τίποτε άλλο να δω ποιος είναι αυτός που μου φιλούσε τις μπότες, που τον μαστίγωνα, που τον ταπείνωσα. Σε παρακαλώ πολύ άσε με να δω το πρόσωπο του», είπε η Μαρία και η Αφροδίτη χαμογέλασε και της απάντησε. «Και ποιος σου είπε Μαρία πως θα δεχθεί να κάνει αυτό που θα του προτείνω. Άλλωστε και να δεχθεί σου δίνω τον λόγο μου πως αργά ή γρήγορα θα έχεις την ευκαιρία να μάθεις ποιος κρύβεται κάτω από την μάσκα».

    Στη συνέχεια απευθύνθηκε στον ΣΚΛΑΒΟ. «Μην νομίζεις πως αυτό που θα σου ζητήσω γίνεται εύκολα. Πιστεύω πως κανένας δεν το έχει καταφέρει, αλλά αν εσύ το καταφέρεις θα είσαι ελεύθερος να φύγεις από το σπίτι σήμερα και να ξαναέρθεις όταν εγώ σου ζητήσω. Φυσικά το πότε θα γίνει αυτό είναι άγνωστο. Βέβαια έχεις το δικαίωμα να μην το κάνεις και έτσι απλά να βγάλεις την μάσκα σου. Μετά εξαρτάται από τις διαθέσεις της Μαρίας το αν θα συνεχίσει να ασχοληθεί και άλλο μαζί σου σήμερα ή το εάν θα μπορέσεις να φύγεις. Αλλωστε, εγώ έχω τελειώσει μαζί σου για σήμερα».

    Ο Βίκτωρας περίμενε την πρόταση της Αφροδίτης η οποία του είπε. «Αν καταφέρεις έτσι όπως είσαι γονατιστός να σκύψεις και να βάλεις τον πούτσο σου στο στόμα σου δεν θα βγάλεις την μάσκα. Ας ξεκινήσουμε με αυτό. Έχεις 2 λεπτά προθεσμία για να τα καταφέρεις. Φυσικά θα έχει και συνέχεια αν τα καταφέρεις, αν και δεν το βλέπω», είπε η Αφροδίτη κοιτώντας την Μαρία η οποία χαμογέλασε.

    …συνεχίζεται.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο John Holmes το κατάφερνε.
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    (gamwto ki egw to ekana kapote. alla hmoun mikroulis. peiramatizomoun . eixe kykloforisei kai to perifimo "erwtisi:giati oi skyloi glyfoun to pouli toys? απαντηση : γιατι μπορουν!" .... τωρα ειναι καλο που το είπα αυτο? )
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    ρε frendy το παρατραβας...
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    επίσης το έκανε και αυτός ο τύπος στο "Shortbus"
     
  6. Vicky

    Vicky Regular Member

    Αρκετά καλή η ιστορία σου αν και σε αρκετά σημεία υπερβολική, οπως π.χ το σκηνικό με τα βράχια.
    Προσπάθησε να μην επαναλαμβάνεσαι. Εως τώρα ολο τα ίδια και τα ιδια του κάνει...

    Περιμένω την συνέχεια.
     
  7. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί ελεύθερα...!
    μπορεί να έχει ατέλειες αλλά αυτό είναι η ομορφία του.
     
  8. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    συνεχισε φιλε μου.η ιστορια εχει ενδιαφερον
     
  9. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    68ο μέρος

    «Ο χρόνος σου μετράει από τώρα», είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ και ο Βίκτωρας προσπάθησε να βάλει τον πούτσο του στο στόμα του. Φυσικά ο χρόνος τελείωσε και δεν είχε καταφέρει τίποτα. Πλέον, ήταν ζήτημα λεπτών να φανερωθεί το πρόσωπο του στην Μαρία. Από το μυαλό του πέρασαν χίλιες σκέψεις καθώς ήταν σίγουρος πως η Μαρία θα τα έλεγε όλα στον Γιώργο. Όμως, τέλος στις ανησυχίες του έδωσε η Αφροδίτη.

    «Λοιπόν Μαρία. Ήρθε η ώρα να βγάλεις την μάσκα του ΣΚΛΑΒΟΥ. Βέβαια θα ήθελα να σου πω πως ότι δεις δεν θα το πεις στον Γιώργο. Αλλωστε έχω στο μυαλό μου κάτι και δεν θα πρέπει να μου το χαλάσεις. Εντάξει;», είπε η Αφροδίτη στην Μαρία για να πάρει την απάντηση. «Φυσικά. Αλλωστε και εγώ έχω σκεφτεί κάτι για το μέλλον».

    Η Μαρία πλησίασε τον Βίκτωρα και με βασανιστικές και αργές κινήσεις άρχισε να του βγάζει την μάσκα. Μόλις αντίκρισε το πρόσωπο του Βίκτωρα έβαλε τα γέλια. «Έπρεπε να το είχα φανταστεί», είπε και του άστραψε ένα χαστούκι. «Για δες έναν ΑΝΤΡΑ Αφροδίτη. Αυτός είναι που έλεγε συνέχεια στον Γιώργο να με κάνει ότι θέλει. ‘Οι γυναίκες είναι μόνο για να ικανοποιούν τις ανάγκες μας’ έλεγε του Γιώργου και αυτός επικροτούσε. Τι έχεις να πεις τώρα ΣΚΛΑΒΕ; Γλύψε μου τις μπότες και ζήτα μου συγνώμη για όλα όσα έχεις πει στον Γιώργο», είπε και ο Βίκτωρας άρχισε να τις γλύφει τις μπότες.

    Η Μαρία πήρε το μαστίγιο ιππασίας και άρχισε να τον χτυπά στην πλάτη την ώρα που αυτός συνέχιζε να τις γλύφει τις μπότες. «Παλιό σκουλήκι. Θα πληρώσεις για όλα όσα έχεις κάνει. Θα το μετανιώσεις πολύ σκληρά», έλεγε και τον χτυπούσε. Τότε επενέβη η Αφροδίτη. Πλησίασε την Μαρία και της πήρε το μαστίγιο από το χέρι.

    «Αρκετά», της είπε. «Νομίζω πως αρκετά τον τιμωρήσαμε για σήμερα. Βίκτωρα φύγε. Πήγαινε κάτω στην κουζίνα ντύσου και ετοίμασε μας κάτι να φάμε. Εγώ έχω να συζητήσω κάτι με την Μαρία», είπε η Αφροδίτη και ο Βίκτωρας έφυγε γονατιστός για τον κάτω όροφο.

    …συνεχίζεται.
     
  10. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μας έχουν λείψει οι τακτικές συνέχειες σου...
     
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Άντε ρε frendy....!!!!
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    69ο μέρος

    «Σε ακούω», είπε η Αφροδίτη στην Μαρία. «Τι έχεις να πεις; Έχεις να προτείνεις τίποτα;» Η Μαρία έμεινε για μία στιγμή χωρίς να πει τίποτα. «Δεν ξέρω. Νομίζω πως όλα όσα γίνανε σήμερα εδώ ξεπερνούν τα όρια της φαντασίας. Πάντως, εγώ το διασκέδασα και θα ήθελα να συνεχίσω να τον βασανίζω ακόμη περισσότερο από την στιγμή που είδα το προσωπό του. Τον είχα μεγάλο άχτι. Έχει πει πολλά πράγματα στον Γιώργο και θα ήθελα να του δώσω να καταλάβει πως έκανε λάθος», είπε η Μαρία.

    «Κοίτα να δεις», απάντησε η Αφροδίτη για να συνεχίσει. «Μπήκες σε έναν κόσμο που θα έχεις τον άνδρα απόλυτο υποχείριο σου. Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση πως θα πρέπει να του θίγεις τον αντρισμό. Το ότι δίνεται ψυχή και σώματι σε εσένα δεν σημαίνει πως δεν είναι άνδρας. Απλά, του αρέσει να ταπεινώνεται από τις γυναίκες. Παραμένει άνδρας και εσύ δεν θα πρέπει να τον βασανίζεις, να τον ταπεινώνεις και να του κάνεις ότι του κάνεις μόνο και μόνο για εκδίκηση. Θα πρέπει να τον αγαπάς, όπως σε αγαπά και αυτός. Δεν ξέρω αν μπορείς να το δεις έτσι, αλλά αν δεν μπορείς θα ήταν καλύτερο να μην το ξανακάνεις αυτό που κάναμε σήμερα μαζί. Πρέπει να τα δεις έτσι τα πράγματα. Τότε μόνο θα σε αποδεχθεί ο ΣΚΛΑΒΟΣ σου σαν ΑΦΕΝΤΡΑ».

    Η Μαρία άκουσε με προσοχή τα λόγια της Αφροδίτης για να απαντήσει. «Έχεις δίκιο. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να τα καταφέρω. Ίσως αν τα κάνω αυτά με τον Γιώργο τον οποίο αγαπώ όσο δεν παίρνει να καταλάβω καλύτερα τα όσα μου είπες. Εσύ τι λες;» Για να απαντήσει η Αφροδίτη. «Το θέμα δεν είναι τι λέω εγώ αλλά τι πιστεύεις εσύ. Μου είπες πως ο Γιώργος ζήτησε να γίνεις η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Αυτό σημαίνει πως του αρέσει. Πλέον εξαρτάται από εσένα. Αν σου αρέσει και εσένα θα περάσετε καλά. Αλλά πρόσεχε. Αν δεν είσαι σωστή απέναντι του είναι πολύ πιθανό να τον χάσεις για πάντα. Στο χέρι σου είναι. Αν θες να το ρισκάρεις κάντο. Πάντως, αν θες την βοήθειά μου εγώ είμαι διατεθειμένη να σου την προσφέρω».

    «Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου. Θα κάνω μία προσπάθεια με τον Γιώργο αν και δεν ξέρω το αν θα αντέξει αυτά που κάναμε και στον Βίκτωρα», είπε η Μαρία για να την διακόψει η Αφροδίτη. «Σε καμία περίπτωση μην αναγκάσεις τον Γιώργο να υποστεί όσα έπαθε σήμερα ο Βίκτωρας. Θα πρέπει τις πρώτες φορές να είσαι πιο χαλαρή απέναντί του. Μην ξεχνάς άλλωστε πως όσο το διασκεδάζεις εσύ άλλο τόσο το διασκεδάζει και αυτός. Ο Βίκτωρας πλέον είναι έμπειρος ΣΚΛΑΒΟΣ και αντέχει. Θα μπορούσα να πω πως και ο ίδιος απαιτεί αυτού του είδους τα sessions. Αν τα πράγματα εξελιχθούν ομαλά και ο Γιώργος μετά από κάποιες συνεδρίες θα σου ζητάει μόνος του να είσαι σκληρή απέναντί του».

    …συνεχίζεται.